FK Juhor Obrež - OFK Lugomir Rakitovo (1-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Juhor Obrež
Zona "Zapad" | |||
Ronde 15 | |||
2022-11-20 | FK Juhor Obrež - OFK Lugomir Rakitovo | 1 - 4 | |
Ronde 14 | |||
2022-11-13 | FK Levač Rekovac - FK Juhor Obrež | 3 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2022-11-06 | FK Juhor Obrež - FK Mladi Borac Sedlare | 0 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2022-10-29 | Trstenik PPT - FK Juhor Obrež | 10 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2022-10-23 | FK Juhor Obrež - FK Sloga Despotovac | 2 - 4 |
FK Juhor Obrež - OFK Lugomir Rakitovo
Serbia Amateur, Zona "Zapad", match FK Juhor Obrež - OFK Lugomir Rakitovo, starttijd 2022-11-20 12:00:58 internationale tijd.
FK Juhor Obrež en OFK Lugomir Rakitovo neemt deel aan het kampioenschap Zona "Zapad", Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: OFK Lugomir Rakitovo
Zona "Zapad" | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | OFK Lugomir Rakitovo - FK Vinogradar Zleginje | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | FK Orlovi Jasenovo - OFK Lugomir Rakitovo | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | OFK Lugomir Rakitovo - FK Rembas Resavica | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | OFK Kopaonik 1931 Brus - OFK Lugomir Rakitovo | 1 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | FK Župa Aleksandrovac - OFK Lugomir Rakitovo | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | OFK Lugomir Rakitovo - Trstenik PPT | 1 - 3 |
Klassement
Zona "Zapad" 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo 1936 Kruševac | 28 | 23 | 3 | 2 | 89:27 | 72 |
2
|
FK Rembas Resavica | 28 | 23 | 1 | 4 | 87:32 | 70 |
3
|
FK Morava 1918 Ćuprija | 28 | 22 | 1 | 5 | 101:39 | 67 |
4
|
Trstenik PPT | 28 | 19 | 5 | 4 | 70:21 | 62 |
5
|
FK Vinogradar Zleginje | 28 | 12 | 3 | 13 | 55:61 | 39 |
6
|
FK Orlovi Jasenovo | 28 | 12 | 2 | 14 | 64:57 | 37 |
7
|
FK Mladi Borac Sedlare | 28 | 10 | 5 | 13 | 62:58 | 35 |
8
|
FK Blagotin Poljna | 28 | 10 | 5 | 13 | 42:52 | 35 |
9
|
FK Župa Aleksandrovac | 28 | 10 | 4 | 14 | 54:46 | 34 |
10
|
FK Kušiljevo | 28 | 9 | 6 | 13 | 42:48 | 33 |
11
|
FK Sloga Despotovac | 28 | 10 | 3 | 15 | 38:54 | 33 |
12
|
FK Sloga-Majdevo | 28 | 9 | 4 | 15 | 47:62 | 31 |
13
|
FK Levač Rekovac | 28 | 8 | 3 | 17 | 37:53 | 27 |
14
|
OFK Lugomir Rakitovo | 28 | 5 | 2 | 21 | 20:100 | 17 |
15
|
FK Jedinstvo Mijatovac | 28 | 4 | 1 | 23 | 28:126 | 13 |
16
|
FK Juhor Obrež | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |