Audax Rio EC RJ - Nova Iguacu RJ (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
49.9
Algemene spelersbeoordeling
61.1 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Leandro Naziozeno | G | 28 | ||
2 | Lucas Mota | D | 26 | ||
3 | Rafael Castro | D | 27 | 0,1M+ | |
4 | Thomás | D | 27 | ||
6 | Kaio Cristian | M | 25 | ||
5 | Keverton | ||||
11 | Gustavo Henrique | ||||
9 | Raphael Lopes | F | |||
8 | Diego Valderrama | M | 29 | ||
7 | Emerson Lima | F | 21 | ||
10 | Higor Leite | M | 30 | 0,2M+ | 50.9 |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Murilo Prates | G | 30 | 0,2M+ | |
15 | Carlos Eduardo | D | 22 | ||
16 | Paulo Henrique Barbosa | D | 25 | ||
14 | Zulu | D | 23 | ||
25 | Julinho | D | 36 | 0,1M+ | 48.9 |
13 | Diego | M | 20 | ||
18 | Igor | M | 28 | 0,1M+ | |
17 | Matheus Monteiro | M | 21 | ||
20 | Romarinho | M | |||
21 | Carlinhos | F | 26 | 0,0M+ | |
19 | Fabio Vitor | F | 23 |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
41.4 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Anderson Max | G | 36 | ||
4 | Léo Fernandes | D | |||
2 | Matheus Alves | D | |||
6 | Gabriel | D | 24 | ||
3 | Bruno Felipe | M | 29 | 0,2M+ | |
8 | Gustavo Nicola | M | |||
7 | Paulo Henrique | M | 38 | ||
14 | Andrey Dias | M | 20 | ||
10 | Icaro Robert de Souza | F | |||
11 | Luã Lúcio | F | 25 | ||
9 | Nathan Palafoz | F | 24 | ||
Plaatsvervanger | |||||
12 | Luciano Faria | G | 31 | ||
15 | Bolt | D | |||
16 | Matheus Matias | D | |||
13 | Márcio | D | 31 | ||
19 | Marquinho | M | 34 | 0,2M+ | |
5 | Índio | M | |||
20 | Caio Miranda | M | |||
17 | André Silva | F | 24 | ||
18 | Léo Jacó | F |
Evenementen: Audax Rio EC RJ
Carioca, Serie A2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-19 | Audax Rio EC RJ - Cabofriense RJ | - | |
Brasileiro Série D | |||
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | Audax Rio EC RJ - Real Noroeste ES | - | |
Ronde 8 | |||
2024-06-12 | Ipatinga - Audax Rio EC RJ | - | |
Carioca, Serie A2 | |||
Ronde 4 | |||
2024-06-09 | Gonçalense/Petrópolis - Audax Rio EC RJ | Uitgesteld | |
Brasileiro Série D | |||
Ronde 7 | |||
2024-06-08 | Audax Rio EC RJ - Ipatinga | - | |
Carioca, Serie A2 | |||
Ronde 3 | |||
2024-06-05 | Audax Rio EC RJ - Americano FC RJ | 0 - 0 | |
Brasileiro Série D | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-02 | Real Noroeste ES - Audax Rio EC RJ | 3 - 1 | |
Carioca, Serie A2 | |||
Ronde 2 | |||
2024-05-29 | Olaria Atlético Clube - Audax Rio EC RJ | 0 - 1 | |
Brasileiro Série D | |||
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | Audax Rio EC RJ - Portuguesa RJ | 1 - 1 | |
Carioca, Serie A2 | |||
Ronde 1 | |||
2024-05-22 | Audax Rio EC RJ - Duque de Caxias | 1 - 1 |
Audax Rio EC RJ - Nova Iguacu RJ
Brazilië, Carioca, Série A, match Audax Rio EC RJ - Nova Iguacu RJ, starttijd 2023-01-25 18:30:00 internationale tijd.
Audax Rio EC RJ en Nova Iguacu RJ neemt deel aan het kampioenschap Carioca, Série A, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Nova Iguacu RJ
Brasileiro Série D | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-29 | Audax Rio EC RJ - Nova Iguacu RJ | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | Nova Iguacu RJ - Itabuna | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | Nova Iguacu RJ - Ipatinga | - | |
Ronde 8 | |||
2024-06-12 | Real Noroeste ES - Nova Iguacu RJ | - | |
Ronde 7 | |||
2024-06-08 | Nova Iguacu RJ - Real Noroeste ES | - | |
Ronde 6 | |||
2024-06-01 | Ipatinga - Nova Iguacu RJ | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | Itabuna - Nova Iguacu RJ | 0 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-18 | Nova Iguacu RJ - Audax Rio EC RJ | 2 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-11 | Portuguesa RJ - Nova Iguacu RJ | 1 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-04 | Nova Iguacu RJ - Serra FC ES | 4 - 0 |
Klassement
Carioca, Serie A 2023, Taca Guanabara: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fluminense FC RJ | 11 | 8 | 1 | 2 | 20:4 | 25 |
2
|
CR Vasco da Gama RJ | 11 | 7 | 2 | 2 | 20:6 | 23 |
3
|
CR Flamengo RJ | 11 | 7 | 2 | 2 | 19:6 | 23 |
4
|
Volta Redonda FC RJ | 11 | 6 | 2 | 3 | 27:15 | 20 |
5
|
Botafogo FR RJ | 11 | 6 | 1 | 4 | 13:6 | 19 |
6
|
Audax Rio EC RJ | 11 | 4 | 4 | 3 | 14:13 | 16 |
7
|
Nova Iguacu RJ | 11 | 3 | 4 | 4 | 8:11 | 13 |
8
|
Portuguesa RJ | 11 | 3 | 4 | 4 | 9:14 | 13 |
9
|
Bangu RJ | 11 | 3 | 3 | 5 | 6:17 | 12 |
10
|
Madureira RJ | 11 | 2 | 3 | 6 | 5:18 | 9 |
11
|
Boavista SC RJ | 11 | 1 | 3 | 7 | 11:23 | 6 |
12
|
Resende RJ | 11 | 1 | 1 | 9 | 3:22 | 4 |