Tlaxcala FC - Mineros de Zacatecas (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Tlaxcala FC
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 15 | |||
2024-04-11 | Tlaxcala FC - Mineros de Zacatecas | 0 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-05 | Tepatitlán FC - Tlaxcala FC | 1 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-30 | Celaya FC - Tlaxcala FC | 1 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-03-24 | Tlaxcala FC - Leones Negros UDEG | 0 - 4 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-20 | Alebrijes de Oaxaca - Tlaxcala FC | 1 - 1 |
Tlaxcala FC - Mineros de Zacatecas
Mexico, Liga de Ascenso, Clausura, match Tlaxcala FC - Mineros de Zacatecas, starttijd 2023-01-17 23:05:00 internationale tijd.
Tlaxcala FC en Mineros de Zacatecas neemt deel aan het kampioenschap Liga de Ascenso, Clausura, Mexico.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Mineros de Zacatecas
Club Friendly Games | |||
2024-06-23 | Mineros de Zacatecas - Cruz Azul | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-23 | Mineros de Zacatecas - Cruz Azul | 0 - 2 | |
2024-06-22 | Mineros de Zacatecas - CF Pachuca | 1 - 2 | |
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 27 | |||
2024-04-29 | Leones Negros UDEG - Mineros de Zacatecas | 3 - 0 | |
2024-04-26 | Mineros de Zacatecas - Leones Negros UDEG | 0 - 0 |
Klassement
Liga de Expansion MX, Clausura 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celaya FC | 17 | 11 | 4 | 2 | 29:17 | 37 |
2
|
CD Tapatío | 17 | 9 | 4 | 4 | 30:19 | 31 |
3
|
Atlante | 17 | 8 | 6 | 3 | 22:13 | 30 |
4
|
Club Atlético Morelia | 17 | 9 | 3 | 5 | 20:14 | 30 |
5
|
Cimarrones de Sonora | 17 | 7 | 5 | 5 | 17:10 | 26 |
6
|
Tepatitlán FC | 17 | 6 | 7 | 4 | 21:12 | 25 |
7
|
Raya2 Expansión | 17 | 6 | 6 | 5 | 19:21 | 24 |
8
|
Tlaxcala FC | 17 | 6 | 5 | 6 | 15:18 | 23 |
9
|
Venados FC | 17 | 5 | 7 | 5 | 20:16 | 22 |
10
|
Pumas Tabasco | 17 | 5 | 7 | 5 | 21:22 | 22 |
11
|
Correcaminos UAT | 17 | 6 | 4 | 7 | 18:20 | 22 |
12
|
Leones Negros UDEG | 17 | 5 | 6 | 6 | 26:23 | 21 |
13
|
Club Atletico La Paz | 17 | 6 | 3 | 8 | 25:29 | 21 |
14
|
Alebrijes de Oaxaca | 17 | 5 | 5 | 7 | 24:25 | 20 |
15
|
Cancún FC | 17 | 5 | 4 | 8 | 19:21 | 19 |
16
|
Alacranes de Durango | 17 | 5 | 3 | 9 | 19:29 | 18 |
17
|
Mineros de Zacatecas | 17 | 5 | 2 | 10 | 22:34 | 17 |
18
|
Dorados de Sinaloa | 17 | 2 | 3 | 12 | 11:35 | 9 |