Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
49.2
Algemene spelersbeoordeling
29.9 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Alvaro Salazar | G | 30 | 0,2M+ | |
26 | Diego Ulloa | D | 20 | ||
3 | Julian Rodriguez | D | 21 | ||
5 | Leonardo Incorvaia | D | 30 | ||
21 | Guillermo Cubillos | D | 28 | 0,2M+ | |
21 | Cristóbal Marín | M | 29 | 0,4M+ | |
20 | Esteban Carvajal | M | 34 | 0,5M+ | 49.5 |
14 | Gary Moya | M | 21 | 45.3 | |
11 | Simón Almeida | F | 28 | 0,3M+ | |
9 | Camilo Ponce | F | 32 | 0,1M+ | |
7 | Christian Bravo | M | 30 | 0,2M+ | 52.9 |
Plaatsvervanger | |||||
22 | Agustin Diaz | G | |||
6 | Gino Alucema | M | 31 | 0,2M+ | |
8 | Jorge Romo | M | 33 | ||
17 | Santiago Salaberry | M | 21 | ||
32 | Camilo Rencoret | M | 30 | 0,2M+ | |
16 | Matias Gallegos | F | 26 | 0,4M+ | |
28 | Ignacio Herrera | F | 36 | 0,3M+ |
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
51.9
Algemene spelersbeoordeling
30.9 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Daniel Castillo | G | 33 | 0,1M+ | |
18 | Hans Salinas | D | 33 | 0,3M+ | 57.1 |
24 | Matías Carrera | D | |||
5 | Abel Hidalgo | D | 25 | 0,1M+ | |
23 | Vicente Durán | D | 24 | 47.1 | |
20 | Diego Orellana | M | 30 | 0,4M+ | 47.9 |
13 | Leandro Navarro | M | 31 | 0,1M+ | |
10 | Ramón Fernández | M | 38 | 58.9 | |
11 | Álvaro Ramos | F | 31 | 0,4M+ | 51.3 |
8 | Stefan Pino | F | 29 | 0,1M+ | |
31 | Iam Gonzalez | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Luis Sotomayor | G | 26 | 0,1M+ | |
33 | Miguel Sanhueza | D | 32 | 0,1M+ | 48.9 |
34 | Dilan Rojas | D | |||
7 | Joaquin Moya | M | 29 | ||
15 | Jaime Carreño | M | 26 | 0,6M+ | |
22 | Álvaro Delgado | M | 28 | 0,3M+ | |
17 | César González | F | 25 | 0,1M+ |
Evenementen: AC Barnechea
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-16 | AC Barnechea - Deportes Limache | - | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-03 | Deportes Limache - AC Barnechea | 2 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-27 | AC Barnechea - Universidad de Concepcion | 0 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | Club de Deportes Temuco SADP - AC Barnechea | 0 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | AC Barnechea - CD Antofagasta | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-07 | AC Barnechea - Deportes Magallanes | Uitgesteld |
AC Barnechea - Deportes Iquique
Chili, Primera B, match AC Barnechea - Deportes Iquique, starttijd 2023-03-06 21:00:00 internationale tijd.
AC Barnechea en Deportes Iquique neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Deportes Iquique
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-16 | CD Norte Unido - Deportes Iquique | - | |
Primera Division | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-01 | Union Espanola - Deportes Iquique | 4 - 3 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-25 | Deportes Iquique - Colo Colo | 0 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | CD Cobreloa Calama - Deportes Iquique | 2 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-13 | Deportes Iquique - Nublense | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-05 | Universidad de Chile - Deportes Iquique | 2 - 2 |
Klassement
Primera B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Cobreloa Calama | 30 | 16 | 6 | 8 | 41:30 | 54 |
2
|
Deportes Iquique | 30 | 14 | 10 | 6 | 54:39 | 52 |
3
|
Santiago Wanderers | 30 | 14 | 9 | 7 | 37:28 | 51 |
4
|
Club de Deportes Temuco SADP | 30 | 14 | 8 | 8 | 39:36 | 50 |
5
|
CD Antofagasta | 30 | 14 | 4 | 12 | 50:38 | 46 |
6
|
San Luis de Quillota | 30 | 12 | 8 | 10 | 43:31 | 44 |
7
|
Deportes La Serena | 30 | 13 | 5 | 12 | 38:39 | 44 |
8
|
Union San Felipe | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:34 | 41 |
9
|
AC Barnechea | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:41 | 41 |
10
|
San Marcos de Arica | 30 | 11 | 7 | 12 | 51:52 | 40 |
11
|
CSD Rangers | 30 | 10 | 6 | 14 | 35:47 | 36 |
12
|
Santiago Morning | 30 | 9 | 7 | 14 | 32:38 | 34 |
13
|
Universidad de Concepcion | 30 | 9 | 7 | 14 | 36:49 | 34 |
14
|
CD Santa Cruz | 30 | 9 | 9 | 13 | 27:36 | 33 |
15
|
Deportes Recoleta | 30 | 7 | 9 | 14 | 34:43 | 30 |
16
|
Deportes Puerto Montt | 30 | 7 | 9 | 14 | 25:41 | 30 |