Evenementen: FC Unirea Dej
Liga 2 | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-11 | FC Unirea Dej - CSM Alexandria | 1 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-03 | CSM Ceahlăul Piatra Neamţ - FC Unirea Dej | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-04-27 | FC Unirea Dej - FC Argeş | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-04-20 | Metaloglobus Boekarest - FC Unirea Dej | 0 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-04-13 | FC Unirea Dej - CSC Dumbrăviţa | 2 - 0 |
FC Unirea Dej - SCM Gloria Buzau
Roemenië, Liga 2, match FC Unirea Dej - SCM Gloria Buzau, starttijd 2022-11-12 09:00:00 internationale tijd.
FC Unirea Dej en SCM Gloria Buzau neemt deel aan het kampioenschap Liga 2, Roemenië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SCM Gloria Buzau
Liga 2 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-11 | FK Csíkszereda Miercurea Ciuc - SCM Gloria Buzau | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-07 | SCM Gloria Buzau - FC Unirea 2004 Slobozia | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-03 | CSC 1599 Șelimbăr - SCM Gloria Buzau | 2 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-28 | SCM Gloria Buzau - CS Mioveni | 1 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-25 | SCM Gloria Buzau - FC Corvinul Hunedoara | 2 - 2 |
Klassement
Liga 2 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSA Steaua București | 20 | 13 | 4 | 3 | 39:18 | 43 |
2
|
ACSM Politehnica Iași | 19 | 12 | 4 | 3 | 30:14 | 40 |
3
|
ASC Otelul Galati | 19 | 10 | 6 | 3 | 21:12 | 36 |
4
|
FC Unirea Dej | 19 | 8 | 8 | 3 | 30:25 | 32 |
5
|
FC Unirea 2004 Slobozia | 19 | 8 | 7 | 4 | 30:17 | 31 |
6
|
FC Dinamo București | 19 | 9 | 4 | 6 | 27:18 | 31 |
7
|
SCM Gloria Buzau | 19 | 8 | 7 | 4 | 27:21 | 31 |
8
|
CS Concordia Chiajna | 19 | 9 | 2 | 8 | 22:17 | 29 |
9
|
FC Brașov | 19 | 7 | 7 | 5 | 26:20 | 28 |
10
|
CSM Slatina | 19 | 6 | 9 | 4 | 18:11 | 27 |
11
|
FK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 19 | 7 | 5 | 7 | 25:18 | 26 |
12
|
Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 19 | 8 | 1 | 10 | 22:28 | 25 |
13
|
CSC 1599 Șelimbăr | 19 | 6 | 6 | 7 | 19:22 | 24 |
14
|
CSC Dumbrăviţa | 19 | 7 | 3 | 9 | 24:34 | 24 |
15
|
Metaloglobus Boekarest | 19 | 6 | 3 | 10 | 18:22 | 21 |
16
|
AFC Progresul 1944 Spartac | 19 | 3 | 8 | 8 | 17:28 | 17 |
17
|
Ripensia Timisoara | 20 | 4 | 4 | 12 | 16:25 | 16 |
18
|
FCM Baia Mare | 19 | 3 | 7 | 9 | 18:29 | 16 |
19
|
SSU Politehnica Timișoara | 19 | 2 | 7 | 10 | 13:29 | 13 |
20
|
FC Unirea Constanța | 19 | 4 | 0 | 15 | 15:49 | 12 |
Liga 2 22/23, Relegation Round, Group A: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:6 | 39 |
2
|
CSC 1599 Șelimbăr | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 36 |
3
|
CSM Slatina | 6 | 2 | 1 | 3 | 2:5 | 34 |
4
|
FC Unirea 2004 Slobozia | 6 | 0 | 3 | 3 | 7:11 | 34 |
5
|
Metaloglobus Boekarest | 6 | 3 | 2 | 1 | 12:6 | 32 |
6
|
FCM Baia Mare | 6 | 1 | 3 | 2 | 3:4 | 22 |
7
|
SSU Politehnica Timișoara | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:11 | 19 |
Liga 2 22/23, Championship Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACSM Politehnica Iași | 10 | 5 | 5 | 0 | 20:8 | 60 |
2
|
CSA Steaua București | 10 | 3 | 3 | 4 | 16:18 | 52 |
3
|
ASC Otelul Galati | 10 | 4 | 1 | 5 | 8:13 | 49 |
4
|
FC Dinamo București | 10 | 4 | 3 | 3 | 16:12 | 46 |
5
|
SCM Gloria Buzau | 10 | 2 | 5 | 3 | 9:11 | 42 |
6
|
FC Unirea Dej | 10 | 1 | 5 | 4 | 2:9 | 40 |
Liga 2 22/23, Relegation Round, Group B: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Brașov | 6 | 5 | 1 | 0 | 23:5 | 44 |
2
|
CS Concordia Chiajna | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 39 |
3
|
CSC Dumbrăviţa | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:8 | 33 |
4
|
Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | 32 |
5
|
AFC Progresul 1944 Spartac | 6 | 4 | 0 | 2 | 15:7 | 29 |
6
|
FC Unirea Constanța | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:27 | 18 |
7
|
Ripensia Timisoara | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:11 | 17 |