Żyrardowianka Żyrardów - Józefovia Józefów (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Żyrardowianka Żyrardów
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Żyrardowianka Żyrardów - KS Raszyn | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Żyrardowianka Żyrardów - Pogoń II Siedlce | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Naprzód Zielonki - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Żyrardowianka Żyrardów - LKS Mazur Karczew | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-20 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Żyrardowianka Żyrardów | 3 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Energia Kozienice - Żyrardowianka Żyrardów | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-11 | Żyrardowianka Żyrardów - LKS Promna | 2 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-30 | Watra Mrozy - Żyrardowianka Żyrardów | 0 - 5 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Żyrardowianka Żyrardów - Escola Varsovia | 0 - 3 |
Żyrardowianka Żyrardów - Józefovia Józefów
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Żyrardowianka Żyrardów - Józefovia Józefów, starttijd 2023-04-15 09:00:00 internationale tijd.
Żyrardowianka Żyrardów en Józefovia Józefów neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Józefovia Józefów
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 27 | |||
2023-05-28 | Pogoń II Siedlce - Józefovia Józefów | geannuleerd | |
Ronde 26 | |||
2023-05-20 | Józefovia Józefów - Tygrys Huta Mińska | 1 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2023-05-14 | Płomień Dębe Wielkie - Józefovia Józefów | 1 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2023-05-10 | Józefovia Józefów - Drogowiec Jedlińsk | 3 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2023-05-06 | Energia Kozienice - Józefovia Józefów | 0 - 2 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 2 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Drogowiec Jedlińsk | 28 | 20 | 4 | 4 | 72:26 | 64 |
2
|
Józefovia Józefów | 28 | 20 | 4 | 4 | 70:27 | 64 |
3
|
Energia Kozienice | 28 | 20 | 2 | 6 | 75:34 | 62 |
4
|
LKS Promna | 28 | 16 | 8 | 4 | 70:38 | 56 |
5
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 28 | 17 | 4 | 7 | 73:49 | 55 |
6
|
LKS Chlebnia | 28 | 16 | 4 | 8 | 78:35 | 52 |
7
|
Milan Milanówek | 28 | 15 | 4 | 9 | 55:39 | 49 |
8
|
Tygrys Huta Mińska | 28 | 14 | 4 | 10 | 64:39 | 46 |
9
|
KS Teresin | 28 | 9 | 5 | 14 | 43:54 | 32 |
10
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 28 | 7 | 7 | 14 | 43:57 | 28 |
11
|
Naprzód Skórzec | 28 | 9 | 1 | 18 | 39:63 | 28 |
12
|
Płomień Dębe Wielkie | 28 | 6 | 3 | 19 | 30:87 | 21 |
13
|
Żyrardowianka Żyrardów | 28 | 5 | 4 | 19 | 26:72 | 19 |
14
|
Pogoń II Siedlce | 28 | 4 | 5 | 19 | 22:47 | 17 |
15
|
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka | 28 | 2 | 1 | 25 | 19:112 | 7 |