Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
84.1 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ilija Đilas | G | 24 | 40.3 | |
13 | Adam Benić | M | 23 | ||
23 | Marko Dobrijevic | D | 21 | ||
27 | Josip Tomašević | D | 30 | 0,4M+ | |
5 | Luka Zebec | D | 23 | ||
29 | Dario Pudić | M | 22 | ||
28 | Matija Mišić | M | 31 | 0,2M+ | |
9 | Josip Cikvar | F | 25 | ||
14 | Mateo Mendeš | F | |||
7 | Sunday Jang Junior | M | 18 | ||
31 | Plazonja Stjepan | F | 25 | 0,0M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Aleksandar Bojanić | G | |||
4 | Dorian Rudic | D | |||
17 | Luka Mihaljevic | D | 30 | ||
3 | Luka Brandic | M | |||
10 | Sinan Sinanovic | M | 26 | 0,1M+ | |
13 | Marc Tokich | M | 24 | ||
15 | Nebojša Popović | M | 31 | 0,2M+ | |
15 | Ivan Baković | F | |||
20 | Sesugh Michael |
Startopstellingen bevestigd
4-1-3-2
Opstelling formaties
46.7
Algemene spelersbeoordeling
94.6 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
72 | Franko Kolic | G | 20 | 44.9 | |
16 | Kristijan Pavicic | F | 24 | ||
4 | Tomislav Baltic | M | 31 | 0,1M+ | |
2 | TIno Jukic | D | 19 | ||
3 | Dario Rugašević | D | 32 | 0,2M+ | |
6 | Jakov Biljan | M | 28 | 0,1M+ | |
29 | Vanja Pelko | F | |||
5 | Zinedin Mustedanagić | M | 25 | 0,4M+ | |
8 | Ivan Radošević | M | 19 | ||
10 | Robin De Jesus Gonzalez Ruiz | M | |||
9 | Törles Knöll | F | 26 | 0,6M+ | 46.7 |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Ivan Marijanović | G | 34 | ||
23 | Karlo Bungić | D | |||
15 | Luka Bušić | M | |||
22 | Mateo Andacic | M | 25 | 0,1M+ | |
88 | Dominik Mihaljevic | M | 29 | 0,1M+ | |
24 | Franco Capitani | F | |||
25 | Josip Barišić | F | 36 | 0,2M+ | |
27 | Valentín Jara | F | 23 | ||
31 | Clement Awounyo | F |
Evenementen: NK BSK Bijelo Brdo
2. HNL | |||
Ronde 33 | |||
2024-06-01 | NK BSK Bijelo Brdo - NK Dugopolje | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-26 | NK Solin - NK BSK Bijelo Brdo | 0 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-17 | NK Dubrava Tim Kabel - NK BSK Bijelo Brdo | 4 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-12 | NK BSK Bijelo Brdo - HNK Orijent 1919 | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-05 | NK Croatia Zmijavci - NK BSK Bijelo Brdo | 3 - 0 |
NK BSK Bijelo Brdo - HNK Vukovar 1991
Kroatië, 2. HNL, match NK BSK Bijelo Brdo - HNK Vukovar 1991, starttijd 2023-04-15 14:30:00 internationale tijd.
NK BSK Bijelo Brdo en HNK Vukovar 1991 neemt deel aan het kampioenschap 2. HNL, Kroatië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: HNK Vukovar 1991
2. HNL | |||
Ronde 33 | |||
2024-06-01 | HNK Cibalia Vinkovci - HNK Vukovar 1991 | 1 - 5 | |
Kup NS Vukovar | |||
Ronde 27 | |||
2024-05-29 | Vuteks Sloga - HNK Vukovar 1991 | 3 - 5 | |
2. HNL | |||
Ronde 32 | |||
2024-05-24 | HNK Vukovar 1991 - NK Zrinski Osječko 1664 | 1 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-19 | HNK Sibenik - HNK Vukovar 1991 | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-11 | HNK Vukovar 1991 - NK Dubrava Tim Kabel | 3 - 1 |
Klassement
Prva NL: 2022-2023
# | Teams | P | D | Pnt |
---|---|---|---|---|
1
|
NK Rudes | 33 | 7 | 64 |
2
|
HNK Vukovar 1991 | 33 | 12 | 63 |
3
|
HNK Cibalia Vinkovci | 33 | 15 | 54 |
4
|
NK BSK Bijelo Brdo | 33 | 8 | 44 |
5
|
NK Jarun | 33 | 5 | 44 |
6
|
HNK Orijent 1919 | 33 | 13 | 43 |
7
|
NK Croatia Zmijavci | 33 | 7 | 43 |
8
|
NK Solin | 33 | 7 | 43 |
9
|
NK Dubrava Tim Kabel | 33 | 9 | 42 |
10
|
NK Dugopolje | 33 | 14 | 41 |
11
|
NK Kustosija | 33 | 7 | 34 |
12
|
NK Hrvatski Dragovoljac | 33 | 10 | 22 |