CF Abatorul Slobozia - AS FC Bărăganul Ciulnița (1-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CF Abatorul Slobozia
Liga 4 Ialomița | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | ACS Unirea Scânteia - CF Abatorul Slobozia | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | CF Abatorul Slobozia - ACS Viitorul Făcăeni | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | CF Abatorul Slobozia - FC Urziceni | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | CS Victoria Țăndărei - CF Abatorul Slobozia | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | CF Abatorul Slobozia - CS Unirea Grivița | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | CS Viitorul Axintele - CF Abatorul Slobozia | 2 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | CF Abatorul Slobozia - FC 2018 Rovine | 3 - 3 | |
Ronde 14 | |||
2024-06-01 | FC 2018 Rovine - CF Abatorul Slobozia | 10 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-25 | CF Abatorul Slobozia - CSM Fetești | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-18 | CS Victoria Țăndărei - CF Abatorul Slobozia | 5 - 2 |
CF Abatorul Slobozia - AS FC Bărăganul Ciulnița
Romania Amateur, Liga 4 Ialomița, match CF Abatorul Slobozia - AS FC Bărăganul Ciulnița, starttijd 2023-05-06 15:00:00 internationale tijd.
CF Abatorul Slobozia en AS FC Bărăganul Ciulnița neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Ialomița, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS FC Bărăganul Ciulnița
Liga 4 Ialomița | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | AS FC Bărăganul Ciulnița - CS Unirea Grivița | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | CS Viitorul Axintele - AS FC Bărăganul Ciulnița | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | AS FC Bărăganul Ciulnița - FC 2018 Rovine | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | CS Real Cosâmbești - AS FC Bărăganul Ciulnița | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | AS FC Bărăganul Ciulnița - AFC Iazu | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | Staruinta Brosteni - AS FC Bărăganul Ciulnița | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | AS FC Bărăganul Ciulnița - Victoria Muntenii Buzău | 3 - 4 | |
Liga 4 Promotion Playoff | |||
Ronde 29 | |||
2023-06-24 | SCM Dunarea Giurgiu - AS FC Bărăganul Ciulnița | 6 - 1 | |
2023-06-17 | AS FC Bărăganul Ciulnița - SCM Dunarea Giurgiu | 1 - 1 | |
Liga 4 Ialomița | |||
Ronde 7 | |||
2023-05-20 | Victoria Muntenii Buzău - AS FC Bărăganul Ciulnița | 2 - 3 |
Klassement
Liga 4 Ialomita - Seria Est 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS FC Bărăganul Ciulnița | 18 | 16 | 0 | 2 | 80:21 | 48 |
2
|
CSM Fetești | 18 | 12 | 2 | 4 | 62:26 | 38 |
3
|
CF Abatorul Slobozia | 18 | 12 | 0 | 6 | 59:49 | 36 |
4
|
CS Victoria Țăndărei | 18 | 10 | 4 | 4 | 64:37 | 34 |
5
|
AFC Iazu | 18 | 10 | 2 | 6 | 52:41 | 32 |
6
|
ACS Unirea Scânteia | 18 | 7 | 4 | 7 | 38:36 | 25 |
7
|
AS Albești 08 | 18 | 7 | 3 | 8 | 37:41 | 24 |
8
|
CS Real Cosâmbești | 18 | 3 | 1 | 14 | 23:45 | 10 |
9
|
ACS Gheorghe Lazăr | 18 | 3 | 1 | 14 | 17:47 | 10 |
10
|
AS Cazanești | 18 | 1 | 1 | 16 | 7:96 | 4 |
Liga 4 Ialomita - Seria Vest 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC 2018 Rovine | 18 | 15 | 3 | 0 | 68:19 | 48 |
2
|
Unirea Ion Roată | 18 | 13 | 0 | 5 | 60:27 | 39 |
3
|
Infrățirea Jilavele | 18 | 10 | 2 | 6 | 47:35 | 32 |
4
|
Victoria Muntenii Buzău | 18 | 10 | 2 | 6 | 37:38 | 32 |
5
|
FC Urziceni | 18 | 9 | 1 | 8 | 37:29 | 28 |
6
|
Recolta Bărcăneşti | 18 | 7 | 2 | 9 | 38:42 | 23 |
7
|
Secunda Adâncata | 18 | 7 | 2 | 9 | 30:47 | 23 |
8
|
Victoria Roşiori | 18 | 5 | 2 | 11 | 30:47 | 17 |
9
|
CS Viitorul Axintele | 18 | 4 | 2 | 12 | 26:40 | 14 |
10
|
AS Coșereni | 18 | 2 | 0 | 16 | 18:67 | 6 |
Liga 4 Ialomița - Playoff 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS FC Bărăganul Ciulnița | 7 | 6 | 0 | 1 | 29:10 | 42 |
2
|
CSM Fetești | 7 | 5 | 1 | 1 | 25:9 | 35 |
3
|
Unirea Ion Roată | 7 | 4 | 1 | 2 | 17:14 | 33 |
4
|
FC 2018 Rovine | 7 | 2 | 2 | 3 | 10:20 | 32 |
5
|
CS Victoria Țăndărei | 7 | 2 | 1 | 4 | 14:25 | 24 |
6
|
Infrățirea Jilavele | 7 | 2 | 1 | 4 | 15:17 | 23 |
7
|
Victoria Muntenii Buzău | 7 | 1 | 3 | 3 | 11:16 | 22 |
8
|
CF Abatorul Slobozia | 7 | 1 | 1 | 5 | 18:28 | 22 |
Liga 4 Ialomița - Playout 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Urziceni | 11 | 9 | 1 | 1 | 31:6 | 39 |
2
|
AFC Iazu | 11 | 5 | 2 | 4 | 25:26 | 33 |
3
|
Recolta Bărcăneşti | 11 | 7 | 1 | 3 | 48:19 | 32 |
4
|
CS Viitorul Axintele | 11 | 8 | 1 | 2 | 38:14 | 32 |
5
|
ACS Unirea Scânteia | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:24 | 28 |
6
|
Secunda Adâncata | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:31 | 27 |
7
|
Victoria Roşiori | 11 | 4 | 4 | 3 | 24:26 | 25 |
8
|
AS Albești 08 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:30 | 24 |
9
|
CS Real Cosâmbești | 11 | 4 | 4 | 3 | 22:19 | 21 |
10
|
ACS Gheorghe Lazăr | 11 | 3 | 4 | 4 | 22:28 | 18 |
11
|
AS Coșereni | 11 | 3 | 0 | 8 | 15:32 | 12 |
12
|
AS Cazanești | 11 | 0 | 1 | 10 | 6:45 | 3 |