FC Sturm Ivankiv - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Sturm Ivankiv
Club Friendly Games | |||
2024-03-05 | FC Livyy Bereh Kyiv - FC Sturm Ivankiv | 5 - 0 | |
Kyiv Oblast Championship | |||
Ronde 9 | |||
2022-10-15 | FC Sturm Ivankiv - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2022-10-08 | SC Bilgorod Bilogorodka - FC Sturm Ivankiv | 0 - 4 | |
Ronde 7 | |||
2022-10-01 | FC Sturm Ivankiv - FC Arsenal Kiev | 3 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2022-09-24 | FC Zorya Myronivshini - FC Sturm Ivankiv | 0 - 5 |
FC Sturm Ivankiv - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka
Ukraine Amateur, Kyiv Oblast Championship, match FC Sturm Ivankiv - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka, starttijd 2022-10-15 14:00:15 internationale tijd.
FC Sturm Ivankiv en SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka neemt deel aan het kampioenschap Kyiv Oblast Championship, Ukraine Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka
Kyiv Oblast Championship | |||
Ronde 9 | |||
2022-10-15 | FC Sturm Ivankiv - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2022-10-08 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - FC Bavaria Sviatopetrivske | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2022-10-01 | FC Druzhba Myrivka - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 3 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2022-09-24 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - KDUSH Nika U19 | 4 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2022-09-17 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - SK Gatne | 2 - 0 |
Klassement
Kyiv Oblast Championship 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Druzhba Myrivka | 9 | 8 | 1 | 0 | 26:4 | 25 |
2
|
FC Sturm Ivankiv | 9 | 7 | 1 | 1 | 29:1 | 22 |
3
|
Denhoff Denykhivka | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:13 | 17 |
4
|
FC Polissia Stavky | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 16 |
5
|
FC Bavaria Sviatopetrivske | 9 | 4 | 3 | 2 | 20:14 | 15 |
6
|
SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:14 | 13 |
7
|
SC Bilgorod Bilogorodka | 9 | 4 | 1 | 4 | 12:15 | 13 |
8
|
FC Arsenal Kiev | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:21 | 10 |
9
|
FC Zorya Myronivshini | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:26 | 8 |
10
|
SK Gatne | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:27 | 7 |
11
|
FC Partizan Kodra | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:18 | 4 |
12
|
KDUSH Nika U19 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:29 | 1 |