APLG Gdańsk - LUKS Sportowa Czwórka Radom (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: APLG Gdańsk
Ekstraklasa, Women | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | APLG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biala | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Pogoń Tczew - APLG Gdańsk | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | APLG Gdańsk - Gornik Leczna | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | UKS SMS Łódź - APLG Gdańsk | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | WKS Slask Wroclaw - APLG Gdańsk | - | |
Ronde 22 | |||
2024-06-09 | APLG Gdańsk - Stomil Olsztyn | 1 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-26 | Czarni Sosnowiec - APLG Gdańsk | 2 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-11 | APLG Gdańsk - GKS Katowice | 1 - 5 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-05 | WKS Slask Wroclaw - APLG Gdańsk | 1 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-28 | UKS SMS Łódź - APLG Gdańsk | 2 - 0 |
APLG Gdańsk - LUKS Sportowa Czwórka Radom
Polen, Ekstraklasa, Women, match APLG Gdańsk - LUKS Sportowa Czwórka Radom, starttijd 2023-05-14 11:00:00 internationale tijd.
APLG Gdańsk en LUKS Sportowa Czwórka Radom neemt deel aan het kampioenschap Ekstraklasa, Women, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: LUKS Sportowa Czwórka Radom
Puchar Polski, Women | |||
2023-11-08 | Respekt Myslenice - LUKS Sportowa Czwórka Radom | 0 - 2 | |
Ekstraklasa, Women | |||
Ronde 22 | |||
2023-05-28 | LUKS Sportowa Czwórka Radom - KKP Bydgoszcz | 1 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2023-05-14 | APLG Gdańsk - LUKS Sportowa Czwórka Radom | 3 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2023-05-06 | LUKS Sportowa Czwórka Radom - Gornik Leczna | 2 - 9 | |
Ronde 19 | |||
2023-04-29 | Pogoń Szczecin - LUKS Sportowa Czwórka Radom | 4 - 2 |
Klassement
Ekstraliga, Women 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GKS Katowice | 22 | 18 | 1 | 3 | 48:17 | 55 |
2
|
Gornik Leczna | 22 | 16 | 4 | 2 | 79:30 | 52 |
3
|
UKS SMS Łódź | 22 | 17 | 1 | 4 | 62:24 | 52 |
4
|
AZS UJ Krakow | 22 | 12 | 4 | 6 | 41:31 | 40 |
5
|
Pogoń Szczecin | 22 | 12 | 1 | 9 | 42:30 | 37 |
6
|
WKS Slask Wroclaw | 22 | 10 | 2 | 10 | 46:38 | 32 |
7
|
Czarni Sosnowiec | 22 | 8 | 6 | 8 | 36:29 | 30 |
8
|
APLG Gdańsk | 22 | 6 | 6 | 10 | 25:32 | 24 |
9
|
Pogoń Tczew | 22 | 5 | 3 | 14 | 29:56 | 18 |
10
|
Medyk Konin | 22 | 4 | 3 | 15 | 25:49 | 15 |
11
|
KKP Bydgoszcz | 22 | 3 | 4 | 15 | 19:54 | 13 |
12
|
LUKS Sportowa Czwórka Radom | 22 | 3 | 1 | 18 | 19:81 | 10 |