Slavia Mozyr - FC Dinamo Minsk (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
58.5 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
16 | Danila Sokol | G | 20 | ||
19 | Ilya Rutskiy | D | 21 | ||
81 | Nikita Melnikov | D | |||
4 | Daniel Prudnik | ||||
12 | Aleksey Ivanov | D | 25 | 0,1M+ | |
5 | Sergey Tikhonovskiy | M | 33 | 0,2M+ | |
18 | Vladislav Zhuk | M | 27 | 0,2M+ | |
6 | Cristian Dros | M | 25 | 0,1M+ | |
8 | Yevgeni Barsukov | F | 31 | 0,2M+ | |
9 | Andrei Cobet | M | 26 | ||
11 | Artem Petrenko | F | 22 | ||
Plaatsvervanger | |||||
84 | Anton Amelchenko | G | |||
50 | Aleksey Shalashnikov | D | 21 | ||
23 | Aleksey Antilevski | M | 21 | ||
7 | Igor Costrov | M | 35 | 0,1M+ | |
44 | Egor Kress | M | |||
13 | Vladislav Poloz | M | 20 | ||
88 | Nikolay Ryabykh | M | 21 | ||
17 | Pavel Kotljarov |
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
32 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
21 | Lapoukhov | G | 19 | ||
3 | Maksim Shvetsov | D | 25 | 0,4M+ | |
8 | Nikita Demchenko | D | 19 | ||
6 | Sergei Politevich | D | 33 | 0,5M+ | |
30 | Orinho | D | 28 | 0,3M+ | |
7 | Artem Bykov | M | 31 | 0,5M+ | |
26 | Vladislav Kalinin | D | 19 | ||
16 | Oleg Evdokimov | M | 29 | 0,3M+ | |
10 | Vladimir Khvashchinskiy | F | 33 | 0,2M+ | |
18 | Vladislav Morozov | F | 23 | ||
77 | Andrey Rylach | M | 21 | ||
Plaatsvervanger | |||||
31 | Denis Shpakovsky | G | 21 | ||
67 | Roman Begunov | D | 30 | 0,3M+ | |
4 | Ruslan Khadarkevich | D | 30 | 0,3M+ | |
2 | Zakhar Kholodov | D | |||
99 | Joseph Oma Adah | M | 24 | 0,2M+ | |
9 | Dusan Bakic | M | 24 | ||
19 | Abdoul Bandaogo | M | 25 | ||
22 | Ilya Dubinets | M | |||
11 | Oleg Nikiforenko | M | 21 | ||
24 | Aleksey Vakulich | M | 25 |
Evenementen: Slavia Mozyr
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-12 | FK Bumprom - Slavia Mozyr | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-05 | Torpedo Belaz Zhodino - Slavia Mozyr | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-28 | Slavia Mozyr - FC Gomel | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-22 | Naftan Novopolotsk - Slavia Mozyr | 0 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-16 | Slavia Mozyr - FC Minsk | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-31 | FC Smorgon - Slavia Mozyr | 3 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | Slavia Mozyr - FC Dinamo Minsk | 1 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-17 | FC BATE Borisov - Slavia Mozyr | 1 - 0 |
Slavia Mozyr - FC Dinamo Minsk
Wit-Rusland, Vysshaya Liga, match Slavia Mozyr - FC Dinamo Minsk, starttijd 2023-04-02 15:00:00 internationale tijd.
Slavia Mozyr en FC Dinamo Minsk neemt deel aan het kampioenschap Vysshaya Liga, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Dinamo Minsk
UEFA Champions League | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-10 | FC Dinamo Minsk - FC Pyunik | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-04 | FC Dinamo Minsk - FC Dinamo Brest | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-29 | FC BATE Borisov - FC Dinamo Minsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-23 | FC Dinamo Minsk - Neman Grodno | 2 - 1 | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-19 | FSK Miory - FC Dinamo Minsk | 0 - 8 | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-15 | FC Slutsk - FC Dinamo Minsk | 0 - 5 | |
Club Friendly Games | |||
2024-06-08 | FC Dinamo Minsk - FC Minsk | 4 - 0 | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | FC Dinamo Minsk - FK Arsenal Dzerzhinsk | Uitgesteld |
Klassement
Vysshaya Liga 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dinamo Minsk | 28 | 22 | 3 | 3 | 72:21 | 69 |
2
|
Neman Grodno | 28 | 19 | 5 | 4 | 60:22 | 62 |
3
|
Torpedo Belaz Zhodino | 28 | 12 | 13 | 3 | 33:18 | 49 |
4
|
Isloch | 28 | 14 | 5 | 9 | 40:29 | 47 |
5
|
FC BATE Borisov | 28 | 14 | 5 | 9 | 49:32 | 47 |
6
|
FC Gomel | 28 | 11 | 8 | 9 | 45:48 | 41 |
7
|
Slavia Mozyr | 28 | 11 | 7 | 10 | 32:30 | 40 |
8
|
FC Slutsk | 28 | 9 | 8 | 11 | 38:40 | 35 |
9
|
FC Minsk | 28 | 8 | 9 | 11 | 21:26 | 33 |
10
|
FC Dinamo Brest | 28 | 9 | 3 | 16 | 33:50 | 30 |
11
|
FC Smorgon | 28 | 7 | 3 | 18 | 28:59 | 24 |
12
|
Naftan Novopolotsk | 28 | 6 | 5 | 17 | 28:57 | 23 |
13
|
Shakhter Soligorsk | 28 | 13 | 5 | 10 | 50:40 | 9 |
14
|
FC BGU Minsk | 28 | 7 | 6 | 15 | 25:42 | 4 |
15
|
Belshina | 28 | 3 | 5 | 20 | 21:61 | 3 |