FC Türkiye - FC Suderelbe 1949 (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Türkiye
Oberliga Hamburg | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | Tura Harksheide - FC Türkiye | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | FC Türkiye - Niendorfer TSV 1919 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | Hamburg-Eimsbütteler Ballspiel Club 1911 - FC Türkiye | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | FC Türkiye - FC Altona 93 | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-30 | FC Suderelbe 1949 - FC Türkiye | - | |
Oberliga Hamburg | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-17 | FC Türkiye - Union Tornesch | 7 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-10 | Wandsbeker TSV Concordia - FC Türkiye | 1 - 3 | |
Ronde 32 | |||
2024-04-27 | FC Türkiye - TSV Buchholz 08 | 1 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-04-20 | FC Türkiye - Uhlenhorster SC Paloma | 6 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-13 | FC Türkiye - Duneberger SV | 7 - 4 |
FC Türkiye - FC Suderelbe 1949
Duitsland Amateur, Oberliga Hamburg, match FC Türkiye - FC Suderelbe 1949, starttijd 2023-05-05 17:00:00 internationale tijd.
FC Türkiye en FC Suderelbe 1949 neemt deel aan het kampioenschap Oberliga Hamburg, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Suderelbe 1949
Oberliga Hamburg | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | FC Suderelbe 1949 - Eimsbutteler TV | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-30 | FC Suderelbe 1949 - FC Türkiye | - | |
2024-07-24 | FC Suderelbe 1949 - Duitsland | - | |
2024-07-13 | Barsbuettel SV - FC Suderelbe 1949 | - | |
2024-07-06 | SV Curslack-Neuengamme 1919 - FC Suderelbe 1949 | - | |
2024-07-04 | FC Suderelbe 1949 - Eintracht Norderstedt | 2 - 5 | |
2024-06-25 | FC Suderelbe 1949 - Hetlinger Mtv | geannuleerd | |
2024-06-22 | FC Suderelbe 1949 - Duitsland | 2 - 4 | |
2024-06-21 | FC Suderelbe 1949 - Ssd Nikola Tesla Hamburg | 4 - 1 | |
Oberliga Hamburg | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-17 | FC Altona 93 - FC Suderelbe 1949 | 2 - 0 |
Klassement
Oberliga Hamburg 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TSV Sasel 1925 | 36 | 26 | 4 | 6 | 108:40 | 82 |
2
|
TuS Dassendorf 1948 | 36 | 23 | 8 | 5 | 104:37 | 77 |
3
|
Eimsbutteler TV | 37 | 22 | 10 | 5 | 91:37 | 76 |
4
|
FC Altona 93 | 36 | 21 | 8 | 7 | 78:45 | 71 |
5
|
Niendorfer TSV 1919 | 36 | 21 | 7 | 8 | 83:50 | 70 |
6
|
Uhlenhorster SC Paloma | 37 | 20 | 8 | 9 | 76:55 | 68 |
7
|
FC Suderelbe 1949 | 36 | 17 | 6 | 13 | 86:61 | 57 |
8
|
Wandsbeker TSV Concordia | 36 | 16 | 6 | 14 | 72:63 | 54 |
9
|
Hamburg-Eimsbütteler Ballspiel Club 1911 | 36 | 13 | 11 | 12 | 58:52 | 50 |
10
|
SC Victoria Hamburg | 37 | 14 | 5 | 18 | 81:85 | 47 |
11
|
Tura Harksheide | 36 | 10 | 13 | 13 | 45:67 | 43 |
12
|
FC Türkiye | 36 | 12 | 5 | 19 | 65:76 | 41 |
13
|
Union Tornesch | 36 | 10 | 10 | 16 | 53:89 | 40 |
14
|
TSV Buchholz 08 | 36 | 11 | 6 | 19 | 45:79 | 39 |
15
|
SV Rugenbergen 1925 | 36 | 9 | 8 | 19 | 47:75 | 35 |
16
|
Hamm United FC | 36 | 9 | 6 | 21 | 45:80 | 33 |
17
|
Hamburger SV III | 37 | 9 | 4 | 24 | 55:95 | 31 |
18
|
TUS Osdorf | 36 | 7 | 5 | 24 | 45:93 | 26 |
19
|
SV Curslack-Neuengamme 1919 | 36 | 5 | 8 | 23 | 59:117 | 23 |