Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-2-1
Opstelling formaties
79.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
72 | Franko Kolic | G | 20 | 44.9 | |
40 | Patrik Periša | D | 27 | 0,0M+ | |
2 | TIno Jukic | M | 19 | ||
14 | Ivan Aleksic | D | 30 | 0,1M+ | |
16 | Kristijan Pavicic | F | 24 | ||
4 | Tomislav Baltic | M | 31 | 0,1M+ | |
6 | Jakov Biljan | M | 28 | 0,1M+ | |
88 | Dominik Mihaljevic | M | 29 | 0,1M+ | |
10 | Robin De Jesus Gonzalez Ruiz | M | |||
25 | Josip Barišić | F | 36 | 0,2M+ | |
29 | Vanja Pelko | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Ivan Marijanović | G | 34 | ||
3 | Martin Robaina | D | 23 | ||
97 | Zvonimir Filipović | D | 26 | 0,1M+ | |
22 | Alexander Uwem | D | 21 | ||
15 | Luka Bušić | M | |||
8 | Ivan Radošević | M | 19 | ||
93 | Rayane Matar | F | |||
11 | Jose Lugo | F | 24 | ||
24 | Franco Minguez |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
58.7 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ilija Đilas | G | 24 | 40.3 | |
18 | Adam Benić | M | 23 | ||
23 | Marko Dobrijevic | D | 21 | ||
6 | Josip Tomašević | D | 30 | 0,4M+ | |
19 | Bruno Župan | D | 21 | ||
8 | Domagoj Pušić | M | 32 | 0,4M+ | |
28 | Matija Mišić | M | 31 | 0,2M+ | |
20 | Mateja Bozic | M | |||
11 | Marc Tokich | M | 24 | ||
31 | Plazonja Stjepan | F | 25 | 0,0M+ | |
7 | Sunday Jang Junior | M | 18 | ||
Plaatsvervanger | |||||
12 | Aleksandar Dawson Bojanić | G | |||
4 | Doni Grdić | D | 21 | ||
3 | Bogdan Pecarski | D | |||
10 | Hrvoje Ilic | M | 24 | 0,0M+ | |
22 | Sinan Sinanovic | M | 26 | 0,1M+ | |
25 | Toni Bošnjaković | M | 22 | ||
13 | Ivan Baković | F | |||
9 | Josip Cikvar | F | 25 | ||
14 | Nikola Cipric | F |
Evenementen: HNK Vukovar 1991
2. HNL | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | NK Dubrava Tim Kabel - HNK Vukovar 1991 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | HNK Vukovar 1991 - HNK Cibalia Vinkovci | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | NK Dugopolje - HNK Vukovar 1991 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | HNK Vukovar 1991 - NK Zrinski Osječko 1664 | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-16 | NK Sesvete - HNK Vukovar 1991 | - | |
Ronde 33 | |||
2024-06-01 | HNK Cibalia Vinkovci - HNK Vukovar 1991 | 1 - 5 | |
Kup NS Vukovar | |||
Ronde 27 | |||
2024-05-29 | Vuteks Sloga - HNK Vukovar 1991 | 3 - 5 | |
2. HNL | |||
Ronde 32 | |||
2024-05-24 | HNK Vukovar 1991 - NK Zrinski Osječko 1664 | 1 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-19 | HNK Sibenik - HNK Vukovar 1991 | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-11 | HNK Vukovar 1991 - NK Dubrava Tim Kabel | 3 - 1 |
Match statistieken
5 | Hoekschoppen | 8 |
3 | Gele kaart | 5 |
1 | Rode kaarten | 1 |
HNK Vukovar 1991 - NK BSK Bijelo Brdo
Kroatië, 2. HNL, match HNK Vukovar 1991 - NK BSK Bijelo Brdo, starttijd 2022-11-12 13:00:00 internationale tijd.
HNK Vukovar 1991 en NK BSK Bijelo Brdo neemt deel aan het kampioenschap 2. HNL, Kroatië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK BSK Bijelo Brdo
2. HNL | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | NK Rudes - NK BSK Bijelo Brdo | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | NK BSK Bijelo Brdo - Opatija | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | NK Dubrava Tim Kabel - NK BSK Bijelo Brdo | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | NK BSK Bijelo Brdo - HNK Cibalia Vinkovci | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | NK Dugopolje - NK BSK Bijelo Brdo | - | |
Ronde 33 | |||
2024-06-01 | NK BSK Bijelo Brdo - NK Dugopolje | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-26 | NK Solin - NK BSK Bijelo Brdo | 0 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-17 | NK Dubrava Tim Kabel - NK BSK Bijelo Brdo | 4 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-12 | NK BSK Bijelo Brdo - HNK Orijent 1919 | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-05 | NK Croatia Zmijavci - NK BSK Bijelo Brdo | 3 - 0 |
Klassement
Prva NL: 2022-2023
# | Teams | P | D | Pnt |
---|---|---|---|---|
1
|
NK Rudes | 33 | 7 | 64 |
2
|
HNK Vukovar 1991 | 33 | 12 | 63 |
3
|
HNK Cibalia Vinkovci | 33 | 15 | 54 |
4
|
NK BSK Bijelo Brdo | 33 | 8 | 44 |
5
|
NK Jarun | 33 | 5 | 44 |
6
|
HNK Orijent 1919 | 33 | 13 | 43 |
7
|
NK Croatia Zmijavci | 33 | 7 | 43 |
8
|
NK Solin | 33 | 7 | 43 |
9
|
NK Dubrava Tim Kabel | 33 | 9 | 42 |
10
|
NK Dugopolje | 33 | 14 | 41 |
11
|
NK Kustosija | 33 | 7 | 34 |
12
|
NK Hrvatski Dragovoljac | 33 | 10 | 22 |