Evenementen: SK Hranice
MSFL | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-14 | SK Hranice - SK Unicov | - | |
Ronde 33 | |||
2024-06-09 | MFK Karvina B - SK Hranice | - | |
Ronde 32 | |||
2024-05-31 | SK Hranice - FK Hodonin | 3 - 4 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-26 | MFK Frydek-Mistek - SK Hranice | 5 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-22 | SK Hranice - FC Slovan Rosice | 0 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-17 | SK Hranice - 1 BFK Frydlant Nad Ostravici | 3 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-11 | FK Fotbal Trinec - SK Hranice | 5 - 2 |
SK Hranice - FC Viktoria Otrokovice
Tsjechië, MSFL, match SK Hranice - FC Viktoria Otrokovice, starttijd 2022-11-18 16:00:00 internationale tijd.
SK Hranice en FC Viktoria Otrokovice neemt deel aan het kampioenschap MSFL, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Viktoria Otrokovice
MSFL | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-12 | FC Viktoria Otrokovice - FK Fotbal Trinec | - | |
Ronde 33 | |||
2024-06-07 | FC Viktoria Otrokovice - FC Fastav Zlin B | - | |
Ronde 32 | |||
2024-05-31 | FC Viktoria Otrokovice - Baník Ostrava B | 1 - 3 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-25 | FC Slovan Rosice - FC Viktoria Otrokovice | 1 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-21 | FC Viktoria Otrokovice - 1 BFK Frydlant Nad Ostravici | 1 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-17 | FC Viktoria Otrokovice - CSK Uhersky Brod | 2 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-12 | Slovacko B - FC Viktoria Otrokovice | 3 - 0 |
Klassement
MSFL 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SK Hanacka Slavia Kromeriz | 34 | 23 | 8 | 3 | 87:36 | 77 |
2
|
FC Hlucin | 34 | 23 | 6 | 5 | 74:35 | 75 |
3
|
FC Slovan Rosice | 34 | 20 | 6 | 8 | 59:30 | 66 |
4
|
Baník Ostrava B | 34 | 20 | 6 | 9 | 89:47 | 65 |
5
|
SK Unicov | 34 | 20 | 5 | 9 | 76:37 | 65 |
6
|
FK Hodonin | 34 | 16 | 7 | 11 | 56:47 | 55 |
7
|
Slovacko B | 34 | 14 | 10 | 11 | 61:46 | 52 |
8
|
FC Fastav Zlin B | 34 | 13 | 6 | 15 | 50:49 | 45 |
9
|
FK Apos Blansko | 34 | 13 | 6 | 16 | 57:59 | 44 |
10
|
MFK Frydek-Mistek | 34 | 11 | 10 | 13 | 46:48 | 43 |
11
|
FC Viktoria Otrokovice | 34 | 13 | 7 | 15 | 58:68 | 43 |
12
|
1. SC Znojmo FK | 34 | 11 | 9 | 15 | 45:67 | 42 |
13
|
SK Hranice | 34 | 11 | 8 | 15 | 45:59 | 41 |
14
|
CSK Uhersky Brod | 34 | 9 | 8 | 18 | 40:61 | 34 |
15
|
1 BFK Frydlant Nad Ostravici | 34 | 8 | 10 | 17 | 43:74 | 34 |
16
|
SFK Vrchovina | 34 | 8 | 7 | 19 | 34:57 | 31 |
17
|
FC Velke Mezirici | 34 | 7 | 9 | 18 | 53:88 | 30 |
18
|
MFK Vitkovice | 34 | 3 | 6 | 25 | 28:91 | 15 |