Correcaminos UAT - Tepatitlán FC (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Correcaminos UAT
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 15 | |||
2024-04-12 | Atlante - Correcaminos UAT | 4 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-28 | Correcaminos UAT - Cimarrones de Sonora | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-03-24 | Correcaminos UAT - Venados FC | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-20 | CD Tapatío - Correcaminos UAT | 2 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-18 | Club Atletico La Paz - Correcaminos UAT | 1 - 1 |
Correcaminos UAT - Tepatitlán FC
Mexico, Liga de Ascenso, Clausura, match Correcaminos UAT - Tepatitlán FC, starttijd 2023-03-15 03:05:00 internationale tijd.
Correcaminos UAT en Tepatitlán FC neemt deel aan het kampioenschap Liga de Ascenso, Clausura, Mexico.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Tepatitlán FC
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 15 | |||
2024-04-11 | Leones Negros UDEG - Tepatitlán FC | 3 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-05 | Tepatitlán FC - Tlaxcala FC | 1 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-27 | Alebrijes de Oaxaca - Tepatitlán FC | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-03-23 | Tepatitlán FC - CD Tapatío | 0 - 4 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-19 | Cancún FC - Tepatitlán FC | 2 - 0 |
Klassement
Liga de Expansion MX, Clausura 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celaya FC | 17 | 11 | 4 | 2 | 29:17 | 37 |
2
|
CD Tapatío | 17 | 9 | 4 | 4 | 30:19 | 31 |
3
|
Atlante | 17 | 8 | 6 | 3 | 22:13 | 30 |
4
|
Club Atlético Morelia | 17 | 9 | 3 | 5 | 20:14 | 30 |
5
|
Cimarrones de Sonora | 17 | 7 | 5 | 5 | 17:10 | 26 |
6
|
Tepatitlán FC | 17 | 6 | 7 | 4 | 21:12 | 25 |
7
|
Raya2 Expansión | 17 | 6 | 6 | 5 | 19:21 | 24 |
8
|
Tlaxcala FC | 17 | 6 | 5 | 6 | 15:18 | 23 |
9
|
Venados FC | 17 | 5 | 7 | 5 | 20:16 | 22 |
10
|
Pumas Tabasco | 17 | 5 | 7 | 5 | 21:22 | 22 |
11
|
Correcaminos UAT | 17 | 6 | 4 | 7 | 18:20 | 22 |
12
|
Leones Negros UDEG | 17 | 5 | 6 | 6 | 26:23 | 21 |
13
|
Club Atletico La Paz | 17 | 6 | 3 | 8 | 25:29 | 21 |
14
|
Alebrijes de Oaxaca | 17 | 5 | 5 | 7 | 24:25 | 20 |
15
|
Cancún FC | 17 | 5 | 4 | 8 | 19:21 | 19 |
16
|
Alacranes de Durango | 17 | 5 | 3 | 9 | 19:29 | 18 |
17
|
Mineros de Zacatecas | 17 | 5 | 2 | 10 | 22:34 | 17 |
18
|
Dorados de Sinaloa | 17 | 2 | 3 | 12 | 11:35 | 9 |