ACS Viitorul Armeniș 2023 - ACS Nera Bozovici (3-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Viitorul Armeniș 2023
Liga 4 Caras Severin | |||
Ronde 30 | |||
2023-06-10 | ACS 2017 Slatina Timiș - ACS Viitorul Armeniș 2023 | 14 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2023-06-04 | ACS Viitorul Armeniș 2023 - CS Oravița | 3 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2023-05-28 | ACS Magica Balta Caransebeș - ACS Viitorul Armeniș 2023 | 8 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2023-05-21 | ACS Viitorul Armeniș 2023 - CS Oțelu Roșu | 3 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2023-05-14 | CSO Anina - ACS Viitorul Armeniș 2023 | 14 - 1 |
ACS Viitorul Armeniș 2023 - ACS Nera Bozovici
Romania Amateur, Liga 4 Caras Severin, match ACS Viitorul Armeniș 2023 - ACS Nera Bozovici, starttijd 2023-04-09 11:00:00 internationale tijd.
ACS Viitorul Armeniș 2023 en ACS Nera Bozovici neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Caras Severin, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Nera Bozovici
Liga 4 Caras Severin | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-28 | CSC Voința Șoșdea - ACS Nera Bozovici | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-21 | ACS Nera Bozovici - ACS Magica Balta Caransebeș | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-14 | CSC Voința 1922 Vrani - ACS Nera Bozovici | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | ACS Nera Bozovici - CS Mehadia | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | FC Nera Bogodinț - ACS Nera Bozovici | - | |
Ronde 26 | |||
2024-06-02 | FCS Bistra Glimboca - ACS Nera Bozovici | 4 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-25 | ACS Nera Bozovici - ACS Viitorul Armeniș 2023 | 2 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-19 | CSC Voința Șoșdea - ACS Nera Bozovici | 3 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-11 | ACS Nera Bozovici - ACS 1955 Minerul Dognecea | 6 - 2 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-04 | ACS Nera Bozovici - CS Oțelu Roșu | 7 - 2 |
Klassement
Liga 4 Caras Severin 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS 2017 Slatina Timiș | 26 | 22 | 1 | 3 | 118:26 | 67 |
2
|
ACS Magica Balta Caransebeș | 26 | 20 | 3 | 3 | 104:18 | 63 |
3
|
CSO Anina | 26 | 18 | 2 | 6 | 104:44 | 56 |
4
|
CS Banatul Ocna de Fier | 26 | 17 | 3 | 6 | 73:48 | 54 |
5
|
ACS 1955 Minerul Dognecea | 26 | 15 | 4 | 7 | 78:39 | 49 |
6
|
FCS Bistra Glimboca | 26 | 15 | 2 | 9 | 87:69 | 47 |
7
|
CS Moldova Nouă | 26 | 14 | 4 | 8 | 80:43 | 46 |
8
|
CS Oravița | 26 | 8 | 4 | 14 | 56:58 | 28 |
9
|
AS Voința Lupac II | 26 | 8 | 0 | 18 | 40:90 | 24 |
10
|
CS Oțelu Roșu | 26 | 7 | 3 | 16 | 34:84 | 24 |
11
|
FC Nera Bogodinț | 26 | 7 | 1 | 18 | 38:104 | 22 |
12
|
ACS Nera Bozovici | 26 | 6 | 3 | 17 | 55:85 | 21 |
13
|
ASC Narcisa Zervești | 26 | 6 | 2 | 18 | 50:101 | 20 |
14
|
ACS Viitorul Armeniș 2023 | 26 | 3 | 0 | 23 | 39:147 | 9 |