ASD Pietramontecorvino - Olympia Agnonese (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ASD Pietramontecorvino
Eccellenza Molise | |||
Ronde 30 | |||
2023-05-07 | ASD Pietramontecorvino - ASD Virtus Gioiese | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2023-04-30 | MC Campomarino - ASD Pietramontecorvino | 5 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2023-04-15 | ASD Pietramontecorvino - US Campobasso 1919 | 1 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2023-04-08 | Città di Isernia Fraterna Roccasicura - ASD Pietramontecorvino | 4 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2023-04-01 | ASD Pietramontecorvino - Bojano | 2 - 4 |
ASD Pietramontecorvino - Olympia Agnonese
Italy Amateur, Eccellenza Molise, match ASD Pietramontecorvino - Olympia Agnonese, starttijd 2023-02-25 14:00:56 internationale tijd.
ASD Pietramontecorvino en Olympia Agnonese neemt deel aan het kampioenschap Eccellenza Molise, Italy Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Olympia Agnonese
Eccellenza Molise | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-05 | ASD Termoli 2016 - Olympia Agnonese | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-04-28 | Olympia Agnonese - Città di Isernia Fraterna Roccasicura | 2 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-21 | Bojano - Olympia Agnonese | 2 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-14 | Polisportiva Fortore - Olympia Agnonese | 2 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-07 | Olympia Agnonese - Aurora Alto Casertano | 0 - 3 |
Klassement
Eccellenza Molise 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
US Campobasso 1919 | 30 | 28 | 0 | 2 | 137:10 | 84 |
2
|
Città di Isernia Fraterna Roccasicura | 30 | 27 | 1 | 2 | 130:27 | 82 |
3
|
Aurora Alto Casertano | 30 | 22 | 2 | 6 | 119:35 | 68 |
4
|
ASD Sesto Campano Calcio | 30 | 15 | 7 | 8 | 69:39 | 52 |
5
|
MC Campomarino | 30 | 17 | 1 | 12 | 73:49 | 52 |
6
|
Bojano | 30 | 16 | 3 | 11 | 61:52 | 51 |
7
|
Turris Santa Croce Di Magliano | 30 | 14 | 5 | 11 | 79:48 | 47 |
8
|
Real Guglionesi | 30 | 13 | 5 | 12 | 56:49 | 44 |
9
|
US Venafro | 30 | 12 | 6 | 12 | 70:45 | 42 |
10
|
Olympia Agnonese | 30 | 12 | 5 | 13 | 62:68 | 41 |
11
|
ACD Castel di Sangro Cep 1953 | 30 | 10 | 4 | 16 | 54:77 | 34 |
12
|
ASD Pietramontecorvino | 30 | 9 | 6 | 15 | 72:76 | 33 |
13
|
ASD Virtus Gioiese | 30 | 9 | 3 | 18 | 50:84 | 30 |
14
|
ASD Aurora Ururi | 30 | 7 | 2 | 21 | 55:88 | 23 |
15
|
Polisportiva Gambatesa 1981 | 30 | 3 | 2 | 25 | 29:109 | 11 |
16
|
Campodipietra Calcio | 30 | 0 | 0 | 30 | 4:264 | -3 |