Evenementen: Rodina-M Moscow
PFL, West | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-25 | FC Irkutsk - Rodina-M Moscow | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | Rodina-M Moscow - Spartak Moscow II | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-13 | Zenit 2 St. Petersburg - Rodina-M Moscow | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | Rodina-M Moscow - Zvezda St. Petersburg | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Rodina-M Moscow - FC Tver | - | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | Rusland - Rodina-M Moscow | 2 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-18 | Rodina-M Moscow - Baltika-BFU im.I.Kanta | 2 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-12 | FK Znamya Truda - Rodina-M Moscow | 4 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-05 | Rodina-M Moscow - Enisey 2 Krasnoyarsk | 3 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-04-28 | FC Torpedo Vladimir - Rodina-M Moscow | 1 - 2 |
Rodina-M Moscow - Enisey 2 Krasnoyarsk
Rusland, PFL, West, match Rodina-M Moscow - Enisey 2 Krasnoyarsk, starttijd 2022-09-17 11:00:00 internationale tijd.
Rodina-M Moscow en Enisey 2 Krasnoyarsk neemt deel aan het kampioenschap PFL, West, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Enisey 2 Krasnoyarsk
PFL, West | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | Enisey 2 Krasnoyarsk - Dinamo-Vologda | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-13 | Dynamo-2 - Enisey 2 Krasnoyarsk | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | Enisey 2 Krasnoyarsk - Saturn Ramenskoye | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Enisey 2 Krasnoyarsk - FC Irkutsk | - | |
Ronde 23 | |||
2024-06-01 | FC Irkutsk - Enisey 2 Krasnoyarsk | Uitgesteld | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | Enisey 2 Krasnoyarsk - Spartak Moscow II | 1 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-19 | Zenit 2 St. Petersburg - Enisey 2 Krasnoyarsk | 2 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-12 | Enisey 2 Krasnoyarsk - Zvezda St. Petersburg | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-05 | Rodina-M Moscow - Enisey 2 Krasnoyarsk | 3 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-04-28 | Enisey 2 Krasnoyarsk - Rusland | 0 - 1 |
Klassement
Football National League 2 22/23, Group 2A: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leningradets | 20 | 16 | 3 | 1 | 48:11 | 51 |
2
|
Zvezda St. Petersburg | 20 | 11 | 8 | 1 | 40:16 | 41 |
3
|
FC Zorky Krasnogorsk | 20 | 9 | 5 | 6 | 32:21 | 32 |
4
|
Baltika-BFU im.I.Kanta | 20 | 7 | 8 | 5 | 25:19 | 29 |
5
|
Enisey 2 Krasnoyarsk | 20 | 8 | 5 | 7 | 40:30 | 29 |
6
|
Rusland | 20 | 8 | 3 | 9 | 23:30 | 27 |
7
|
Zenit 2 St. Petersburg | 20 | 7 | 6 | 7 | 31:31 | 27 |
8
|
Dynamo St. Petersburg | 20 | 5 | 8 | 7 | 24:24 | 23 |
9
|
FC Yadro St. Petersburg | 20 | 3 | 6 | 11 | 25:35 | 15 |
10
|
Rodina-M Moscow | 20 | 3 | 4 | 13 | 13:44 | 13 |
11
|
FC Electron Velikiy Novgorod | 20 | 3 | 4 | 13 | 13:53 | 13 |
Football National League 2 22/23, Group 2B: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 20 | 13 | 3 | 4 | 40:15 | 42 |
2
|
FC Murom | 20 | 12 | 3 | 5 | 34:14 | 39 |
3
|
Chertanovo Moscow | 20 | 11 | 3 | 6 | 38:25 | 36 |
4
|
Spartak Kostroma | 20 | 8 | 5 | 7 | 28:25 | 29 |
5
|
FC Torpedo Vladimir | 20 | 8 | 4 | 8 | 24:31 | 28 |
6
|
Dinamo-Vologda | 20 | 8 | 3 | 9 | 21:30 | 27 |
7
|
Torpedo-2 Moscow | 20 | 7 | 6 | 7 | 20:27 | 27 |
8
|
Dynamo-2 | 20 | 7 | 3 | 10 | 26:34 | 24 |
9
|
FC Tver | 20 | 6 | 4 | 10 | 21:22 | 22 |
10
|
Khimik Dzerzhinsk | 20 | 5 | 6 | 9 | 20:25 | 21 |
11
|
FK Znamya Truda | 20 | 3 | 4 | 13 | 14:38 | 13 |
Football National League 2 22/23, Group 2A, Promotion Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leningradets | 22 | 15 | 5 | 2 | 41:12 | 50 |
2
|
FC Murom | 22 | 12 | 4 | 6 | 39:26 | 40 |
3
|
Spartak Kostroma | 22 | 11 | 5 | 6 | 31:22 | 38 |
4
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 22 | 10 | 6 | 6 | 37:20 | 36 |
5
|
Chertanovo Moscow | 22 | 10 | 5 | 7 | 38:28 | 35 |
6
|
FC Torpedo Vladimir | 22 | 9 | 5 | 8 | 26:33 | 32 |
7
|
FC Zorky Krasnogorsk | 22 | 7 | 7 | 8 | 29:31 | 28 |
8
|
Dinamo-Vologda | 22 | 7 | 6 | 9 | 24:36 | 27 |
9
|
Zvezda St. Petersburg | 22 | 6 | 7 | 9 | 30:33 | 25 |
10
|
Baltika-BFU im.I.Kanta | 22 | 6 | 6 | 10 | 17:25 | 24 |
11
|
Rusland | 22 | 4 | 4 | 14 | 16:42 | 16 |
12
|
Enisey 2 Krasnoyarsk | 22 | 3 | 4 | 15 | 31:51 | 13 |
2. Liga 22/23, Group 2B, Relegation Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zenit 2 St. Petersburg | 18 | 10 | 6 | 2 | 35:20 | 36 |
2
|
Dynamo St. Petersburg | 18 | 9 | 5 | 4 | 28:21 | 32 |
3
|
Khimik Dzerzhinsk | 18 | 8 | 7 | 4 | 26:17 | 30 |
4
|
Dynamo-2 | 18 | 7 | 5 | 6 | 30:18 | 26 |
5
|
Torpedo-2 Moscow | 18 | 7 | 5 | 6 | 28:21 | 26 |
6
|
FC Tver | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:20 | 24 |
7
|
Rodina-M Moscow | 18 | 6 | 5 | 7 | 18:26 | 23 |
8
|
FK Znamya Truda | 18 | 5 | 6 | 7 | 20:26 | 21 |
9
|
FC Yadro St. Petersburg | 18 | 4 | 4 | 11 | 22:30 | 15 |
10
|
FC Electron Velikiy Novgorod | 18 | 4 | 2 | 12 | 16:48 | 14 |