KKP Bydgoszcz - APLG Gdańsk (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KKP Bydgoszcz
Ekstraklasa, Women | |||
Ronde 22 | |||
2023-05-28 | LUKS Sportowa Czwórka Radom - KKP Bydgoszcz | 1 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2023-05-24 | KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec | 2 - 2 | |
2023-05-14 | KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec | Uitgesteld | |
Ronde 20 | |||
2023-05-07 | KKP Bydgoszcz - APLG Gdańsk | 1 - 1 | |
Ronde 19 | |||
2023-04-29 | Gornik Leczna - KKP Bydgoszcz | 9 - 0 |
KKP Bydgoszcz - APLG Gdańsk
Polen, Ekstraklasa, Women, match KKP Bydgoszcz - APLG Gdańsk, starttijd 2023-05-07 10:00:00 internationale tijd.
KKP Bydgoszcz en APLG Gdańsk neemt deel aan het kampioenschap Ekstraklasa, Women, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: APLG Gdańsk
Ekstraklasa, Women | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | APLG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biala | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Pogoń Tczew - APLG Gdańsk | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | APLG Gdańsk - Gornik Leczna | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | UKS SMS Łódź - APLG Gdańsk | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | WKS Slask Wroclaw - APLG Gdańsk | - | |
Ronde 22 | |||
2024-06-09 | APLG Gdańsk - Stomil Olsztyn | 1 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-26 | Czarni Sosnowiec - APLG Gdańsk | 2 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-11 | APLG Gdańsk - GKS Katowice | 1 - 5 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-05 | WKS Slask Wroclaw - APLG Gdańsk | 1 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-28 | UKS SMS Łódź - APLG Gdańsk | 2 - 0 |
Klassement
Ekstraliga, Women 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GKS Katowice | 22 | 18 | 1 | 3 | 48:17 | 55 |
2
|
Gornik Leczna | 22 | 16 | 4 | 2 | 79:30 | 52 |
3
|
UKS SMS Łódź | 22 | 17 | 1 | 4 | 62:24 | 52 |
4
|
AZS UJ Krakow | 22 | 12 | 4 | 6 | 41:31 | 40 |
5
|
Pogoń Szczecin | 22 | 12 | 1 | 9 | 42:30 | 37 |
6
|
WKS Slask Wroclaw | 22 | 10 | 2 | 10 | 46:38 | 32 |
7
|
Czarni Sosnowiec | 22 | 8 | 6 | 8 | 36:29 | 30 |
8
|
APLG Gdańsk | 22 | 6 | 6 | 10 | 25:32 | 24 |
9
|
Pogoń Tczew | 22 | 5 | 3 | 14 | 29:56 | 18 |
10
|
Medyk Konin | 22 | 4 | 3 | 15 | 25:49 | 15 |
11
|
KKP Bydgoszcz | 22 | 3 | 4 | 15 | 19:54 | 13 |
12
|
LUKS Sportowa Czwórka Radom | 22 | 3 | 1 | 18 | 19:81 | 10 |