Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-1-2
Opstelling formaties
51.6
Algemene spelersbeoordeling
27.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
13 | Yerko Urra | G | 27 | 0,4M+ | 61.3 |
3 | Alan Alegre | D | 31 | 0,2M+ | |
4 | José Ignacio Navarrete | D | 25 | ||
15 | Raúl Osorio | D | 28 | 0,5M+ | 46.1 |
23 | Victor Gonzalez | D | 29 | 49.9 | |
8 | Alejandro Márquez | M | 32 | 0,5M+ | |
6 | Claudio Zamorano | M | 24 | 0,1M+ | |
17 | Diego Torres | M | 31 | 0,5M+ | 47.9 |
30 | Fabián Nuñez | M | 31 | 0,1M+ | |
11 | Germán Estigarribia | F | 26 | 0,0M+ | |
9 | Luis Acevedo | F | 27 | 0,5M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Elías Hartard | G | 34 | 0,1M+ | |
20 | Vicente Lavín | D | |||
2 | Benjamín Rivera | M | 24 | 0,2M+ | 52.1 |
10 | Santiago Camacho | M | 26 | ||
24 | Julio Velásquez | M | |||
33 | Mauro Ezequiel Gonzalez | M | 27 | 0,1M+ | 51.9 |
29 | Óscar Salinas | F | 35 | 0,4M+ | 51.7 |
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
50.4
Algemene spelersbeoordeling
48.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
17 | Zacarias Lopez | G | 25 | 0,3M+ | 57.5 |
29 | Camilo Rodríguez | D | 28 | 0,4M+ | 47.1 |
15 | Henry Sanhueza | D | 27 | 0,1M+ | 49.7 |
4 | Danilo Ortiz | D | 31 | 0,5M+ | |
19 | Matías Cortés | D | 19 | ||
7 | Maximiliano Guerrero | M | 23 | 48.1 | |
14 | Fabian Espinoza | F | 24 | 0,0M+ | |
6 | Fernando Miranda | M | 26 | ||
20 | Santiago Mederos | M | 25 | ||
10 | Richard Paredes | F | 27 | 0,2M+ | 48.7 |
9 | Juan Sanchez Sotelo | F | 36 | 0,5M+ | 48.7 |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Eryin Sanhueza | G | 27 | 0,3M+ | |
3 | Gonzalo Santelices | D | 25 | ||
8 | Lucas Carreno | M | 19 | 49.9 | |
11 | Ethan Espinoza | M | 22 | ||
16 | Kevin Flores | M | 28 | 0,1M+ | |
26 | Jherson Reyes | M | |||
23 | Diego Arias | F | 23 | 0,0M+ |
Evenementen: Club de Deportes Temuco SADP
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | Provincial Osorno - Club de Deportes Temuco SADP | - | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-01 | Club de Deportes Temuco SADP - Deportes La Serena | 0 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-26 | Deportes Recoleta - Club de Deportes Temuco SADP | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | Club de Deportes Temuco SADP - AC Barnechea | 0 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-13 | Universidad de Concepcion - Club de Deportes Temuco SADP | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-04 | Club de Deportes Temuco SADP - CD Santa Cruz | 1 - 1 |
Club de Deportes Temuco SADP - Deportes La Serena
Chili, Primera B, match Club de Deportes Temuco SADP - Deportes La Serena, starttijd 2023-03-11 21:00:00 internationale tijd.
Club de Deportes Temuco SADP en Deportes La Serena neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Deportes La Serena
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-16 | CD Trasandino de Los Andes - Deportes La Serena | - | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-01 | Club de Deportes Temuco SADP - Deportes La Serena | 0 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-25 | Deportes La Serena - CSD Rangers | 0 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | Deportes La Serena - Union San Felipe | 3 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | Deportes Recoleta - Deportes La Serena | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-06 | Deportes La Serena - San Marcos de Arica | 2 - 1 |
Klassement
Primera B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Cobreloa Calama | 30 | 16 | 6 | 8 | 41:30 | 54 |
2
|
Deportes Iquique | 30 | 14 | 10 | 6 | 54:39 | 52 |
3
|
Santiago Wanderers | 30 | 14 | 9 | 7 | 37:28 | 51 |
4
|
Club de Deportes Temuco SADP | 30 | 14 | 8 | 8 | 39:36 | 50 |
5
|
CD Antofagasta | 30 | 14 | 4 | 12 | 50:38 | 46 |
6
|
San Luis de Quillota | 30 | 12 | 8 | 10 | 43:31 | 44 |
7
|
Deportes La Serena | 30 | 13 | 5 | 12 | 38:39 | 44 |
8
|
Union San Felipe | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:34 | 41 |
9
|
AC Barnechea | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:41 | 41 |
10
|
San Marcos de Arica | 30 | 11 | 7 | 12 | 51:52 | 40 |
11
|
CSD Rangers | 30 | 10 | 6 | 14 | 35:47 | 36 |
12
|
Santiago Morning | 30 | 9 | 7 | 14 | 32:38 | 34 |
13
|
Universidad de Concepcion | 30 | 9 | 7 | 14 | 36:49 | 34 |
14
|
CD Santa Cruz | 30 | 9 | 9 | 13 | 27:36 | 33 |
15
|
Deportes Recoleta | 30 | 7 | 9 | 14 | 34:43 | 30 |
16
|
Deportes Puerto Montt | 30 | 7 | 9 | 14 | 25:41 | 30 |