Evenementen: PKS Olimpia Elblag
II Liga | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-25 | Chojnice - PKS Olimpia Elblag | 3 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-18 | PKS Olimpia Elblag - KS Polonia Bytom SA | 1 - 3 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-11 | MKS Sandecja Nowy Sacz - PKS Olimpia Elblag | 0 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-04 | PKS Olimpia Elblag - KS Hutnik Krakow SSA | 0 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-27 | KKS 1925 Kalisz - PKS Olimpia Elblag | 0 - 1 |
PKS Olimpia Elblag - Polonia Warschau
Polen, II Liga, match PKS Olimpia Elblag - Polonia Warschau, starttijd 2022-10-15 13:00:00 internationale tijd.
PKS Olimpia Elblag en Polonia Warschau neemt deel aan het kampioenschap II Liga, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Polonia Warschau
I Liga | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-26 | ZKS Stal Rzeszow - Polonia Warschau | 1 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-19 | Polonia Warschau - OKS Odra Opole | 1 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-12 | Polonia Warschau - Gornik Leczna | 0 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-05 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Polonia Warschau | 2 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-28 | Polonia Warschau - GKS Katowice | 1 - 2 |
Klassement
II Liga 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polonia Warschau | 34 | 18 | 11 | 5 | 57:36 | 65 |
2
|
MKS Znicz Pruszkow | 34 | 18 | 5 | 11 | 49:37 | 59 |
3
|
MKP Kotwica Kolobrzeg | 34 | 17 | 8 | 9 | 45:33 | 59 |
4
|
Stomil Olsztyn | 34 | 14 | 15 | 5 | 51:32 | 57 |
5
|
KS Wisla Pulawy | 34 | 16 | 8 | 10 | 56:38 | 56 |
6
|
LKP Motor Lublin | 34 | 15 | 10 | 9 | 52:37 | 55 |
7
|
KKS 1925 Kalisz | 34 | 15 | 9 | 10 | 63:45 | 54 |
8
|
Pogon Siedlce | 34 | 13 | 9 | 12 | 41:42 | 48 |
9
|
PKS Olimpia Elblag | 34 | 12 | 11 | 11 | 40:36 | 47 |
10
|
GKS Jastrzebie Zdroj | 34 | 13 | 8 | 13 | 41:45 | 47 |
11
|
Lech Poznań II | 34 | 10 | 12 | 12 | 45:60 | 42 |
12
|
KS Hutnik Krakow SSA | 34 | 10 | 10 | 14 | 41:48 | 40 |
13
|
Radunia Stężyca | 34 | 10 | 9 | 15 | 47:57 | 39 |
14
|
Zagłębie Lubin II | 34 | 11 | 5 | 18 | 44:68 | 38 |
15
|
KS Gornik Polkowice | 34 | 10 | 7 | 17 | 46:52 | 37 |
16
|
Siarka Tarnobrzeg | 34 | 8 | 9 | 17 | 37:57 | 33 |
17
|
Garbarnia Kraków | 34 | 9 | 5 | 20 | 52:65 | 32 |
18
|
Slask Wroclaw II | 34 | 8 | 7 | 19 | 38:57 | 31 |