Evenementen: Chertanovo Moscow
PFL, West | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-01 | FK Znamya Truda - Chertanovo Moscow | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-25 | Chertanovo Moscow - Enisey 2 Krasnoyarsk | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | FC Torpedo Vladimir - Chertanovo Moscow | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-13 | Chertanovo Moscow - Dynamo St. Petersburg | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | FC Tver - Chertanovo Moscow | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Dinamo-Vologda - Chertanovo Moscow | 1 - 4 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | Chertanovo Moscow - Dynamo-2 | 0 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-19 | Saturn Ramenskoye - Chertanovo Moscow | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-12 | Chertanovo Moscow - FC Irkutsk | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-05 | Spartak Moscow II - Chertanovo Moscow | 4 - 0 |
Chertanovo Moscow - Dynamo-2
Rusland, PFL, West, match Chertanovo Moscow - Dynamo-2, starttijd 2022-10-24 12:00:00 internationale tijd.
Chertanovo Moscow en Dynamo-2 neemt deel aan het kampioenschap PFL, West, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dynamo-2
PFL, West | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-01 | Rusland - Dynamo-2 | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-25 | Dynamo-2 - Baltika-BFU im.I.Kanta | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | FK Znamya Truda - Dynamo-2 | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-13 | Dynamo-2 - Enisey 2 Krasnoyarsk | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | FC Torpedo Vladimir - Dynamo-2 | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Dynamo-2 - Dynamo St. Petersburg | 5 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | Chertanovo Moscow - Dynamo-2 | 0 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-18 | Dynamo-2 - Dinamo-Vologda | 3 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-12 | FC Tver - Dynamo-2 | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-05 | Saturn Ramenskoye - Dynamo-2 | 1 - 0 |
Klassement
Football National League 2 22/23, Group 2A: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leningradets | 20 | 16 | 3 | 1 | 48:11 | 51 |
2
|
Zvezda St. Petersburg | 20 | 11 | 8 | 1 | 40:16 | 41 |
3
|
FC Zorky Krasnogorsk | 20 | 9 | 5 | 6 | 32:21 | 32 |
4
|
Baltika-BFU im.I.Kanta | 20 | 7 | 8 | 5 | 25:19 | 29 |
5
|
Enisey 2 Krasnoyarsk | 20 | 8 | 5 | 7 | 40:30 | 29 |
6
|
Rusland | 20 | 8 | 3 | 9 | 23:30 | 27 |
7
|
Zenit 2 St. Petersburg | 20 | 7 | 6 | 7 | 31:31 | 27 |
8
|
Dynamo St. Petersburg | 20 | 5 | 8 | 7 | 24:24 | 23 |
9
|
FC Yadro St. Petersburg | 20 | 3 | 6 | 11 | 25:35 | 15 |
10
|
Rodina-M Moscow | 20 | 3 | 4 | 13 | 13:44 | 13 |
11
|
FC Electron Velikiy Novgorod | 20 | 3 | 4 | 13 | 13:53 | 13 |
Football National League 2 22/23, Group 2B: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 20 | 13 | 3 | 4 | 40:15 | 42 |
2
|
FC Murom | 20 | 12 | 3 | 5 | 34:14 | 39 |
3
|
Chertanovo Moscow | 20 | 11 | 3 | 6 | 38:25 | 36 |
4
|
Spartak Kostroma | 20 | 8 | 5 | 7 | 28:25 | 29 |
5
|
FC Torpedo Vladimir | 20 | 8 | 4 | 8 | 24:31 | 28 |
6
|
Dinamo-Vologda | 20 | 8 | 3 | 9 | 21:30 | 27 |
7
|
Torpedo-2 Moscow | 20 | 7 | 6 | 7 | 20:27 | 27 |
8
|
Dynamo-2 | 20 | 7 | 3 | 10 | 26:34 | 24 |
9
|
FC Tver | 20 | 6 | 4 | 10 | 21:22 | 22 |
10
|
Khimik Dzerzhinsk | 20 | 5 | 6 | 9 | 20:25 | 21 |
11
|
FK Znamya Truda | 20 | 3 | 4 | 13 | 14:38 | 13 |
Football National League 2 22/23, Group 2A, Promotion Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leningradets | 22 | 15 | 5 | 2 | 41:12 | 50 |
2
|
FC Murom | 22 | 12 | 4 | 6 | 39:26 | 40 |
3
|
Spartak Kostroma | 22 | 11 | 5 | 6 | 31:22 | 38 |
4
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 22 | 10 | 6 | 6 | 37:20 | 36 |
5
|
Chertanovo Moscow | 22 | 10 | 5 | 7 | 38:28 | 35 |
6
|
FC Torpedo Vladimir | 22 | 9 | 5 | 8 | 26:33 | 32 |
7
|
FC Zorky Krasnogorsk | 22 | 7 | 7 | 8 | 29:31 | 28 |
8
|
Dinamo-Vologda | 22 | 7 | 6 | 9 | 24:36 | 27 |
9
|
Zvezda St. Petersburg | 22 | 6 | 7 | 9 | 30:33 | 25 |
10
|
Baltika-BFU im.I.Kanta | 22 | 6 | 6 | 10 | 17:25 | 24 |
11
|
Rusland | 22 | 4 | 4 | 14 | 16:42 | 16 |
12
|
Enisey 2 Krasnoyarsk | 22 | 3 | 4 | 15 | 31:51 | 13 |
2. Liga 22/23, Group 2B, Relegation Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zenit 2 St. Petersburg | 18 | 10 | 6 | 2 | 35:20 | 36 |
2
|
Dynamo St. Petersburg | 18 | 9 | 5 | 4 | 28:21 | 32 |
3
|
Khimik Dzerzhinsk | 18 | 8 | 7 | 4 | 26:17 | 30 |
4
|
Dynamo-2 | 18 | 7 | 5 | 6 | 30:18 | 26 |
5
|
Torpedo-2 Moscow | 18 | 7 | 5 | 6 | 28:21 | 26 |
6
|
FC Tver | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:20 | 24 |
7
|
Rodina-M Moscow | 18 | 6 | 5 | 7 | 18:26 | 23 |
8
|
FK Znamya Truda | 18 | 5 | 6 | 7 | 20:26 | 21 |
9
|
FC Yadro St. Petersburg | 18 | 4 | 4 | 11 | 22:30 | 15 |
10
|
FC Electron Velikiy Novgorod | 18 | 4 | 2 | 12 | 16:48 | 14 |