FK Arsenal Dzerzhinsk - Belshina (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-3
Opstelling formaties
70.1 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Evgeni Abramovich | G | 27 | 0,0M+ | |
5 | Roman Vegerya | D | 22 | 0,1M+ | |
26 | Sergey Kontsevoy | D | 37 | 0,0M+ | |
74 | Nikita Supranovich | D | 22 | ||
79 | Stanislav Sazonovich | D | 31 | 0,2M+ | |
24 | Stanislav Atrashkevich | M | 18 | ||
8 | Gleb Rassadkin | F | 28 | 0,1M+ | |
4 | Evgeny Guletskiy | M | 22 | ||
9 | Artem Kiyko | F | 27 | ||
77 | Dmitriy Osipenko | F | 40 | ||
10 | Valeryi Senko | M | 24 | 0,1M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
99 | Artem Soroko | G | 31 | 0,1M+ | |
18 | Dmitri Kaplunov | D | 29 | 0,1M+ | |
51 | Aleksandr Skshynetskiy | M | 32 | ||
19 | Anton Abramovich | M | 24 | ||
70 | Nikita Ereminok | M | 20 | ||
6 | Maxim Gaevoy | M | 19 | ||
7 | Ruslan Mialkouski | M | 17 | ||
25 | Dmitri Matyash | F | 21 | ||
91 | Artem Miroevski | F | 24 | ||
11 | Budega Fabrice |
Startopstellingen bevestigd
5-3-2
Opstelling formaties
75.9 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
13 | Aleksey Kharitonovich | G | 26 | 0,1M+ | |
10 | Islam Chesnokov | F | 21 | ||
34 | Kirill Rodionov | D | 22 | ||
8 | Dmitry Velisevich | M | 26 | ||
2 | Alexey Matlakh | ||||
21 | Artur Slabashevich | D | 34 | 0,2M+ | |
5 | Ilya Kucharchyk | M | 24 | ||
6 | Musa Isah | M | 19 | ||
23 | Mikhail Kolyadko | M | 35 | 0,1M+ | |
27 | Dmitriy Gomza | F | 36 | 0,1M+ | |
17 | Dmitriy Vashkevich | F | 21 | ||
Plaatsvervanger | |||||
24 | Artem Denisenko | G | 24 | ||
35 | Ivan Sanko | G | 23 | ||
22 | Dmitri Denisenko | D | 22 | ||
4 | Ruslan Prokhorevich | D | |||
18 | Aleksandr Aleksandrovich | M | 26 | 0,0M+ | |
11 | Matvey Lukjanov | M | |||
19 | Yuri Volovik | M | 29 | 0,3M+ | |
88 | Sagir Abdulmajeed | F | |||
9 | Ioann Guzov | F |
Evenementen: FK Arsenal Dzerzhinsk
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-12 | FC Orsha - FK Arsenal Dzerzhinsk | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-06 | FC Gomel - FK Arsenal Dzerzhinsk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-30 | FK Arsenal Dzerzhinsk - Naftan Novopolotsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-22 | FC Minsk - FK Arsenal Dzerzhinsk | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-16 | FK Arsenal Dzerzhinsk - FC Smorgon | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | FC Dinamo Minsk - FK Arsenal Dzerzhinsk | Uitgesteld | |
2024-06-01 | FK Arsenal Dzerzhinsk - FC Dinamo Minsk | 1 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | FK Arsenal Dzerzhinsk - FC BATE Borisov | 2 - 0 |
FK Arsenal Dzerzhinsk - Belshina
Wit-Rusland, Vysshaya Liga, match FK Arsenal Dzerzhinsk - Belshina, starttijd 2022-10-30 14:00:00 internationale tijd.
FK Arsenal Dzerzhinsk en Belshina neemt deel aan het kampioenschap Vysshaya Liga, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Belshina
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-12 | Belshina - FC Minsk | - | |
Pervaya Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Lokomotiv Gomel - Belshina | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-30 | Belshina - BATE Borisov Reserve | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Shakhter Soligorsk Reserve - Belshina | 3 - 5 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Belshina - Ostrovets | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Molodechno - Belshina | 5 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | Belshina - FC Baranovichi | 5 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | BK Maxline Vitebsk - Belshina | 1 - 1 |
Klassement
Vysshaya Liga 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shakhter Soligorsk | 30 | 20 | 5 | 5 | 55:17 | 65 |
2
|
FC BGU Minsk | 30 | 18 | 6 | 6 | 50:27 | 60 |
3
|
FC BATE Borisov | 30 | 16 | 11 | 3 | 51:21 | 59 |
4
|
FC Dinamo Minsk | 30 | 16 | 11 | 3 | 50:25 | 59 |
5
|
Isloch | 30 | 16 | 6 | 8 | 51:33 | 54 |
6
|
FC Minsk | 30 | 12 | 8 | 10 | 47:43 | 44 |
7
|
Torpedo Belaz Zhodino | 30 | 11 | 10 | 9 | 35:32 | 43 |
8
|
FC Gomel | 30 | 12 | 7 | 11 | 36:37 | 43 |
9
|
Neman Grodno | 30 | 9 | 13 | 8 | 39:36 | 40 |
10
|
Slavia Mozyr | 30 | 10 | 7 | 13 | 42:46 | 37 |
11
|
FC Slutsk | 30 | 7 | 11 | 12 | 26:41 | 32 |
12
|
Belshina | 30 | 6 | 12 | 12 | 37:50 | 30 |
13
|
FC Dinamo Brest | 30 | 5 | 12 | 13 | 29:43 | 27 |
14
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | 30 | 5 | 8 | 17 | 18:42 | 23 |
15
|
FC Vitebsk | 30 | 4 | 10 | 16 | 28:49 | 22 |
16
|
Dnepr Mogilev | 30 | 3 | 3 | 24 | 21:73 | 12 |