USV RB Weindorf St Anna - Junge Wikinger Ried (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: USV RB Weindorf St Anna
Regionalliga Centre | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | USV RB Weindorf St Anna - WSC Hertha | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | UVB Vocklamarkt - USV RB Weindorf St Anna | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | USV RB Weindorf St Anna - Junge Wikinger Ried | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | Vorwärts Steyr - USV RB Weindorf St Anna | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | USV RB Weindorf St Anna - Sparkasse Gleisdorf | - | |
ÖFB Cup | |||
2024-07-27 | USV RB Weindorf St Anna - Trenkwalder Admira | 1 - 5 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-19 | USV RB Weindorf St Anna - SV Lafnitz II | 4 - 0 | |
2024-07-12 | USV RB Weindorf St Anna - Ilzer SV | 2 - 0 | |
2024-07-09 | USV RB Weindorf St Anna - Tus Heiligenkreuz | 7 - 3 | |
2024-07-04 | USV RB Weindorf St Anna - UFC Fehring | 3 - 4 |
USV RB Weindorf St Anna - Junge Wikinger Ried
Oostenrijk Amateur, Regionalliga Centre, match USV RB Weindorf St Anna - Junge Wikinger Ried, starttijd 2022-10-29 16:00:00 internationale tijd.
USV RB Weindorf St Anna en Junge Wikinger Ried neemt deel aan het kampioenschap Regionalliga Centre, Oostenrijk Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Junge Wikinger Ried
Club Friendly Games | |||
2024-07-24 | Junge Wikinger Ried - Bradford City | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2022-11-25 | SK Rapid - Junge Wikinger Ried | 1 - 1 | |
Regionalliga Centre | |||
Ronde 15 | |||
2022-10-29 | USV RB Weindorf St Anna - Junge Wikinger Ried | 2 - 3 | |
Ronde 14 | |||
2022-10-21 | Junge Wikinger Ried - Klagenfurt | 3 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2022-10-14 | SC Kalsdorf - Junge Wikinger Ried | 0 - 1 |
Klassement
Regionalliga Centre 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DSV Leoben | 30 | 23 | 3 | 4 | 76:22 | 72 |
2
|
FC Juniors OO | 30 | 21 | 6 | 3 | 84:30 | 69 |
3
|
WSC Hertha | 30 | 18 | 9 | 3 | 63:35 | 63 |
4
|
Union Gurten | 30 | 16 | 7 | 7 | 44:29 | 55 |
5
|
TUS Bad Gleichenberg | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:56 | 49 |
6
|
Deutschlandsberger SC | 30 | 13 | 8 | 9 | 53:46 | 47 |
7
|
Junge Wikinger Ried | 30 | 14 | 5 | 11 | 47:47 | 47 |
8
|
USV RB Weindorf St Anna | 30 | 11 | 6 | 13 | 48:53 | 39 |
9
|
Wolfsberger AC II | 30 | 9 | 9 | 12 | 49:48 | 36 |
10
|
Sparkasse Gleisdorf | 30 | 9 | 9 | 12 | 49:50 | 36 |
11
|
UVB Vocklamarkt | 30 | 7 | 12 | 11 | 29:44 | 33 |
12
|
SC Weiz | 30 | 9 | 4 | 17 | 45:64 | 31 |
13
|
Allerheiligen | 30 | 8 | 4 | 18 | 35:56 | 28 |
14
|
Treibach | 30 | 5 | 10 | 15 | 37:65 | 25 |
15
|
SC Kalsdorf | 30 | 7 | 2 | 21 | 30:70 | 23 |
16
|
Klagenfurt | 30 | 2 | 8 | 20 | 29:68 | 14 |