Atert Bissen - Berdenia Berbourg (3-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Atert Bissen
Promotion d'Honneur | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | FC Mamer 32 - Atert Bissen | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Atert Bissen - FC Marisca Mersch | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | FC Jeunesse Canach - Atert Bissen | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | Atert Bissen - FC Koeppchen Wormeldange | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | Atert Bissen - Rumelange | - | |
Ronde 30 | |||
2023-05-21 | Atert Bissen - SC Bettembourg | 3 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2023-05-14 | Rumelange - Atert Bissen | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2023-05-07 | Atert Bissen - Berdenia Berbourg | 3 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2023-04-30 | FC Jeunesse Schieren - Atert Bissen | 0 - 4 | |
Ronde 26 | |||
2023-04-23 | FC Mamer 32 - Atert Bissen | 5 - 0 |
Atert Bissen - Berdenia Berbourg
Luxemburg, Promotion d'Honneur, match Atert Bissen - Berdenia Berbourg, starttijd 2023-05-07 14:00:00 internationale tijd.
Atert Bissen en Berdenia Berbourg neemt deel aan het kampioenschap Promotion d'Honneur, Luxemburg.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Berdenia Berbourg
Promotion d'Honneur | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | US Feulen - Berdenia Berbourg | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Berdenia Berbourg - US Sandweiler | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | FC Rm Hamm Benfica - Berdenia Berbourg | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | Berdenia Berbourg - Avenir Beggen | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | FC Schifflingen 95 - Berdenia Berbourg | - | |
Ronde 30 | |||
2024-05-26 | Avenir Beggen - Berdenia Berbourg | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | Berdenia Berbourg - Yellow Boys Weiler-La-Tour | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-12 | FC Mamer 32 - Berdenia Berbourg | 1 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-05 | Berdenia Berbourg - FC Lorentzweiler | 2 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-28 | Etzella Ettelbruck - Berdenia Berbourg | 0 - 3 |
Klassement
Promotion d Honneur 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Schifflingen 95 | 30 | 19 | 6 | 6 | 60:37 | 62 |
2
|
FC Marisca Mersch | 29 | 17 | 7 | 6 | 64:34 | 58 |
3
|
SC Bettembourg | 30 | 15 | 6 | 9 | 68:52 | 51 |
4
|
FC Rodange 91 | 29 | 15 | 6 | 8 | 62:46 | 51 |
5
|
FC Jeunesse Canach | 29 | 15 | 3 | 11 | 59:46 | 48 |
6
|
Rumelange | 30 | 13 | 6 | 11 | 53:49 | 45 |
7
|
FC Mamer 32 | 30 | 12 | 8 | 10 | 63:46 | 44 |
8
|
Berdenia Berbourg | 30 | 12 | 7 | 11 | 48:45 | 43 |
9
|
Alisontia Steinsel | 30 | 11 | 10 | 9 | 44:44 | 43 |
10
|
BLO-Weiss Medernach | 30 | 12 | 3 | 15 | 39:48 | 39 |
11
|
Yellow Boys Weiler-La-Tour | 30 | 11 | 5 | 14 | 59:55 | 38 |
12
|
CS Grevenmacher | 30 | 10 | 7 | 13 | 52:55 | 37 |
13
|
Jeunesse Junglinster | 30 | 10 | 7 | 13 | 41:52 | 37 |
14
|
FC Rm Hamm Benfica | 30 | 8 | 9 | 13 | 42:55 | 33 |
15
|
Atert Bissen | 30 | 7 | 5 | 18 | 40:75 | 26 |
16
|
FC Jeunesse Schieren | 30 | 3 | 4 | 23 | 36:88 | 13 |