Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-1-2-3
Opstelling formaties
45.3
Algemene spelersbeoordeling
82 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
16 | Darío Melo | G | 30 | 0,2M+ | |
4 | Francisco Salinas | D | 23 | ||
5 | Jesús Pino | D | 32 | 0,2M+ | |
13 | Ignacio Meza | D | 25 | ||
18 | Enzo Ormeño | M | 21 | ||
8 | Álvaro Césped | M | 32 | 0,4M+ | |
30 | Luciano Romero | M | 30 | ||
9 | Mario Briceño | M | 27 | 0,2M+ | |
19 | Jean Pineda | F | 34 | 0,3M+ | 45.3 |
14 | Bairo Riveros | F | 22 | ||
11 | Kevin Egana | M | 27 | 0,1M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Pablo Heredia | G | 33 | 0,1M+ | |
2 | Matías Silva Álamos | D | 23 | ||
6 | Ignacio Aviles | M | 31 | 0,2M+ | |
10 | Sebastian Gallegos | M | 31 | 0,2M+ | |
28 | Diego Plaza | M | 22 | ||
7 | Julio Castro Gutiérrez | F | 27 | ||
23 | Yerko González | D | 22 | 0,1M+ |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
50.5
Algemene spelersbeoordeling
91.3 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Mauricio Viana | G | 34 | 0,3M+ | 50.9 |
3 | Byron Guajardo | D | 29 | 0,1M+ | |
13 | Diego Opazo | D | 30 | 0,2M+ | |
17 | Gonzalo Villegas | D | 31 | ||
21 | Fabián Manzano | M | 29 | ||
19 | Kevin Valenzuela | M | 30 | 0,3M+ | |
10 | Fabián Nuñez | M | 31 | 0,1M+ | |
6 | Bryan Troncoso | D | 20 | ||
14 | Christopher Ojeda | F | 30 | ||
25 | Ricardo Rosales | M | 30 | ||
7 | Brayan Valdivia | M | 28 | 0,2M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Daniel Retamal | G | 28 | 0,0M+ | |
33 | Daniel Bahamonde | M | 19 | ||
24 | Gustavo Gallardo | M | 20 | ||
23 | Juan Mendez | M | 27 | ||
9 | Pablo Solis | F | |||
15 | Sebastián Varas | F | 35 | 0,4M+ | 50.1 |
8 | Jorge Romo | M | 33 |
Evenementen: Union San Felipe
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-02 | Union San Felipe - San Marcos de Arica | - | |
Ronde 14 | |||
2024-05-26 | Deportes Magallanes - Union San Felipe | - | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | Deportes La Serena - Union San Felipe | - | |
Ronde 12 | |||
2024-05-10 | Union San Felipe - Santiago Morning | 2 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-04 | Universidad de Concepcion - Union San Felipe | 2 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-28 | Union San Felipe - CSD Rangers | 1 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-04-22 | AC Barnechea - Union San Felipe | 1 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-14 | Union San Felipe - Club de Deportes Temuco SADP | 2 - 3 |
Union San Felipe - Deportes Puerto Montt
Chili, Primera B, match Union San Felipe - Deportes Puerto Montt, starttijd 2022-11-11 21:00:00 internationale tijd.
Union San Felipe en Deportes Puerto Montt neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Deportes Puerto Montt
Segunda División | |||
Ronde 13 | |||
2024-05-26 | Deportes Puerto Montt - General Velasquez | - | |
Ronde 12 | |||
2024-05-19 | CD Trasandino de Los Andes - Deportes Puerto Montt | - | |
Ronde 11 | |||
2024-05-12 | Deportes Puerto Montt - San Antonio Unido | 0 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-06 | Lautaro de Buin - Deportes Puerto Montt | 2 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-04-28 | Deportes Puerto Montt - Provincial Osorno | 1 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-20 | CD Melipilla - Deportes Puerto Montt | 0 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-13 | Deportes Puerto Montt - Deportes Rengo | 1 - 3 |
Klassement
Primera B: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportes Magallanes | 32 | 22 | 6 | 4 | 61:23 | 72 |
2
|
CD Cobreloa Calama | 32 | 20 | 8 | 4 | 41:24 | 68 |
3
|
Deportes Copiapo | 32 | 15 | 7 | 10 | 46:34 | 52 |
4
|
Union San Felipe | 32 | 15 | 7 | 10 | 38:35 | 52 |
5
|
Deportes Puerto Montt | 32 | 12 | 11 | 9 | 36:31 | 47 |
6
|
Universidad de Concepcion | 32 | 12 | 10 | 10 | 42:34 | 46 |
7
|
CSD Rangers | 32 | 14 | 4 | 14 | 39:40 | 46 |
8
|
AC Barnechea | 32 | 12 | 8 | 12 | 47:43 | 44 |
9
|
Santiago Wanderers | 32 | 10 | 12 | 10 | 37:37 | 42 |
10
|
Club de Deportes Temuco SADP | 32 | 10 | 8 | 14 | 31:41 | 38 |
11
|
CD Santa Cruz | 32 | 9 | 9 | 14 | 34:39 | 36 |
12
|
Deportes Iquique | 32 | 8 | 11 | 13 | 31:38 | 35 |
13
|
Deportes Recoleta | 32 | 8 | 10 | 14 | 34:41 | 34 |
14
|
Santiago Morning | 32 | 8 | 10 | 14 | 37:47 | 34 |
15
|
San Luis de Quillota | 32 | 7 | 13 | 12 | 27:42 | 34 |
16
|
CD Melipilla | 32 | 7 | 9 | 16 | 30:49 | 30 |
17
|
Arturo Fernandez Vial | 32 | 3 | 17 | 12 | 26:39 | 26 |