Sokol Moscow - Rodina-M-M Moscow (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Nikolay Smirnov | G | ||||
Pavel Galuza | M | ||||
Grigoriy Oganesyan | M | ||||
Evgeniy Avdonin | M | ||||
Egor Ivanov | M | ||||
Artemiy Narskiy | M | ||||
Artemiy Ivanov | M | ||||
Anton Kazakov | M | ||||
Andrey Chernokalskiy | M | ||||
Mikhail Nasonov | F | ||||
Andrey Abramov | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Yuriy Maksimkin | G | ||||
Nikita Pavlyuchenko | G | ||||
Vladislav Desyukov | M | ||||
Vasiliy Rubis | M | ||||
Timofey Vorobyev | M | ||||
Kirill Lobanov | M | ||||
Daniil Fomin | M | ||||
Daniil Dashkov | M | ||||
Bektur Akhmatov | M | ||||
Arseniy Narskiy | M | ||||
Aleksey Luzgin | M | ||||
Aleksandr Peshkov | M |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Daniil Demin | G | ||||
Sergey Pavlov | M | ||||
Oleg Vatolin | M | ||||
Nikita Smirnov | M | ||||
Mikhail Ayvazov | M | ||||
Dmitriy Filippov | M | ||||
Daniil Borisov | M | ||||
Artem Kudryavtsev | M | ||||
Artem Averyanov | M | ||||
Nail Arifulin | F | ||||
Alimkhan Alimkhanov | M | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Saveliy Pitelov | G | ||||
Stepan Ivanenko | M | ||||
Petr Shcherbatov | M | ||||
Ivan Titushin | M | ||||
Daniil Nasybullin | M | ||||
Daniil Drevnov | M | ||||
Arseniy Donskikh | M | ||||
Arman Danielyan | M | ||||
Andrey Rogachev | M |
Evenementen: Sokol Moscow
Moscow Championship - Division B | |||
Ronde 17 | |||
2024-07-10 | Sokol Moscow - FC Impuls-M Moscow | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-05 | AO FC Torpedo - Sokol Moscow | 3 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-07-02 | Rosich-M Moscow - Sokol Moscow | 2 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | Sokol Moscow - Krasnogvardeets | 4 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-19 | Trudovye Rezervy-M - Sokol Moscow | 1 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | Sokol Moscow - Cantera Football Academy | 4 - 3 |
Sokol Moscow - Rodina-M-M Moscow
Russia Amateur, Moscow Championship - Division A, match Sokol Moscow - Rodina-M-M Moscow, starttijd 2023-05-10 11:30:00 internationale tijd.
Sokol Moscow en Rodina-M-M Moscow neemt deel aan het kampioenschap Moscow Championship - Division A, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Rodina-M-M Moscow
Moscow Championship - Division A | |||
Ronde 26 | |||
2023-10-25 | FC ZOV - Rodina-M-M Moscow | 5 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2023-10-18 | Rodina-M-M Moscow - Torpedo-M Moscow | 3 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2023-10-10 | FC Kurkino - Rodina-M-M Moscow | 4 - 3 | |
Ronde 23 | |||
2023-10-04 | Rodina-M-M Moscow - Rodina-M-2 Moscow | 0 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2023-09-27 | Letniy Dozhdik - Rodina-M-M Moscow | 3 - 1 |
Klassement
Moscow Championship - Division A 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Uralets Moscow | 24 | 21 | 1 | 2 | 85:29 | 64 |
2
|
Zelenograd | 24 | 19 | 3 | 2 | 64:20 | 60 |
3
|
FC ZOV | 24 | 14 | 4 | 6 | 57:29 | 46 |
4
|
Letniy Dozhdik | 24 | 12 | 3 | 9 | 55:54 | 39 |
5
|
FC FSHM Moscow | 24 | 12 | 2 | 10 | 46:42 | 38 |
6
|
FC Rosich | 24 | 11 | 4 | 9 | 59:38 | 37 |
7
|
FC Kurkino | 24 | 11 | 4 | 9 | 51:39 | 37 |
8
|
FC SportAkademClub | 24 | 9 | 8 | 7 | 36:33 | 35 |
9
|
Rodina-M-2 Moscow | 24 | 8 | 2 | 14 | 33:51 | 26 |
10
|
Sokol Moscow | 24 | 4 | 6 | 14 | 22:57 | 18 |
11
|
Torpedo-M Moscow | 24 | 4 | 4 | 16 | 27:73 | 16 |
12
|
Rodina-M-M Moscow | 24 | 3 | 5 | 16 | 32:76 | 14 |
13
|
Lokomotiv-M Moscow | 24 | 3 | 4 | 17 | 36:62 | 13 |