EC XV de Novembro SP - Portuguesa Santista (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: EC XV de Novembro SP
Copa Paulista | |||
Ronde 3 | |||
2024-06-30 | C.A. Taquaritinga - EC XV de Novembro SP | - | |
Ronde 2 | |||
2024-06-22 | EC XV de Novembro SP - Rio Claro FC SP | - | |
Paulista, Série A2 | |||
Ronde 27 | |||
2024-03-27 | EC XV de Novembro SP - Portuguesa Santista | 1 - 1 | |
2024-03-24 | Portuguesa Santista - EC XV de Novembro SP | 3 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-03-16 | EC XV de Novembro SP - Rio Claro FC SP | 1 - 3 | |
Ronde 14 | |||
2024-03-10 | Monte Azul SP - EC XV de Novembro SP | 4 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-06 | EC XV de Novembro SP - EC Noroeste SP | 5 - 2 |
EC XV de Novembro SP - Portuguesa Santista
Brazilië, Paulista, Série A2, match EC XV de Novembro SP - Portuguesa Santista, starttijd 2023-03-22 23:30:00 internationale tijd.
EC XV de Novembro SP en Portuguesa Santista neemt deel aan het kampioenschap Paulista, Série A2, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Portuguesa Santista
Paulista, Série A2 | |||
Ronde 28 | |||
2024-04-07 | Portuguesa Santista - EC Noroeste SP | 1 - 1 | |
2024-03-30 | EC Noroeste SP - Portuguesa Santista | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-03-27 | EC XV de Novembro SP - Portuguesa Santista | 1 - 1 | |
2024-03-24 | Portuguesa Santista - EC XV de Novembro SP | 3 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-03-16 | Portuguesa Santista - CA Linense SP | 2 - 0 |
Klassement
Paulista, Serie A2 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AA Ponte Preta SP | 15 | 11 | 3 | 1 | 29:14 | 36 |
2
|
Gremio Novorizontino SP | 15 | 9 | 2 | 4 | 26:16 | 29 |
3
|
EC Noroeste SP | 15 | 8 | 2 | 5 | 24:20 | 26 |
4
|
EC XV de Novembro SP | 15 | 6 | 7 | 2 | 18:12 | 25 |
5
|
Portuguesa Santista | 15 | 7 | 3 | 5 | 24:21 | 24 |
6
|
Velo Clube SP | 15 | 6 | 3 | 6 | 20:21 | 21 |
7
|
Oeste FC SP | 15 | 5 | 6 | 4 | 23:17 | 21 |
8
|
Comercial FC SP | 15 | 5 | 4 | 6 | 12:16 | 19 |
9
|
Primavera SP | 15 | 4 | 7 | 4 | 20:20 | 19 |
10
|
Rio Claro FC SP | 15 | 5 | 3 | 7 | 18:20 | 18 |
11
|
CA Juventus SP | 15 | 4 | 6 | 5 | 18:14 | 18 |
12
|
CA Linense SP | 15 | 4 | 6 | 5 | 13:14 | 18 |
13
|
EC Taubate SP | 15 | 4 | 4 | 7 | 14:16 | 16 |
14
|
Monte Azul SP | 15 | 3 | 5 | 7 | 18:27 | 14 |
15
|
Ad Sao Caetano | 15 | 3 | 3 | 9 | 14:24 | 12 |
16
|
SC Atibaia SP | 15 | 3 | 2 | 10 | 13:32 | 11 |