Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
76.8 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Djordje Vukasinovic | G | 26 | ||
23 | Bogdan Miličić | D | 34 | 0,2M+ | |
15 | Rade Glišović | D | 28 | 0,2M+ | 47.7 |
4 | Aleksandar Cvetic | ||||
16 | Stefan Golubović | ||||
5 | Nikola Milekic | D | |||
27 | Marko Stanojević | ||||
11 | Andrej Djukic | F | 19 | ||
20 | Miloš Ristić | D | 29 | 0,1M+ | 53.1 |
21 | Bogdan Petrovic | F | |||
14 | Đorđe Šušnjar | F | 31 | 0,2M+ | 51.3 |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Stefan Đoković | G | |||
22 | Petar Jovanovic | D | 41 | 0,0M+ | |
2 | Marko Marjanović | D | 31 | ||
10 | Lazar Mihailovic | M | 20 | ||
8 | Savo Rašković | M | 20 | ||
17 | Aleksa Stojkovic | M | |||
7 | Todor Glisovic | F | |||
26 | Mihailo Buišić | ||||
9 | Bojan Gajić | ||||
24 | Marko Jeremić | ||||
18 | Ognjen Starcevic |
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
89.1 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
25 | Mihailo Dragićević | G | 22 | ||
15 | Nikola Ignjatovic | ||||
32 | Jovan Marinković | D | 27 | 0,2M+ | 48.9 |
2 | Ilija Miodragović | ||||
23 | Nikola Milinkovic | M | 32 | 0,4M+ | |
7 | Uros Gajic | D | 23 | 49.9 | |
20 | Djordje Petrovic | M | |||
31 | Nikola Grbovic | M | 25 | ||
26 | Krsta Đorđević | M | 30 | 0,2M+ | |
27 | Stefan Ilić | F | 25 | 0,1M+ | 50.1 |
4 | Lazar Ivić | M | 31 | 0,3M+ | 50.7 |
Plaatsvervanger | |||||
13 | Vladimir Ilić | D | 22 | 0,1M+ | |
12 | Nikola Perić | G | 31 | 0,3M+ | |
19 | Nikola Marjanovic | D | |||
3 | Radoš Protić | D | 36 | 0,2M+ | |
17 | Stevan Kovačević | M | 35 | 0,1M+ | |
29 | Miloš Plavšić | M | 33 | 0,1M+ | |
21 | Mateja Bačanin | M | 20 | ||
14 | Strahinja Carapic | M | 19 | ||
9 | Marko Kovacevic | F | |||
22 | Pius Obuya | F | |||
11 | Nikola Ristović | F | 22 | 0,2M+ | 50.7 |
Evenementen: FK Sloboda Uzice
Prva Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | FK Javor Ivanjica - FK Sloboda Uzice | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | FK Sloboda Uzice - FK Zemun | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | FK Vozdovac - FK Sloboda Uzice | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | FK Sloboda Uzice - Sremska Mitrovica | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | RFK Grafičar Beograd - FK Sloboda Uzice | - | |
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | FK Sloboda Uzice - FK Radnički Novi Beograd | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FK Kolubara Lazarevac - FK Sloboda Uzice | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | FK Mladost GAT - FK Sloboda Uzice | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | FK Sloboda Uzice - RFK Novi Sad 1921 | 3 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-02 | FK Metalac GM - FK Sloboda Uzice | 1 - 2 |
FK Sloboda Uzice - Sremska Mitrovica
Servië, Prva Liga, match FK Sloboda Uzice - Sremska Mitrovica, starttijd 2022-10-30 12:00:00 internationale tijd.
FK Sloboda Uzice en Sremska Mitrovica neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sremska Mitrovica
Prva Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Sremska Mitrovica - GFK Dubočica Leskovac | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | GFK Sloven Ruma - Sremska Mitrovica | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Sremska Mitrovica - FK Trayal Kruševac | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | FK Sloboda Uzice - Sremska Mitrovica | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Sremska Mitrovica - FK Mladost GAT | - | |
Ronde 7 | |||
2024-05-25 | OFK Belgrado - Sremska Mitrovica | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | Sremska Mitrovica - FK Jedinstvo Ub | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | FK Indija - Sremska Mitrovica | 0 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-07 | FK Tekstilac Odžaci - Sremska Mitrovica | 2 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-01 | Sremska Mitrovica - RFK Grafičar Beograd | 1 - 0 |
Klassement
Prva Liga 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK IMT Beograd | 30 | 18 | 7 | 5 | 45:27 | 61 |
2
|
FK Železničar Pančevo | 30 | 17 | 6 | 7 | 47:25 | 57 |
3
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 15 | 5 | 10 | 57:38 | 50 |
4
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 12 | 7 | 30:26 | 45 |
5
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 12 | 8 | 10 | 32:26 | 44 |
6
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 12 | 7 | 11 | 34:31 | 43 |
7
|
FK Indija | 30 | 10 | 13 | 7 | 38:30 | 43 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 12 | 4 | 14 | 27:35 | 40 |
9
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 7 | 16 | 7 | 33:34 | 37 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 7 | 13 | 28:33 | 37 |
11
|
Macva Sabac | 30 | 8 | 13 | 9 | 28:31 | 37 |
12
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 8 | 13 | 29:36 | 35 |
13
|
FK Trayal Kruševac | 30 | 9 | 8 | 13 | 29:37 | 35 |
14
|
FK Loznica | 30 | 7 | 10 | 13 | 28:45 | 31 |
15
|
FK Rad | 30 | 5 | 13 | 12 | 32:46 | 28 |
16
|
FK Zlatibor | 30 | 4 | 11 | 15 | 26:43 | 23 |
Prva Liga 22/23, Promotion Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK IMT Beograd | 37 | 22 | 9 | 6 | 63:36 | 75 |
2
|
FK Železničar Pančevo | 37 | 20 | 8 | 9 | 63:35 | 68 |
3
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 17 | 9 | 11 | 65:46 | 60 |
4
|
FK Indija | 37 | 13 | 15 | 9 | 46:35 | 54 |
5
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 14 | 11 | 12 | 45:38 | 53 |
6
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 14 | 10 | 43:38 | 53 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 14 | 8 | 15 | 44:51 | 50 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 13 | 6 | 18 | 32:50 | 45 |
Prva Liga 22/23, Relegation Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 18 | 8 | 42:41 | 51 |
2
|
FK Metalac GM | 37 | 12 | 12 | 13 | 42:42 | 48 |
3
|
OFK Vršac | 37 | 13 | 9 | 15 | 39:42 | 48 |
4
|
Macva Sabac | 37 | 11 | 15 | 11 | 37:40 | 48 |
5
|
FK Loznica | 37 | 10 | 11 | 16 | 40:54 | 41 |
6
|
FK Trayal Kruševac | 37 | 10 | 10 | 17 | 37:46 | 40 |
7
|
FK Zlatibor | 37 | 7 | 12 | 18 | 36:54 | 33 |
8
|
FK Rad | 37 | 5 | 15 | 17 | 37:63 | 30 |