BGUOR-AgroTrade Bryansk - Kaluga-M (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Nikita Avdeenko | G | ||||
Artur Efremenko | D | ||||
Dmitriy Borvikov | D | ||||
Evgeniy Miroshkin | D | ||||
Nikita Bondarenko | D | ||||
Viktor Tolstykh | D | ||||
Dilshod Malikov | M | ||||
Aleksandr Khlistunov | M | ||||
Nikita Igumenshchev | M | ||||
Pavel Samoylov | F | ||||
Ilya Pozdnyakov | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Anton Izotov | G | ||||
Daniil Imamutdinov | G | ||||
Denis Shved | D | ||||
Maksim Mishakov | D | ||||
Gleb Semenov | D | ||||
Aleksey Erokhin | D | ||||
Ilya Malchenko | M | ||||
Timur Nedolivko | M | ||||
Aleksandr Volkovich | M | ||||
Nikita Shevelev | F | ||||
Aleksey Kurzin | F |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Aleksey Naumets | G | ||||
Roman Breyner | D | ||||
Aleksey Andreev | D | ||||
Dmitry Demin | D | ||||
Daniil Knurov | D | ||||
Aleksandr Taratin | M | ||||
Andrey Proskura | M | ||||
Andrey Kosenko | M | ||||
Aleksey Kharchenko | M | ||||
Fedor Brendak | F | ||||
Maksim Azarenko | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Anton Shadura | D | ||||
Aleksandr Anikeenko | D | ||||
Mikhail Bogatyrev | M | ||||
Artemiy Panov | M | ||||
Semen Katyuta | M | ||||
Artem Sidorenkov | M |
Evenementen: BGUOR-AgroTrade Bryansk
Championship SFF Center | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-20 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Kaluga-M | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 7 | |||
2024-07-15 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - DFTS A. Stepina Bryansk | - | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-12 | Avangard-M Kursk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
2024-07-11 | FC Zarya Starodub - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-08 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Aleksandr Dyatkovo | - | |
Championship SFF Center | |||
2024-07-06 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Dinamo-M Bryansk | 0 - 1 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 13 | |||
2024-07-04 | FC Glinishchevo - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 1 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-01 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Bezhitsa Bryansk | 0 - 2 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | FC Atom Novovoronezh - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 6 - 0 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-27 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Torpedo Roslavl | 7 - 0 |
BGUOR-AgroTrade Bryansk - Kaluga-M
Russia Amateur, Championship SFF Center, match BGUOR-AgroTrade Bryansk - Kaluga-M, starttijd 2023-05-11 13:00:00 internationale tijd.
BGUOR-AgroTrade Bryansk en Kaluga-M neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Kaluga-M
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-03 | Kaluga-M - FC Orel-2 | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-27 | Kaluga-M - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-20 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Kaluga-M | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | Kaluga-M - Dinamo-M Bryansk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | FC Aleksandr Dyatkovo - Kaluga-M | 3 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-28 | Kaluga-M - FC Metallurg-Oskol | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Dnepr Smolensk - Kaluga-M | 3 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-16 | Kaluga-M - Avangard-M Kursk | 3 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Atom Novovoronezh - Kaluga-M | 6 - 2 |
Klassement
Championship SFF Center 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Metallurg-Oskol | 24 | 20 | 4 | 0 | 61:11 | 64 |
2
|
FC Lokomotiv Liski | 24 | 18 | 5 | 1 | 71:11 | 59 |
3
|
FC Orel | 24 | 19 | 0 | 5 | 96:26 | 57 |
4
|
FC Atom Novovoronezh | 24 | 16 | 2 | 6 | 57:19 | 50 |
5
|
FC Urozhay Elan | 24 | 15 | 1 | 8 | 73:46 | 46 |
6
|
FC Yelets | 24 | 12 | 3 | 9 | 48:46 | 39 |
7
|
Rotor-M Volgograd | 24 | 11 | 3 | 10 | 49:34 | 36 |
8
|
Dinamo-M Bryansk | 24 | 10 | 0 | 14 | 37:52 | 30 |
9
|
Akademia Football Tambov | 24 | 4 | 4 | 16 | 27:63 | 16 |
10
|
Metallurg-M Lipetsk | 24 | 4 | 2 | 18 | 28:75 | 14 |
11
|
Kaluga-M | 24 | 3 | 5 | 16 | 15:62 | 14 |
12
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 24 | 4 | 1 | 19 | 23:73 | 13 |
13
|
Avangard-M Kursk | 24 | 3 | 4 | 17 | 28:95 | 13 |