Evenementen: San Marcos de Arica
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-04 | Union San Felipe - San Marcos de Arica | - | |
Ronde 14 | |||
2024-05-28 | San Marcos de Arica - San Luis de Quillota | 1 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-21 | Deportes Limache - San Marcos de Arica | 1 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | San Marcos de Arica - Santiago Wanderers | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-06 | Deportes La Serena - San Marcos de Arica | 2 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-28 | San Marcos de Arica - AC Barnechea | 1 - 4 |
Match statistieken
13 | Overtredingen | 19 |
18 | Schoten | 10 |
54% | Balbezit | 46% |
4 | Gele kaart | 7 |
3 | Geblokkeerde schoten | 6 |
11 | Hoekschoppen | 3 |
4 | Buitenspel | 2 |
9 | Schoten naast doel | 3 |
6 | Schoten op doel | 1 |
1 | Reddingen keeper | 5 |
San Marcos de Arica - San Luis de Quillota
Chili, Primera B, match San Marcos de Arica - San Luis de Quillota, starttijd 2023-03-20 23:30:00 internationale tijd.
San Marcos de Arica en San Luis de Quillota neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: San Luis de Quillota
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-03 | San Luis de Quillota - Deportes Magallanes | - | |
Ronde 14 | |||
2024-05-28 | San Marcos de Arica - San Luis de Quillota | 1 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-19 | San Luis de Quillota - CD Santa Cruz | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | Curico Unido - San Luis de Quillota | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-08 | San Luis de Quillota - Universidad de Concepcion | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-05 | San Luis de Quillota - Deportes Recoleta | 1 - 0 |
Klassement
Primera B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Cobreloa Calama | 30 | 16 | 6 | 8 | 41:30 | 54 |
2
|
Deportes Iquique | 30 | 14 | 10 | 6 | 54:39 | 52 |
3
|
Santiago Wanderers | 30 | 14 | 9 | 7 | 37:28 | 51 |
4
|
Club de Deportes Temuco SADP | 30 | 14 | 8 | 8 | 39:36 | 50 |
5
|
CD Antofagasta | 30 | 14 | 4 | 12 | 50:38 | 46 |
6
|
San Luis de Quillota | 30 | 12 | 8 | 10 | 43:31 | 44 |
7
|
Deportes La Serena | 30 | 13 | 5 | 12 | 38:39 | 44 |
8
|
Union San Felipe | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:34 | 41 |
9
|
AC Barnechea | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:41 | 41 |
10
|
San Marcos de Arica | 30 | 11 | 7 | 12 | 51:52 | 40 |
11
|
CSD Rangers | 30 | 10 | 6 | 14 | 35:47 | 36 |
12
|
Santiago Morning | 30 | 9 | 7 | 14 | 32:38 | 34 |
13
|
Universidad de Concepcion | 30 | 9 | 7 | 14 | 36:49 | 34 |
14
|
CD Santa Cruz | 30 | 9 | 9 | 13 | 27:36 | 33 |
15
|
Deportes Recoleta | 30 | 7 | 9 | 14 | 34:43 | 30 |
16
|
Deportes Puerto Montt | 30 | 7 | 9 | 14 | 25:41 | 30 |