União Sport Clube Baltar - Leixões B (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: União Sport Clube Baltar
A.F. Porto I Divisão | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-08 | União Sport Clube Baltar - CF Vandoma | - | |
Ronde 14 | |||
2024-05-25 | União Sport Clube Baltar - Melres DC | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-19 | FC Perafita - União Sport Clube Baltar | 6 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | União Sport Clube Baltar - AC Bougadense | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-04-28 | CF S. Félix Marinha - União Sport Clube Baltar | 3 - 4 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-21 | União Sport Clube Baltar - Rio Ave B | 1 - 4 |
União Sport Clube Baltar - Leixões B
Portugal Amateur, A.F. Porto I Divisão Série 1, match União Sport Clube Baltar - Leixões B, starttijd 2023-03-26 14:30:28 internationale tijd.
União Sport Clube Baltar en Leixões B neemt deel aan het kampioenschap A.F. Porto I Divisão Série 1, Portugal Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Leixões B
A.F. Porto Campeonato Pró-Nacional | |||
Ronde 6 | |||
2024-10-06 | Valadares Gaia FC - Leixões B | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | Leixões B - UD Sousense | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-22 | Ermesinde SC 1936 - Leixões B | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-15 | Leixões B - FC Vilarinho | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | Oliveira do Douro - Leixões B | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | Leixões B - Aparecida FC | 1 - 4 | |
A.F. Porto II Divisão Serie 1 | |||
Ronde 6 | |||
2024-05-30 | Leixões B - Aparecida FC | 3 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-26 | Leixões B - FC Termas de São Vicente | 4 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-19 | União Nogueirense FC - Leixões B | 3 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-12 | Aparecida FC - Leixões B | 0 - 0 |
Klassement
A.F. Porto I Divisão Série 1 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leixões B | 30 | 20 | 4 | 6 | 73:32 | 64 |
2
|
ADR Pasteleira | 30 | 19 | 4 | 7 | 68:23 | 61 |
3
|
União Sport Clube Baltar | 30 | 17 | 8 | 5 | 54:31 | 59 |
4
|
CF S. Félix Marinha | 30 | 17 | 4 | 9 | 48:29 | 55 |
5
|
CF Vandoma | 30 | 15 | 7 | 8 | 49:30 | 52 |
6
|
Cête | 30 | 15 | 7 | 8 | 54:38 | 52 |
7
|
GD Águas Santas | 30 | 14 | 9 | 7 | 48:36 | 51 |
8
|
FC Parada | 30 | 12 | 8 | 10 | 41:36 | 44 |
9
|
Gulpilhares FC | 30 | 12 | 5 | 13 | 42:42 | 41 |
10
|
Os Lusitanos FCSC | 30 | 12 | 4 | 14 | 43:48 | 40 |
11
|
ISC Sobreirense | 30 | 9 | 5 | 16 | 36:50 | 32 |
12
|
CD Portugal | 30 | 9 | 4 | 17 | 46:72 | 31 |
13
|
Melres DC | 30 | 7 | 9 | 14 | 28:50 | 30 |
14
|
FC Perafita | 30 | 6 | 11 | 13 | 38:49 | 29 |
15
|
Ramaldense FC | 30 | 5 | 5 | 20 | 30:72 | 20 |
16
|
CD Torrão | 30 | 2 | 4 | 24 | 23:83 | 10 |