Gornik Zagreb II - Gwarek Tarnowskie Gory (5-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Gornik Zagreb II
III Liga, Group 3 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-08 | KS Sleza Wroclaw - Gornik Zagreb II | - | |
Ronde 33 | |||
2024-05-31 | Gornik Zagreb II - MKP Carina Gubin | 2 - 2 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-25 | Rekord Bielsko Biala - Gornik Zagreb II | 4 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-18 | Gornik Zagreb II - Karkonosze Jelenia Góra | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-15 | Stilon Gorzów Wielkopolski - Gornik Zagreb II | 4 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-11 | Gornik Zagreb II - KS Lechia Zielona Gora | 1 - 0 |
Gornik Zagreb II - Gwarek Tarnowskie Gory
Polen, III Liga, Group 3, match Gornik Zagreb II - Gwarek Tarnowskie Gory, starttijd 2022-10-29 12:00:00 internationale tijd.
Gornik Zagreb II en Gwarek Tarnowskie Gory neemt deel aan het kampioenschap III Liga, Group 3, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Gwarek Tarnowskie Gory
III Liga, Group 3 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-08 | MKP Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Gory | - | |
Ronde 33 | |||
2024-06-01 | Gwarek Tarnowskie Gory - Rekord Bielsko Biala | 1 - 4 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-25 | Karkonosze Jelenia Góra - Gwarek Tarnowskie Gory | 0 - 3 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-18 | Gwarek Tarnowskie Gory - Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-15 | KS Lechia Zielona Gora - Gwarek Tarnowskie Gory | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-11 | Gwarek Tarnowskie Gory - Raków Częstochowa II | 2 - 3 |
Klassement
III Liga, Group 3 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Polonia Bytom SA | 34 | 24 | 3 | 7 | 68:35 | 75 |
2
|
Raków Częstochowa II | 34 | 19 | 8 | 7 | 64:34 | 65 |
3
|
Rekord Bielsko Biala | 34 | 19 | 8 | 7 | 69:42 | 65 |
4
|
KS Sleza Wroclaw | 34 | 19 | 3 | 12 | 73:55 | 60 |
5
|
MKP Carina Gubin | 34 | 16 | 6 | 12 | 47:45 | 54 |
6
|
Gwarek Tarnowskie Gory | 34 | 14 | 9 | 11 | 60:52 | 51 |
7
|
Gornik Zagreb II | 34 | 15 | 6 | 13 | 68:61 | 51 |
8
|
MKS Kluczbork | 34 | 14 | 6 | 14 | 61:55 | 48 |
9
|
KS Lechia Zielona Gora | 34 | 12 | 11 | 11 | 51:51 | 47 |
10
|
LKS Goczałkowice-Zdrój | 34 | 12 | 10 | 12 | 41:43 | 46 |
11
|
GKS Pniwek Pawlowice | 34 | 12 | 10 | 12 | 64:60 | 46 |
12
|
Stilon Gorzów Wielkopolski | 34 | 13 | 5 | 16 | 51:61 | 44 |
13
|
Warta Gorzów Wielkopolski | 34 | 11 | 10 | 13 | 42:56 | 43 |
14
|
Stal Brzeg | 34 | 10 | 7 | 17 | 51:75 | 37 |
15
|
KS Polonia Nysa | 34 | 8 | 12 | 14 | 42:50 | 36 |
16
|
Miedź Legnica II | 34 | 7 | 9 | 18 | 45:63 | 30 |
17
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 34 | 7 | 7 | 20 | 57:88 | 28 |
18
|
Chrobry Głogów II | 34 | 7 | 4 | 23 | 42:70 | 25 |