Tepatitlán FC - Celaya FC (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Tepatitlán FC
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 15 | |||
2024-04-11 | Leones Negros UDEG - Tepatitlán FC | 3 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-05 | Tepatitlán FC - Tlaxcala FC | 1 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-27 | Alebrijes de Oaxaca - Tepatitlán FC | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-03-23 | Tepatitlán FC - CD Tapatío | 0 - 4 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-19 | Cancún FC - Tepatitlán FC | 2 - 0 |
Tepatitlán FC - Celaya FC
Mexico, Liga de Ascenso, Clausura, match Tepatitlán FC - Celaya FC, starttijd 2023-03-10 01:00:00 internationale tijd.
Tepatitlán FC en Celaya FC neemt deel aan het kampioenschap Liga de Ascenso, Clausura, Mexico.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Celaya FC
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 27 | |||
2024-04-28 | CD Tapatío - Celaya FC | 2 - 0 | |
2024-04-25 | Celaya FC - CD Tapatío | 4 - 3 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-12 | Celaya FC - CD Tapatío | 1 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-04 | Mineros de Zacatecas - Celaya FC | 2 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-30 | Celaya FC - Tlaxcala FC | 1 - 1 |
Klassement
Liga de Expansion MX, Clausura 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celaya FC | 17 | 11 | 4 | 2 | 29:17 | 37 |
2
|
CD Tapatío | 17 | 9 | 4 | 4 | 30:19 | 31 |
3
|
Atlante | 17 | 8 | 6 | 3 | 22:13 | 30 |
4
|
Club Atlético Morelia | 17 | 9 | 3 | 5 | 20:14 | 30 |
5
|
Cimarrones de Sonora | 17 | 7 | 5 | 5 | 17:10 | 26 |
6
|
Tepatitlán FC | 17 | 6 | 7 | 4 | 21:12 | 25 |
7
|
Raya2 Expansión | 17 | 6 | 6 | 5 | 19:21 | 24 |
8
|
Tlaxcala FC | 17 | 6 | 5 | 6 | 15:18 | 23 |
9
|
Venados FC | 17 | 5 | 7 | 5 | 20:16 | 22 |
10
|
Pumas Tabasco | 17 | 5 | 7 | 5 | 21:22 | 22 |
11
|
Correcaminos UAT | 17 | 6 | 4 | 7 | 18:20 | 22 |
12
|
Leones Negros UDEG | 17 | 5 | 6 | 6 | 26:23 | 21 |
13
|
Club Atletico La Paz | 17 | 6 | 3 | 8 | 25:29 | 21 |
14
|
Alebrijes de Oaxaca | 17 | 5 | 5 | 7 | 24:25 | 20 |
15
|
Cancún FC | 17 | 5 | 4 | 8 | 19:21 | 19 |
16
|
Alacranes de Durango | 17 | 5 | 3 | 9 | 19:29 | 18 |
17
|
Mineros de Zacatecas | 17 | 5 | 2 | 10 | 22:34 | 17 |
18
|
Dorados de Sinaloa | 17 | 2 | 3 | 12 | 11:35 | 9 |