NK Vrh - NK Mladost Luka (4-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Fran Martinec | G | 18 | |||
Vedran Grgec | D | ||||
Tihomir Šimunić | D | 31 | |||
Luka Lugarić | D | 22 | |||
Karlo Šturlan | D | 23 | |||
Nikola Kukec | M | 23 | |||
Kristijan Tišljarić | M | 25 | |||
Franjo Lacković | M | 31 | |||
Roberto Vucić | F | ||||
Luka Batina | F | ||||
Karlo Lukanić | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Mihael Papeš | D | ||||
Danijel Martinko | D | 26 | |||
Rudolf Belinić | M | 18 | |||
Nikola Dorinko | M | ||||
Juraj Stančin | M | 19 | |||
Josip Šimić | M | ||||
Patrik Cvok | F | ||||
Hrvoje Škreblin | F |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|
Evenementen: NK Vrh
2. ŽNL Zagrebačka - Zapad | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-22 | NK Vrh - NK Kupinec | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | NK Vrh - NK Donja Kupčina | - | |
1. ŽNL Zagrebačka - Zapad | |||
2024-09-07 | NK Vrh - NK Donja Kupčina | - | |
2. ŽNL Zagrebačka - Zapad | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | NK Novaki Sveta Nedelja - NK Vrh | - | |
1. ŽNL Zagrebačka - Zapad | |||
2024-08-31 | NK Novaki Sveta Nedelja - NK Vrh | - | |
Ronde 26 | |||
2024-06-08 | NK Vrh - NK Croatia Pojatno | 2 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | NK Pušća - NK Vrh | 4 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | NK Vrh - NK Savski Marof | 2 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-19 | NK BSK Brdovec - NK Vrh | 0 - 2 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | NK Vrh - NK Mladost Luka | 0 - 1 |
NK Vrh - NK Mladost Luka
Croatia Amateur, 1. ŽNL Zagrebačka - Zapad, match NK Vrh - NK Mladost Luka, starttijd 2023-04-16 15:00:29 internationale tijd.
NK Vrh en NK Mladost Luka neemt deel aan het kampioenschap 1. ŽNL Zagrebačka - Zapad, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Mladost Luka
2. ŽNL Zagrebačka - Zapad | |||
Ronde 3 | |||
2024-09-14 | NK Savski Marof - NK Mladost Luka | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | NK Mladost Luka - NK Kupinec | - | |
1. ŽNL Zagrebačka - Zapad | |||
2024-09-07 | NK Mladost Luka - NK Kupinec | - | |
2. ŽNL Zagrebačka - Zapad | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | NK Croatia Pojatno - NK Mladost Luka | - | |
1. ŽNL Zagrebačka - Zapad | |||
2024-08-31 | NK Croatia Pojatno - NK Mladost Luka | - | |
Ronde 26 | |||
2024-06-08 | NK Mladost Luka - NK Pribić | 2 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | NK Krašić - NK Mladost Luka | 1 - 6 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-25 | NK Mladost Luka - NK Croatia Pojatno | 4 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | NK Savski Marof - NK Mladost Luka | 0 - 3 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | NK Vrh - NK Mladost Luka | 0 - 1 |
Klassement
1. ŽNL Zagrebačka - Zapad 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Pušća | 28 | 24 | 3 | 1 | 106:21 | 75 |
2
|
NK Sava Drenje Brdovečko | 28 | 22 | 5 | 1 | 80:18 | 71 |
3
|
NK Vrh | 28 | 18 | 4 | 6 | 72:37 | 58 |
4
|
NK BSK Brdovec | 28 | 16 | 4 | 8 | 76:45 | 52 |
5
|
NK Mladost Kraj Donji | 28 | 14 | 6 | 8 | 72:38 | 48 |
6
|
NK Jamnica Pisarovina | 28 | 14 | 3 | 11 | 73:44 | 45 |
7
|
NK Sloga SUZA Orešje | 28 | 13 | 4 | 11 | 36:43 | 43 |
8
|
NK Krašić | 28 | 13 | 3 | 12 | 57:59 | 42 |
9
|
NK Savski Marof | 28 | 11 | 3 | 14 | 44:61 | 36 |
10
|
NK Mladost Klinča Sela | 28 | 7 | 5 | 16 | 40:59 | 26 |
11
|
NK Samoborski Otok | 28 | 7 | 5 | 16 | 59:96 | 26 |
12
|
NK Bestovje | 28 | 7 | 3 | 18 | 38:67 | 24 |
13
|
NK Novaki Sveta Nedelja | 28 | 6 | 5 | 17 | 37:74 | 23 |
14
|
NK Mladost Luka | 28 | 7 | 1 | 20 | 39:98 | 22 |
15
|
NK Dinamo Okić | 28 | 4 | 0 | 24 | 20:89 | 12 |