Evenementen: FC Lviv
U19 | |||
Ronde 30 | |||
2023-06-02 | Kolos Kovalivka U19 - FC Lviv | 1 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2023-05-31 | Zorya Luhansk U19 - FC Lviv | Uitgesteld | |
Ronde 29 | |||
2023-05-28 | FC Lviv - Inhulets Petrove U19 | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2023-05-24 | FC Lviv - Chornomorets Odesa U19 | 2 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2023-05-20 | Rukh Lviv U19 - FC Lviv | 2 - 1 |
FC Lviv - FC Oleksandria U19
Oekraïne, U19, match FC Lviv - FC Oleksandria U19, starttijd 2023-05-02 09:00:00 internationale tijd.
FC Lviv en FC Oleksandria U19 neemt deel aan het kampioenschap U19, Oekraïne.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Oleksandria U19
U19 | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Obolon Kyiv U19 - FC Oleksandria U19 | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | FC Oleksandria U19 - Kolos Kovalivka U19 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | FC Oleksandria U19 - Shakhtar Donetsk U19 | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | Zorya Luhansk U19 - FC Oleksandria U19 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | LNZ Cherkasy U19 - FC Oleksandria U19 | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | FC Oleksandria U19 - Dynamo Kyiv U19 | 0 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-24 | Obolon Kyiv U19 - FC Oleksandria U19 | 0 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | Veres Rivne U19 - FC Oleksandria U19 | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-11 | FC Oleksandria U19 - Dnipro-1 U19 | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-03 | FC Oleksandria U19 - Rukh Lviv U19 | 1 - 0 |
Klassement
U19 Championship 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rukh Lviv U19 | 30 | 26 | 4 | 0 | 91:17 | 82 |
2
|
Dynamo Kyiv U19 | 30 | 23 | 5 | 2 | 72:21 | 74 |
3
|
Shakhtar Donetsk U19 | 30 | 21 | 6 | 3 | 70:19 | 69 |
4
|
FC Oleksandria U19 | 30 | 18 | 5 | 7 | 58:26 | 59 |
5
|
Vorskla Poltava U19 | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:39 | 45 |
6
|
Kolos Kovalivka U19 | 30 | 11 | 10 | 9 | 40:36 | 43 |
7
|
Dnipro-1 U19 | 30 | 12 | 5 | 13 | 41:46 | 41 |
8
|
FC Lviv | 30 | 9 | 10 | 11 | 31:35 | 37 |
9
|
Metalist Kharkiv U19 | 30 | 10 | 7 | 13 | 42:69 | 37 |
10
|
Zorya Luhansk U19 | 29 | 10 | 5 | 14 | 48:53 | 35 |
11
|
Veres Rivne U19 | 29 | 9 | 7 | 13 | 35:44 | 34 |
12
|
FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | 30 | 8 | 7 | 15 | 29:55 | 31 |
13
|
Metalist 1925 U19 | 29 | 8 | 4 | 17 | 38:50 | 28 |
14
|
Chornomorets Odesa U19 | 30 | 6 | 7 | 17 | 28:55 | 25 |
15
|
Inhulets Petrove U19 | 29 | 3 | 7 | 19 | 21:72 | 16 |
16
|
FC Minaj U19 | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:78 | 9 |