Resende RJ - Audax Rio EC RJ (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
89.5 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jefferson | G | 29 | ||
13 | Medina | M | |||
14 | Hiago | D | 26 | 0,0M+ | |
3 | Rayne | M | 26 | ||
7 | Kaique | F | 23 | ||
5 | Dener | M | 28 | 0,2M+ | |
6 | Khevin | M | 26 | ||
11 | Geovani Santos | M | 30 | ||
10 | Igor Bolt | F | 23 | ||
22 | Bismarck | F | 21 | ||
17 | Vinicius Balotelli | F | 24 | ||
Plaatsvervanger | |||||
33 | Victor Brasil | G | 29 | 0,2M+ | |
29 | Bartell | D | 23 | ||
4 | Joanderson | D | 23 | ||
24 | Elenilson | D | 22 | ||
19 | Stefano | M | |||
21 | William Bartholdy | M | 23 | ||
8 | Zizu | M | 33 | ||
9 | Léo Itaperuna | M | 34 | 0,5M+ | |
20 | Wallace | F | 22 | ||
26 | Léo Pedro | F |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
49.9
Algemene spelersbeoordeling
72.4 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Leandro Naziozeno | G | 28 | ||
2 | Lucas Mota | D | 26 | ||
3 | Igor Silva | D | |||
4 | Thomás | D | 27 | ||
6 | Kaio Cristian | M | 25 | ||
8 | Diego Valderrama | M | 29 | ||
5 | Romarinho | M | |||
11 | Emerson Lima | F | 21 | ||
10 | Higor Leite | M | 30 | 0,2M+ | 50.9 |
7 | Levi | F | 24 | ||
9 | Pablo Thomaz | F | 24 | ||
Plaatsvervanger | |||||
12 | Murilo Prates | G | 30 | 0,2M+ | |
13 | Zulu | D | 23 | ||
14 | Julinho | D | 36 | 0,1M+ | 48.9 |
18 | Rafael Castro | D | 27 | 0,1M+ | |
20 | Paulo Henrique Barbosa | D | 25 | ||
15 | Vinícius Garcia | M | 26 | ||
17 | Matheus Monteiro | M | 21 | ||
19 | Diego Miticov | M | |||
25 | Jackson Caucaia | M | 36 | 0,5M+ | |
21 | Clisman | F | 23 | ||
26 | Carlinhos | F | 26 | 0,0M+ | |
16 | Keverton |
Evenementen: Resende RJ
Carioca, Serie A2 | |||
Ronde 7 | |||
2024-06-22 | Resende RJ - America FC RJ | - | |
Ronde 6 | |||
2024-06-15 | Araruama FC - Resende RJ | - | |
Ronde 5 | |||
2024-06-12 | Resende RJ - Serrano | - | |
Ronde 4 | |||
2024-06-08 | Artsul - Resende RJ | - | |
Ronde 3 | |||
2024-06-02 | Resende RJ - Cabofriense RJ | - | |
Ronde 2 | |||
2024-05-25 | Gonçalense/Petrópolis - Resende RJ | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-19 | Resende RJ - Americano FC RJ | 2 - 0 | |
Copa Rio | |||
Ronde 5 | |||
2023-09-06 | Resende RJ - America FC RJ | 0 - 1 | |
2023-08-30 | America FC RJ - Resende RJ | 1 - 0 | |
Carioca, Serie A2 | |||
Ronde 11 | |||
2023-08-02 | Resende RJ - Americano FC RJ | 1 - 1 |
Resende RJ - Audax Rio EC RJ
Brazilië, Carioca, Série A, match Resende RJ - Audax Rio EC RJ, starttijd 2023-03-09 00:10:00 internationale tijd.
Resende RJ en Audax Rio EC RJ neemt deel aan het kampioenschap Carioca, Série A, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Audax Rio EC RJ
Carioca, Serie A2 | |||
Ronde 4 | |||
2024-06-09 | Gonçalense/Petrópolis - Audax Rio EC RJ | - | |
Brasileiro Série D | |||
Ronde 7 | |||
2024-06-08 | Audax Rio EC RJ - Ipatinga | - | |
Carioca, Serie A2 | |||
Ronde 3 | |||
2024-06-05 | Audax Rio EC RJ - Americano FC RJ | - | |
Brasileiro Série D | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-02 | Real Noroeste ES - Audax Rio EC RJ | - | |
Carioca, Serie A2 | |||
Ronde 2 | |||
2024-05-29 | Olaria Atlético Clube - Audax Rio EC RJ | - | |
Brasileiro Série D | |||
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | Audax Rio EC RJ - Portuguesa RJ | 1 - 1 | |
Carioca, Serie A2 | |||
Ronde 1 | |||
2024-05-22 | Audax Rio EC RJ - Duque de Caxias | 1 - 1 | |
Brasileiro Série D | |||
Ronde 4 | |||
2024-05-18 | Nova Iguacu RJ - Audax Rio EC RJ | 2 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-12 | Itabuna - Audax Rio EC RJ | 1 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-07 | Audax Rio EC RJ - Democrata FC | 0 - 1 |
Klassement
Carioca, Serie A 2023, Taca Guanabara: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fluminense FC RJ | 11 | 8 | 1 | 2 | 20:4 | 25 |
2
|
CR Vasco da Gama RJ | 11 | 7 | 2 | 2 | 20:6 | 23 |
3
|
CR Flamengo RJ | 11 | 7 | 2 | 2 | 19:6 | 23 |
4
|
Volta Redonda FC RJ | 11 | 6 | 2 | 3 | 27:15 | 20 |
5
|
Botafogo FR RJ | 11 | 6 | 1 | 4 | 13:6 | 19 |
6
|
Audax Rio EC RJ | 11 | 4 | 4 | 3 | 14:13 | 16 |
7
|
Nova Iguacu RJ | 11 | 3 | 4 | 4 | 8:11 | 13 |
8
|
Portuguesa RJ | 11 | 3 | 4 | 4 | 9:14 | 13 |
9
|
Bangu RJ | 11 | 3 | 3 | 5 | 6:17 | 12 |
10
|
Madureira RJ | 11 | 2 | 3 | 6 | 5:18 | 9 |
11
|
Boavista SC RJ | 11 | 1 | 3 | 7 | 11:23 | 6 |
12
|
Resende RJ | 11 | 1 | 1 | 9 | 3:22 | 4 |