AS FC Bărăganul Ciulnița - CSM Fetești (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS FC Bărăganul Ciulnița
Liga 4 Ialomița | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | AS FC Bărăganul Ciulnița - CS Unirea Grivița | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | CS Viitorul Axintele - AS FC Bărăganul Ciulnița | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | AS FC Bărăganul Ciulnița - FC 2018 Rovine | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | CS Real Cosâmbești - AS FC Bărăganul Ciulnița | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | AS FC Bărăganul Ciulnița - AFC Iazu | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | Staruinta Brosteni - AS FC Bărăganul Ciulnița | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | AS FC Bărăganul Ciulnița - Victoria Muntenii Buzău | 3 - 4 | |
Liga 4 Promotion Playoff | |||
Ronde 29 | |||
2023-06-24 | SCM Dunarea Giurgiu - AS FC Bărăganul Ciulnița | 6 - 1 | |
2023-06-17 | AS FC Bărăganul Ciulnița - SCM Dunarea Giurgiu | 1 - 1 | |
Liga 4 Ialomița | |||
Ronde 7 | |||
2023-05-20 | Victoria Muntenii Buzău - AS FC Bărăganul Ciulnița | 2 - 3 |
AS FC Bărăganul Ciulnița - CSM Fetești
Romania Amateur, Liga 4 Ialomița, match AS FC Bărăganul Ciulnița - CSM Fetești, starttijd 2023-04-29 13:30:00 internationale tijd.
AS FC Bărăganul Ciulnița en CSM Fetești neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Ialomița, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CSM Fetești
Liga III Seria 3 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-28 | CS Gloria Băneasa - CSM Fetești | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-21 | CSM Fetești - CS Medgidia | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-14 | SC Popesti Leordeni - CSM Fetești | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | CSM Fetești - ACS Inainte Modelu | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | CS Axiopolis Cernavodă - CSM Fetești | - | |
Liga 4 Promotion Playoff | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | CSM Fetești - CS Venus Independența | 1 - 3 | |
2024-06-16 | CS Venus Independența - CSM Fetești | 0 - 4 | |
Liga 4 Ialomița | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-01 | CSM Fetești - CS Victoria Țăndărei | 2 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-25 | CF Abatorul Slobozia - CSM Fetești | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-18 | CSM Fetești - FC Urziceni | 5 - 3 |
Klassement
Liga 4 Ialomita - Seria Est 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS FC Bărăganul Ciulnița | 18 | 16 | 0 | 2 | 80:21 | 48 |
2
|
CSM Fetești | 18 | 12 | 2 | 4 | 62:26 | 38 |
3
|
CF Abatorul Slobozia | 18 | 12 | 0 | 6 | 59:49 | 36 |
4
|
CS Victoria Țăndărei | 18 | 10 | 4 | 4 | 64:37 | 34 |
5
|
AFC Iazu | 18 | 10 | 2 | 6 | 52:41 | 32 |
6
|
ACS Unirea Scânteia | 18 | 7 | 4 | 7 | 38:36 | 25 |
7
|
AS Albești 08 | 18 | 7 | 3 | 8 | 37:41 | 24 |
8
|
CS Real Cosâmbești | 18 | 3 | 1 | 14 | 23:45 | 10 |
9
|
ACS Gheorghe Lazăr | 18 | 3 | 1 | 14 | 17:47 | 10 |
10
|
AS Cazanești | 18 | 1 | 1 | 16 | 7:96 | 4 |
Liga 4 Ialomita - Seria Vest 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC 2018 Rovine | 18 | 15 | 3 | 0 | 68:19 | 48 |
2
|
Unirea Ion Roată | 18 | 13 | 0 | 5 | 60:27 | 39 |
3
|
Infrățirea Jilavele | 18 | 10 | 2 | 6 | 47:35 | 32 |
4
|
Victoria Muntenii Buzău | 18 | 10 | 2 | 6 | 37:38 | 32 |
5
|
FC Urziceni | 18 | 9 | 1 | 8 | 37:29 | 28 |
6
|
Recolta Bărcăneşti | 18 | 7 | 2 | 9 | 38:42 | 23 |
7
|
Secunda Adâncata | 18 | 7 | 2 | 9 | 30:47 | 23 |
8
|
Victoria Roşiori | 18 | 5 | 2 | 11 | 30:47 | 17 |
9
|
CS Viitorul Axintele | 18 | 4 | 2 | 12 | 26:40 | 14 |
10
|
AS Coșereni | 18 | 2 | 0 | 16 | 18:67 | 6 |
Liga 4 Ialomița - Playoff 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS FC Bărăganul Ciulnița | 7 | 6 | 0 | 1 | 29:10 | 42 |
2
|
CSM Fetești | 7 | 5 | 1 | 1 | 25:9 | 35 |
3
|
Unirea Ion Roată | 7 | 4 | 1 | 2 | 17:14 | 33 |
4
|
FC 2018 Rovine | 7 | 2 | 2 | 3 | 10:20 | 32 |
5
|
CS Victoria Țăndărei | 7 | 2 | 1 | 4 | 14:25 | 24 |
6
|
Infrățirea Jilavele | 7 | 2 | 1 | 4 | 15:17 | 23 |
7
|
Victoria Muntenii Buzău | 7 | 1 | 3 | 3 | 11:16 | 22 |
8
|
CF Abatorul Slobozia | 7 | 1 | 1 | 5 | 18:28 | 22 |
Liga 4 Ialomița - Playout 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Urziceni | 11 | 9 | 1 | 1 | 31:6 | 39 |
2
|
AFC Iazu | 11 | 5 | 2 | 4 | 25:26 | 33 |
3
|
Recolta Bărcăneşti | 11 | 7 | 1 | 3 | 48:19 | 32 |
4
|
CS Viitorul Axintele | 11 | 8 | 1 | 2 | 38:14 | 32 |
5
|
ACS Unirea Scânteia | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:24 | 28 |
6
|
Secunda Adâncata | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:31 | 27 |
7
|
Victoria Roşiori | 11 | 4 | 4 | 3 | 24:26 | 25 |
8
|
AS Albești 08 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:30 | 24 |
9
|
CS Real Cosâmbești | 11 | 4 | 4 | 3 | 22:19 | 21 |
10
|
ACS Gheorghe Lazăr | 11 | 3 | 4 | 4 | 22:28 | 18 |
11
|
AS Coșereni | 11 | 3 | 0 | 8 | 15:32 | 12 |
12
|
AS Cazanești | 11 | 0 | 1 | 10 | 6:45 | 3 |