Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
57.4
Algemene spelersbeoordeling
74.1 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pablo Heredia | G | 33 | 0,1M+ | |
13 | Nicolas Garrido | D | 21 | ||
2 | Italo Muller | D | |||
16 | Christian Cepeda | D | 31 | 0,2M+ | |
18 | Camilo Saldaña | D | 24 | 0,2M+ | |
28 | Diego Plaza | M | 22 | ||
6 | Hugo Herrera | M | 25 | 0,1M+ | |
21 | Gonzalo Espinoza | M | 33 | 0,4M+ | 60.3 |
11 | Mario Briceño | M | 27 | 0,2M+ | |
22 | Gonzalo Jara | M | 24 | 0,1M+ | |
19 | Josepablo Monreal | F | 27 | 0,5M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
31 | Martin Moreno | G | |||
3 | Gerardo Cortes Hermosilla | M | 33 | 0,1M+ | |
14 | Ignacio Aviles | M | 31 | 0,2M+ | |
24 | Nahuel Lujan | M | 28 | 0,8M+ | |
30 | César Valenzuela | M | 31 | 0,5M+ | 55.5 |
17 | Zederick Vega | F | 23 | 0,0M+ | |
29 | Gabriel Rojas | F | 24 |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
50.1
Algemene spelersbeoordeling
72 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
17 | Zacarias Lopez | G | 25 | 0,3M+ | 57.5 |
29 | Camilo Rodríguez | D | 28 | 0,4M+ | 47.1 |
4 | Danilo Ortiz | D | 31 | 0,5M+ | |
15 | Henry Sanhueza | D | 27 | 0,1M+ | 49.7 |
27 | Felipe Saavedra | D | 27 | 0,3M+ | 49.3 |
8 | Lucas Carreno | M | 19 | 49.9 | |
16 | Kevin Flores | M | 28 | 0,1M+ | |
7 | Maximiliano Guerrero | M | 23 | 48.1 | |
20 | Santiago Mederos | M | 25 | ||
24 | Valentín Coria | F | |||
9 | Juan Sanchez Sotelo | F | 36 | 0,5M+ | 48.7 |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Eryin Sanhueza | G | 27 | 0,3M+ | |
6 | Fernando Miranda | M | 26 | ||
26 | Jherson Reyes | M | |||
33 | Francisco Diaz | M | |||
10 | Richard Paredes | F | 27 | 0,2M+ | 48.7 |
21 | Gonzalo Reyes | F | 28 |
Evenementen: Union San Felipe
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | CD Melipilla - Union San Felipe | - | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-04 | Union San Felipe - San Marcos de Arica | 0 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-25 | Deportes Magallanes - Union San Felipe | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | Deportes La Serena - Union San Felipe | 3 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-10 | Union San Felipe - Santiago Morning | 2 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-04 | Universidad de Concepcion - Union San Felipe | 2 - 1 |
Union San Felipe - Deportes La Serena
Chili, Primera B, match Union San Felipe - Deportes La Serena, starttijd 2023-05-03 22:00:00 internationale tijd.
Union San Felipe en Deportes La Serena neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Deportes La Serena
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-16 | CD Trasandino de Los Andes - Deportes La Serena | - | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-01 | Club de Deportes Temuco SADP - Deportes La Serena | 0 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-25 | Deportes La Serena - CSD Rangers | 0 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | Deportes La Serena - Union San Felipe | 3 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | Deportes Recoleta - Deportes La Serena | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-06 | Deportes La Serena - San Marcos de Arica | 2 - 1 |
Klassement
Primera B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Cobreloa Calama | 30 | 16 | 6 | 8 | 41:30 | 54 |
2
|
Deportes Iquique | 30 | 14 | 10 | 6 | 54:39 | 52 |
3
|
Santiago Wanderers | 30 | 14 | 9 | 7 | 37:28 | 51 |
4
|
Club de Deportes Temuco SADP | 30 | 14 | 8 | 8 | 39:36 | 50 |
5
|
CD Antofagasta | 30 | 14 | 4 | 12 | 50:38 | 46 |
6
|
San Luis de Quillota | 30 | 12 | 8 | 10 | 43:31 | 44 |
7
|
Deportes La Serena | 30 | 13 | 5 | 12 | 38:39 | 44 |
8
|
Union San Felipe | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:34 | 41 |
9
|
AC Barnechea | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:41 | 41 |
10
|
San Marcos de Arica | 30 | 11 | 7 | 12 | 51:52 | 40 |
11
|
CSD Rangers | 30 | 10 | 6 | 14 | 35:47 | 36 |
12
|
Santiago Morning | 30 | 9 | 7 | 14 | 32:38 | 34 |
13
|
Universidad de Concepcion | 30 | 9 | 7 | 14 | 36:49 | 34 |
14
|
CD Santa Cruz | 30 | 9 | 9 | 13 | 27:36 | 33 |
15
|
Deportes Recoleta | 30 | 7 | 9 | 14 | 34:43 | 30 |
16
|
Deportes Puerto Montt | 30 | 7 | 9 | 14 | 25:41 | 30 |