Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
95.4 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adrián Slančík | G | 24 | 0,1M+ | |
22 | Kren Balint | D | 20 | 0,0M+ | |
24 | Miroslav Pushkarov | D | 27 | ||
38 | Martin Klabnik | D | 31 | 0,1M+ | |
2 | Vladimir Barbora | M | 20 | ||
40 | Mateus De Oliveira Silva | M | 28 | 0,1M+ | |
20 | Dan Ozvolda | M | 27 | 0,2M+ | |
18 | Patrik Blahut | F | 25 | 0,2M+ | |
11 | Christian Steinhübel | M | 29 | 0,1M+ | |
28 | Jakub Čunta | M | 27 | 0,1M+ | |
21 | Viktor Tatar | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
17 | Cameron Hogg | G | 26 | ||
3 | Alex Holub | D | 22 | ||
6 | Andrej Strba | D | 25 | 0,1M+ | |
19 | Samuel Urgela | M | 18 | ||
13 | Patrik Abrahám | M | 31 | 0,2M+ | |
31 | Norbert Brodziansky | M | |||
74 | Marek Netolicky | M | 19 | ||
99 | Marian Smatlak | M | 19 | ||
8 | Ondrej Cifersky | F |
Startopstellingen bevestigd
4-5-1
Opstelling formaties
66.7 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav Breda | G | 29 | ||
2 | Stephen Adayilo | M | 21 | ||
4 | Kornél Saláta | D | 38 | 0,2M+ | |
3 | Martin Simko | D | 25 | ||
97 | Patrik Šurnovský | M | 26 | 0,2M+ | |
21 | Peter Štepanovský | M | 35 | 0,3M+ | |
66 | Peter Varga | M | 25 | 0,1M+ | |
98 | Tamas Nemeth | M | 22 | ||
73 | Ganbayar Ganbold | F | 23 | ||
14 | Boris Druga | M | 19 | ||
17 | Christian Bayemi | F | 22 | ||
Plaatsvervanger | |||||
35 | László Laky | G | 23 | 0,1M+ | |
19 | Ladislav Szöcs | D | 31 | 0,1M+ | |
5 | Dominik Špiriak | D | 24 | 0,2M+ | |
10 | Goran Matić | M | 32 | 0,1M+ | |
77 | Tibor Toth | M | |||
7 | Jozef Pastorek | M | 25 | 0,1M+ | |
11 | Michal Horodnik | M | 27 | 0,1M+ | |
9 | Gabor Toth | F | |||
15 | Andras Meszaros | F | 27 | 0,1M+ |
Evenementen: FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Club Friendly Games | |||
2024-06-29 | 1. FC Tatran Presov - FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-22 | FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana - Dukla Banska Bystrica | 3 - 2 | |
2. Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-17 | FK Slavoj Trebisov - FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana | 0 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-10 | FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana - MSK Puchov | 0 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-04 | Povazska Bystrica - FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-27 | FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana - FC STK 1914 Samorin | 2 - 0 |
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana - KFC Komárno
Slowakije, 2. Liga, match FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana - KFC Komárno, starttijd 2022-11-12 12:00:00 internationale tijd.
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana en KFC Komárno neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Slowakije.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KFC Komárno
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-03 | FK Železiarne Podbrezová - KFC Komárno | - | |
2024-06-29 | KFC Komárno - Ujpest FC | - | |
2. Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-17 | MFK Dolny Kubin - KFC Komárno | 4 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-10 | KFC Komárno - FC Petrzalka 1898 | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-04 | FK Slavoj Trebisov - KFC Komárno | 1 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-27 | KFC Komárno - MSK Puchov | 7 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-24 | Povazska Bystrica - KFC Komárno | 1 - 1 |
Klassement
2. Liga 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Košice | 30 | 20 | 6 | 4 | 61:21 | 66 |
2
|
1. FC Tatran Presov | 30 | 20 | 2 | 8 | 49:24 | 62 |
3
|
KFC Komárno | 30 | 14 | 11 | 5 | 41:26 | 53 |
4
|
MSK ZIlina B | 30 | 14 | 5 | 11 | 63:53 | 47 |
5
|
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana | 30 | 11 | 11 | 8 | 45:41 | 44 |
6
|
TJ Spartak Myjava | 30 | 12 | 7 | 11 | 46:41 | 43 |
7
|
Slovan Bratislava B | 30 | 12 | 7 | 11 | 43:45 | 43 |
8
|
Povazska Bystrica | 30 | 10 | 10 | 10 | 52:48 | 40 |
9
|
FC STK 1914 Samorin | 30 | 12 | 4 | 14 | 44:50 | 40 |
10
|
MSK Puchov | 30 | 11 | 5 | 14 | 47:44 | 38 |
11
|
FK Slavoj Trebisov | 30 | 10 | 6 | 14 | 32:44 | 36 |
12
|
FC Petrzalka 1898 | 30 | 8 | 10 | 12 | 40:43 | 34 |
13
|
MFK Dolny Kubin | 30 | 10 | 4 | 16 | 36:60 | 34 |
14
|
FK Humenné | 30 | 7 | 11 | 12 | 24:35 | 32 |
15
|
FK Raca | 30 | 6 | 8 | 16 | 25:52 | 26 |
16
|
MFK Dubnica | 30 | 6 | 7 | 17 | 38:59 | 25 |