FC Metallurg-Oskol - Dinamo-M Bryansk (4-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Andrey Grimanov | G | ||||
Sergey Sergeev | D | ||||
Aleksandr Arshinov | D | ||||
Sergey Kudrin | M | ||||
Sergey Barkalov | M | ||||
Petr Moskalyuk | M | ||||
Maksim Anpilov | M | ||||
Aleksandr Cherkasskikh | M | ||||
Yury Andreychenko | F | ||||
Denis Lutay | F | ||||
Aleksey Voychenko | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Sergey Muzyka | G | ||||
Maksim Burtsev | D | ||||
Ivan Hristov | D | ||||
Egor Elesin | D | ||||
Ivan Eremin | M | ||||
Ilya Vavilov | M | ||||
Aleksandr Frolov | M | ||||
Vasily Shatalov | F |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Matvey Zimonin | D | ||||
Nikita Chernyakov | M | ||||
Ivan Makeev | M | ||||
Anton Danilenko | M | ||||
Aleksey Berliyan | M | ||||
Ivan A. Novikov | F | ||||
Artem Karpekin | F | ||||
Anton Kislenkov | F | ||||
Vadim Gerbik | G | ||||
Kirill Kuzmenko | M | ||||
Ivan Gneushev | M | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Yan Mitt | M | ||||
Maksim Liman | G | ||||
Maksim Kuleshov | D | ||||
Pavel Laykov | M | ||||
Ilya Vasin | F | ||||
Dmitriy Sheremeto | D | ||||
Stepan Semeryuk | F |
Evenementen: FC Metallurg-Oskol
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-02 | FC Metallurg-Oskol - Dnepr Smolensk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-26 | Avangard-M Kursk - FC Metallurg-Oskol | - | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-07-23 | FC Aerozol Novomoskovsk - FC Metallurg-Oskol | - | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-18 | FC Metallurg-Oskol - FC Atom Novovoronezh | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-12 | FC Orel-2 - FC Metallurg-Oskol | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | FC Metallurg-Oskol - FC Kameya-SGUS Smolensk | 2 - 0 | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-03 | FC Metallurg-Oskol - Rotor-M Volgograd | 2 - 2 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-28 | Kaluga-M - FC Metallurg-Oskol | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-23 | Dinamo-M Bryansk - FC Metallurg-Oskol | 2 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-16 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Metallurg-Oskol | 1 - 0 |
FC Metallurg-Oskol - Dinamo-M Bryansk
Russia Amateur, Championship SFF Center, match FC Metallurg-Oskol - Dinamo-M Bryansk, starttijd 2023-04-22 13:00:00 internationale tijd.
FC Metallurg-Oskol en Dinamo-M Bryansk neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dinamo-M Bryansk
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-24 | Dinamo-M Bryansk - FC Sputnik Karachev | - | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-18 | Dinamo-M Bryansk - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | Kaluga-M - Dinamo-M Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
2024-07-11 | FC Sputnik Karachev - Dinamo-M Bryansk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-08 | Dinamo-M Bryansk - FC Zarya Starodub | - | |
Championship SFF Center | |||
2024-07-06 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Dinamo-M Bryansk | 0 - 1 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 13 | |||
2024-07-04 | FC Aleksandr Dyatkovo - Dinamo-M Bryansk | 4 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-01 | Dinamo-M Bryansk - FC Glinishchevo | 2 - 4 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-28 | FC Aleksandr Dyatkovo - Dinamo-M Bryansk | 0 - 0 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-27 | FC Bezhitsa Bryansk - Dinamo-M Bryansk | 5 - 1 |
Klassement
Championship SFF Center 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Metallurg-Oskol | 24 | 20 | 4 | 0 | 61:11 | 64 |
2
|
FC Lokomotiv Liski | 24 | 18 | 5 | 1 | 71:11 | 59 |
3
|
FC Orel | 24 | 19 | 0 | 5 | 96:26 | 57 |
4
|
FC Atom Novovoronezh | 24 | 16 | 2 | 6 | 57:19 | 50 |
5
|
FC Urozhay Elan | 24 | 15 | 1 | 8 | 73:46 | 46 |
6
|
FC Yelets | 24 | 12 | 3 | 9 | 48:46 | 39 |
7
|
Rotor-M Volgograd | 24 | 11 | 3 | 10 | 49:34 | 36 |
8
|
Dinamo-M Bryansk | 24 | 10 | 0 | 14 | 37:52 | 30 |
9
|
Akademia Football Tambov | 24 | 4 | 4 | 16 | 27:63 | 16 |
10
|
Metallurg-M Lipetsk | 24 | 4 | 2 | 18 | 28:75 | 14 |
11
|
Kaluga-M | 24 | 3 | 5 | 16 | 15:62 | 14 |
12
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 24 | 4 | 1 | 19 | 23:73 | 13 |
13
|
Avangard-M Kursk | 24 | 3 | 4 | 17 | 28:95 | 13 |