FC Altona 93 - Wandsbeker TSV Concordia (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Altona 93
Oberliga Hamburg | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | FC Altona 93 - Tura Harksheide | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | Niendorfer TSV 1919 - FC Altona 93 | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | FC Altona 93 - Hamburg-Eimsbütteler Ballspiel Club 1911 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | FC Altona 93 - SC Victoria Hamburg | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | FC Türkiye - FC Altona 93 | - | |
Oberliga, Playoffs | |||
Ronde 2 | |||
2024-05-29 | FC Altona 93 - SV Todesfelde | 3 - 5 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-26 | Werder Bremen II - FC Altona 93 | 1 - 0 | |
Regionalliga Nord | |||
2024-05-26 | Werder Bremen II - FC Altona 93 | 1 - 0 | |
Oberliga Hamburg | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-17 | FC Altona 93 - FC Suderelbe 1949 | 2 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-12 | Halstenbek-Rellingen - FC Altona 93 | 1 - 2 |
FC Altona 93 - Wandsbeker TSV Concordia
Duitsland Amateur, Oberliga Hamburg, match FC Altona 93 - Wandsbeker TSV Concordia, starttijd 2023-05-01 12:00:00 internationale tijd.
FC Altona 93 en Wandsbeker TSV Concordia neemt deel aan het kampioenschap Oberliga Hamburg, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Wandsbeker TSV Concordia
Oberliga Hamburg | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | Wandsbeker TSV Concordia - FC Suderelbe 1949 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | TSV Sasel 1925 - Wandsbeker TSV Concordia | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | Wandsbeker TSV Concordia - Eimsbutteler TV | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | TSV Buchholz 08 - Wandsbeker TSV Concordia | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | Wandsbeker TSV Concordia - SC Vorwärts-Wacker Billstedt | - | |
Ronde 34 | |||
2024-05-17 | Tura Harksheide - Wandsbeker TSV Concordia | 2 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-10 | Wandsbeker TSV Concordia - FC Türkiye | 1 - 3 | |
Ronde 32 | |||
2024-04-28 | FC Alsterbrüder - Wandsbeker TSV Concordia | 1 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-04-19 | Wandsbeker TSV Concordia - TSV Sasel 1925 | 0 - 4 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-14 | Union Tornesch - Wandsbeker TSV Concordia | 1 - 1 |
Klassement
Oberliga Hamburg 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TSV Sasel 1925 | 36 | 26 | 4 | 6 | 108:40 | 82 |
2
|
TuS Dassendorf 1948 | 36 | 23 | 8 | 5 | 104:37 | 77 |
3
|
Eimsbutteler TV | 37 | 22 | 10 | 5 | 91:37 | 76 |
4
|
FC Altona 93 | 36 | 21 | 8 | 7 | 78:45 | 71 |
5
|
Niendorfer TSV 1919 | 36 | 21 | 7 | 8 | 83:50 | 70 |
6
|
Uhlenhorster SC Paloma | 37 | 20 | 8 | 9 | 76:55 | 68 |
7
|
FC Suderelbe 1949 | 36 | 17 | 6 | 13 | 86:61 | 57 |
8
|
Wandsbeker TSV Concordia | 36 | 16 | 6 | 14 | 72:63 | 54 |
9
|
Hamburg-Eimsbütteler Ballspiel Club 1911 | 36 | 13 | 11 | 12 | 58:52 | 50 |
10
|
SC Victoria Hamburg | 37 | 14 | 5 | 18 | 81:85 | 47 |
11
|
Tura Harksheide | 36 | 10 | 13 | 13 | 45:67 | 43 |
12
|
FC Türkiye | 36 | 12 | 5 | 19 | 65:76 | 41 |
13
|
Union Tornesch | 36 | 10 | 10 | 16 | 53:89 | 40 |
14
|
TSV Buchholz 08 | 36 | 11 | 6 | 19 | 45:79 | 39 |
15
|
SV Rugenbergen 1925 | 36 | 9 | 8 | 19 | 47:75 | 35 |
16
|
Hamm United FC | 36 | 9 | 6 | 21 | 45:80 | 33 |
17
|
Hamburger SV III | 37 | 9 | 4 | 24 | 55:95 | 31 |
18
|
TUS Osdorf | 36 | 7 | 5 | 24 | 45:93 | 26 |
19
|
SV Curslack-Neuengamme 1919 | 36 | 5 | 8 | 23 | 59:117 | 23 |