Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
53.3
Algemene spelersbeoordeling
33.7 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Árni Marinó Einarsson | G | 20 | ||
18 | Haukur Andri Haraldsson | D | 17 | ||
27 | Árni Salvar Heimisson | D | 19 | ||
28 | Pontus Lindgren | D | |||
3 | Johannes Vall | D | 31 | 0,1M+ | |
20 | Indridi Aki Thorlaksson | F | 27 | 0,0M+ | |
14 | Breki Thór Hermannsson | M | |||
5 | Arnleifur Hjörleifsson | M | 23 | ||
17 | Gísli Laxdal Unnarsson | F | 21 | ||
9 | Viktor Jonsson | F | 29 | 0,1M+ | |
80 | Arnór Smárason | F | 35 | 0,3M+ | 55.7 |
Plaatsvervanger | |||||
31 | Dino Hodzic | G | 27 | ||
4 | Hlynur Sævar Jónsson | D | 24 | ||
24 | Finnbogi Laxdal Aðalgeirsson | D | 18 | ||
6 | Jón Gísli Eyland Gíslason | D | 21 | 0,1M+ | |
7 | Armann Ingi Finnbogason | M | 18 | ||
13 | Daniel Ingi Johannesson | M | 15 | ||
10 | Björn Sigurðarson | F | 32 | 2,6M+ | 50.9 |
Startopstellingen bevestigd
3-2-4-1
Opstelling formaties
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Aron Dagur Birnuson | G | 24 | 0,1M+ | |
23 | Dagur Austmann Hilmarsson | D | 24 | ||
4 | Bjarki Aðalsteinsson | D | 32 | ||
26 | Sigurjon Runarsson | D | 22 | 0,1M+ | |
8 | Einar Karl Ingvarsson | M | 30 | 0,1M+ | |
16 | Marko Vardic | D | 26 | ||
20 | Dagur Gunnarsson | F | 21 | ||
10 | Gudjon Petur Lydsson | M | 35 | 0,2M+ | |
7 | Kristofer Konradsson | F | 25 | ||
22 | Oskar Hauksson | M | 39 | 0,1M+ | |
38 | Edi Horvat | F | 24 | 0,0M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
6 | Viktor Guðberg Hauksson | D | 21 | ||
15 | Freyr Jonsson | M | |||
11 | Símon Logi Thasaphong | M | 30 | ||
5 | Tómas Orri Róbertsson | M | 19 | ||
95 | Dagur Traustason | F | |||
17 | Dagur Örn Fjeldsted | F | |||
24 | Ingólfur Hávarðarson |
Evenementen: IA Akranes
Urvalsdeild | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-07 | IF Vestri - IA Akranes | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-28 | IA Akranes - Stjarnan Gardabae | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-22 | FH Hafnarfjordur - IA Akranes | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-15 | Fylkir Reykjavik - IA Akranes | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-06 | IA Akranes - HK Kopavogs | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | IA Akranes - Valur Reykjavik | 3 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-23 | Breidablik Kopavogur - IA Akranes | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-18 | IA Akranes - KR Reykjavik | 2 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Ka Akureyri - IA Akranes | 2 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-25 | IA Akranes - Vikingur Reykjavik | 0 - 1 |
IA Akranes - UMF Grindavik
Ijsland, 1. deild, match IA Akranes - UMF Grindavik, starttijd 2023-05-05 19:15:00 internationale tijd.
IA Akranes en UMF Grindavik neemt deel aan het kampioenschap 1. deild, Ijsland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: UMF Grindavik
1. deild | |||
Ronde 13 | |||
2024-07-18 | Fjolnir - UMF Grindavik | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-12 | IR Reykjavik - UMF Grindavik | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-08 | Thor Akureyri - UMF Grindavik | - | |
2024-07-06 | Thor Akureyri - UMF Grindavik | Uitgesteld | |
Ronde 11 | |||
2024-07-04 | UMF Njarðvík - UMF Grindavik | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-30 | Throttur Reykjavik - UMF Grindavik | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-26 | UMF Grindavik - IBV Vestmannaeyjar | 3 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-22 | UMF Grindavik - Dalvik/Reynir | 3 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-15 | Leiknir Reykjavik - UMF Grindavik | 2 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-31 | UMF Grindavik - Keflavik IF | 2 - 2 |
Klassement
1. deild 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IA Akranes | 22 | 15 | 4 | 3 | 54:31 | 49 |
2
|
Afturelding | 22 | 13 | 4 | 5 | 60:33 | 43 |
3
|
Fjolnir | 22 | 12 | 6 | 4 | 54:32 | 42 |
4
|
IF Vestri | 22 | 11 | 6 | 5 | 37:26 | 39 |
5
|
Leiknir Reykjavik | 22 | 11 | 2 | 9 | 47:37 | 35 |
6
|
UMF Grindavik | 22 | 8 | 4 | 10 | 27:38 | 28 |
7
|
Thor Akureyri | 22 | 8 | 3 | 11 | 27:39 | 27 |
8
|
Throttur Reykjavik | 22 | 7 | 5 | 10 | 45:46 | 26 |
9
|
Grotta | 22 | 6 | 8 | 8 | 34:37 | 26 |
10
|
UMF Njarðvík | 22 | 6 | 5 | 11 | 36:46 | 23 |
11
|
UMF Selfoss | 22 | 7 | 2 | 13 | 37:49 | 23 |
12
|
KF Aegir | 22 | 2 | 3 | 17 | 23:67 | 9 |