Evenementen: Universidad de Concepcion
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | Vicente Perez - Universidad de Concepcion | - | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-01 | Universidad de Concepcion - Santiago Wanderers | 1 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-27 | AC Barnechea - Universidad de Concepcion | 0 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-20 | CSD Rangers - Universidad de Concepcion | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-13 | Universidad de Concepcion - Club de Deportes Temuco SADP | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-08 | San Luis de Quillota - Universidad de Concepcion | 2 - 0 |
Universidad de Concepcion - Deportes Copiapo
Chili, Primera B, match Universidad de Concepcion - Deportes Copiapo, starttijd 2022-11-07 23:00:00 internationale tijd.
Universidad de Concepcion en Deportes Copiapo neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Deportes Copiapo
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | CD Municipal Mejillones Sadp - Deportes Copiapo | - | |
Primera Division | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-02 | Colo Colo - Deportes Copiapo | 0 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-26 | Deportes Copiapo - Audax Italiano | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | CD Everton Vina del Mar - Deportes Copiapo | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | Deportes Copiapo - CD Cobreloa Calama | 4 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-03 | CD Palestino - Deportes Copiapo | 3 - 1 |
Klassement
Primera B: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportes Magallanes | 32 | 22 | 6 | 4 | 61:23 | 72 |
2
|
CD Cobreloa Calama | 32 | 20 | 8 | 4 | 41:24 | 68 |
3
|
Deportes Copiapo | 32 | 15 | 7 | 10 | 46:34 | 52 |
4
|
Union San Felipe | 32 | 15 | 7 | 10 | 38:35 | 52 |
5
|
Deportes Puerto Montt | 32 | 12 | 11 | 9 | 36:31 | 47 |
6
|
Universidad de Concepcion | 32 | 12 | 10 | 10 | 42:34 | 46 |
7
|
CSD Rangers | 32 | 14 | 4 | 14 | 39:40 | 46 |
8
|
AC Barnechea | 32 | 12 | 8 | 12 | 47:43 | 44 |
9
|
Santiago Wanderers | 32 | 10 | 12 | 10 | 37:37 | 42 |
10
|
Club de Deportes Temuco SADP | 32 | 10 | 8 | 14 | 31:41 | 38 |
11
|
CD Santa Cruz | 32 | 9 | 9 | 14 | 34:39 | 36 |
12
|
Deportes Iquique | 32 | 8 | 11 | 13 | 31:38 | 35 |
13
|
Deportes Recoleta | 32 | 8 | 10 | 14 | 34:41 | 34 |
14
|
Santiago Morning | 32 | 8 | 10 | 14 | 37:47 | 34 |
15
|
San Luis de Quillota | 32 | 7 | 13 | 12 | 27:42 | 34 |
16
|
CD Melipilla | 32 | 7 | 9 | 16 | 30:49 | 30 |
17
|
Arturo Fernandez Vial | 32 | 3 | 17 | 12 | 26:39 | 26 |