Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Janne Laiho | G | |||
17 | Joakim Arila | M | 25 | ||
4 | Amos Ramström | D | |||
5 | Taavi Arminen | D | 19 | ||
28 | Gullit Zolameso | F | 28 | 0,0M+ | |
6 | Omar Jama | M | 25 | ||
14 | Joona Tapani | M | 26 | 0,0M+ | |
11 | Enoch Banza | F | 23 | 0,1M+ | |
8 | Reza Heidari | M | 27 | 0,0M+ | |
27 | Hussein Mohamed | F | 26 | 0,0M+ | |
21 | Justus Holopainen | F | 23 | ||
Plaatsvervanger | |||||
30 | Robin Källman | G | 24 | 0,0M+ | |
3 | Verneri Meriläinen | D | 23 | ||
77 | Tobias Karkulowski | D | |||
23 | Berat Köse | M | 24 | ||
10 | Prince Mokuma | M | 24 | ||
19 | Herkko Kuosa | M | 20 | ||
7 | Hedi Khayat | F | 29 |
Startopstellingen bevestigd
3-4-1-2
Opstelling formaties
50.2
Algemene spelersbeoordeling
25.3 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
71 | Gerson Lima | G | |||
13 | William Lindqvist | D | 25 | 0,0M+ | |
17 | Tabi Manga | D | 28 | 0,1M+ | |
15 | August Björklund | M | 20 | ||
3 | Jeannot Esua | D | 27 | 48.7 | |
8 | Enoch Adu | M | 33 | 1,3M+ | 51.7 |
14 | Simon Lindholm | M | 21 | 0,0M+ | |
24 | Abdoulaye Kanté | M | |||
7 | Roni Pietsalo | M | 19 | ||
10 | Salomo Ojala | F | 26 | 0,3M+ | |
31 | Stanislav Efimov | F | 30 | 0,2M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Ramilson Almeida | G | 24 | ||
21 | Tobias Fagerstrom | M | 23 | 0,1M+ | |
27 | Estlander Oliver | M | |||
29 | Fahad Mohamed | M | 22 | ||
22 | Artur Atarah | F | |||
2 | Joel Lehtonen | F | 23 | 0,1M+ | |
33 | Castor Westerholm | F |
Evenementen: Japs
Ykkönen | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-28 | Japs - Kapa | - | |
Kakkonen, Group A | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-27 | Japs - Grankulla IFK | - | |
Ykkönen | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | SalPa - Japs | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-11 | Pk-35 - Japs | 4 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-02 | Japs - SJK Akatemia | 1 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-26 | FF Jaro - Japs | 0 - 0 | |
Kakkonen, Group A | |||
Ronde 1 | |||
2024-05-23 | Japs - Mypa Myllykoski | geannuleerd | |
Ykkönen | |||
Ronde 8 | |||
2024-05-22 | Japs - TPS Juniorijalkapallo | 2 - 1 |
Japs - Ekenas Idrottsforening
Finland, Ykkönen, match Japs - Ekenas Idrottsforening, starttijd 2023-04-22 13:00:00 internationale tijd.
Japs en Ekenas Idrottsforening neemt deel aan het kampioenschap Ykkönen, Finland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Ekenas Idrottsforening
Veikkausliiga | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-30 | IF Gnistan - Ekenas Idrottsforening | - | |
2024-06-19 | Ekenas Idrottsforening - IFK Mariehamn | - | |
Suomen Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-16 | PPJ - Ekenas Idrottsforening | - | |
Veikkausliiga | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-12 | Seinajoen JK - Ekenas Idrottsforening | 3 - 1 | |
2024-06-08 | Ekenas Idrottsforening - IF Gnistan | 1 - 0 | |
2024-06-02 | Ekenas Idrottsforening - Vaasan Palloseura | 1 - 2 | |
2024-05-26 | KuPS - Ekenas Idrottsforening | 4 - 1 | |
2024-05-19 | Ekenas Idrottsforening - FC Lahti | 1 - 1 |
Klassement
Ykkonen 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ekenas Idrottsforening | 22 | 14 | 6 | 2 | 38:18 | 48 |
2
|
IF Gnistan | 22 | 14 | 6 | 2 | 38:18 | 48 |
3
|
Mikkelin Palloilijat | 22 | 12 | 5 | 5 | 33:21 | 41 |
4
|
TPS Juniorijalkapallo | 22 | 12 | 4 | 6 | 40:25 | 40 |
5
|
SJK Akatemia | 22 | 12 | 3 | 7 | 37:35 | 39 |
6
|
HIFK | 22 | 8 | 6 | 8 | 27:29 | 30 |
7
|
SalPa | 22 | 7 | 5 | 10 | 30:27 | 26 |
8
|
Japs | 22 | 5 | 6 | 11 | 26:37 | 21 |
9
|
FF Jaro | 22 | 4 | 9 | 9 | 22:35 | 21 |
10
|
Kapa | 22 | 5 | 5 | 12 | 37:47 | 20 |
11
|
KPV Kokkola | 22 | 2 | 9 | 11 | 20:34 | 15 |
12
|
JJK Jyväskylä | 22 | 2 | 6 | 14 | 20:42 | 12 |
Ykkonen 2023, Championship Round: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ekenas Idrottsforening | 27 | 18 | 7 | 2 | 49:22 | 61 |
2
|
IF Gnistan | 28 | 16 | 10 | 2 | 51:28 | 58 |
3
|
SJK Akatemia | 29 | 14 | 6 | 9 | 52:48 | 48 |
4
|
Mikkelin Palloilijat | 28 | 13 | 7 | 8 | 41:34 | 46 |
5
|
TPS Juniorijalkapallo | 27 | 12 | 5 | 10 | 45:37 | 41 |
6
|
HIFK | 27 | 10 | 7 | 10 | 37:39 | 37 |
Ykkonen 2023, Relegation Round: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SalPa | 27 | 8 | 7 | 12 | 37:35 | 31 |
2
|
Japs | 27 | 8 | 7 | 12 | 35:41 | 31 |
3
|
FF Jaro | 27 | 7 | 10 | 10 | 33:42 | 31 |
4
|
Kapa | 27 | 7 | 6 | 14 | 44:53 | 27 |
5
|
KPV Kokkola | 27 | 4 | 9 | 14 | 27:45 | 21 |
6
|
JJK Jyväskylä | 27 | 3 | 7 | 17 | 25:52 | 16 |