EN Thoi Lakatamia - APEP Pitsilias (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: EN Thoi Lakatamia
2nd Division B2 | |||
Ronde 6 | |||
2024-11-02 | EN Thoi Lakatamia - Iraklis Gerolakkou | - | |
Ronde 5 | |||
2024-10-26 | Ethnikos Latsion - EN Thoi Lakatamia | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-19 | EN Thoi Lakatamia - Kouris Erimis | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-12 | AEP Polemidion - EN Thoi Lakatamia | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-05 | EN Thoi Lakatamia - Kedros Ayia Marina Skylloura | - | |
4. Division | |||
Ronde 30 | |||
2024-04-27 | Apollon Geriou - EN Thoi Lakatamia | 1 - 2 | |
2nd Division B2 | |||
Ronde 14 | |||
2023-04-29 | Elia Lythrodonta - EN Thoi Lakatamia | 0 - 8 | |
Ronde 13 | |||
2023-04-22 | EN Thoi Lakatamia - Ethnikos Latsion | 0 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2023-04-08 | Podosfairkos Omilos Ormideia - EN Thoi Lakatamia | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2023-04-01 | EN Thoi Lakatamia - Kouris Erimis | 2 - 0 |
EN Thoi Lakatamia - APEP Pitsilias
Cyprus, 2nd Division B2, match EN Thoi Lakatamia - APEP Pitsilias, starttijd 2023-03-18 13:30:00 internationale tijd.
EN Thoi Lakatamia en APEP Pitsilias neemt deel aan het kampioenschap 2nd Division B2, Cyprus.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: APEP Pitsilias
2nd Division B2 | |||
Ronde 14 | |||
2024-04-20 | APEP Pitsilias - Aspis Pylas | 4 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-04-12 | Ethnikos Assias - APEP Pitsilias | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-04-06 | APEP Pitsilias - Kouris Erimis | 3 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-30 | Olympias Lympia - APEP Pitsilias | 0 - 4 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-23 | APEP Pitsilias - Atromitos Geroskipou | 0 - 1 |
Klassement
3. Division 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Digenis Akritas Morphou FC | 15 | 13 | 1 | 1 | 35:13 | 40 |
2
|
Asil Lysis | 15 | 11 | 4 | 0 | 35:13 | 37 |
3
|
AEP Polemidion | 15 | 9 | 0 | 6 | 23:16 | 27 |
4
|
ENAD Polis Chrysochous | 15 | 8 | 3 | 4 | 28:21 | 27 |
5
|
APEA Akrotiriou | 15 | 8 | 2 | 5 | 17:16 | 26 |
6
|
Aspis Pylas | 15 | 7 | 4 | 4 | 24:20 | 25 |
7
|
Iraklis Gerolakkou | 15 | 7 | 3 | 5 | 22:18 | 24 |
8
|
Ethnikos Assias | 15 | 6 | 2 | 7 | 20:21 | 20 |
9
|
Kouris Erimis | 15 | 5 | 3 | 7 | 10:14 | 18 |
10
|
Podosfairkos Omilos Ormideia | 15 | 5 | 2 | 8 | 18:25 | 17 |
11
|
Ethnikos Latsion | 15 | 4 | 4 | 7 | 21:26 | 16 |
12
|
EN Thoi Lakatamia | 15 | 4 | 4 | 7 | 15:19 | 16 |
13
|
Apona Anayias | 15 | 4 | 3 | 8 | 18:19 | 15 |
14
|
APEP Pitsilias | 15 | 4 | 3 | 8 | 21:27 | 15 |
15
|
Chalkanoras Idaliou | 15 | 4 | 3 | 8 | 17:18 | 15 |
16
|
Elia Lythrodonta | 15 | 0 | 1 | 14 | 10:48 | 1 |
3. Division 22/23, Promotion Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Digenis Akritas Morphou FC | 29 | 21 | 5 | 3 | 65:24 | 68 |
2
|
Asil Lysis | 29 | 18 | 9 | 2 | 57:24 | 63 |
3
|
ENAD Polis Chrysochous | 29 | 18 | 6 | 5 | 60:35 | 60 |
4
|
APEA Akrotiriou | 29 | 14 | 3 | 12 | 32:31 | 45 |
5
|
Iraklis Gerolakkou | 29 | 12 | 5 | 12 | 35:37 | 41 |
6
|
Aspis Pylas | 29 | 12 | 4 | 13 | 42:51 | 40 |
7
|
AEP Polemidion | 29 | 10 | 4 | 15 | 35:38 | 34 |
8
|
Ethnikos Assias | 29 | 9 | 5 | 15 | 35:55 | 32 |
3. Division 22/23, Relegation Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podosfairkos Omilos Ormideia | 29 | 13 | 5 | 11 | 45:37 | 44 |
2
|
Chalkanoras Idaliou | 29 | 12 | 5 | 12 | 47:26 | 41 |
3
|
APEP Pitsilias | 29 | 12 | 4 | 13 | 43:45 | 40 |
4
|
Ethnikos Latsion | 29 | 10 | 9 | 10 | 39:39 | 39 |
5
|
Kouris Erimis | 29 | 10 | 8 | 11 | 28:29 | 38 |
6
|
EN Thoi Lakatamia | 29 | 10 | 6 | 13 | 36:32 | 36 |
7
|
Apona Anayias | 29 | 8 | 5 | 16 | 38:44 | 29 |
8
|
Elia Lythrodonta | 29 | 1 | 1 | 27 | 17:107 | 4 |