Evenementen: FK Poprad U19
U19 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Spartak Trnava - FK Poprad U19 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-11 | FK Poprad U19 - Sport Podbrezova | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | Slovan Bratislava - FK Poprad U19 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | FK Poprad U19 - MFK Dukla Banská Bystrica U19 | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | Trencin - FK Poprad U19 | - | |
Ronde 26 | |||
2023-05-27 | MSK Zilina - FK Poprad U19 | 6 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2023-05-20 | FK Poprad U19 - Trencin | 1 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2023-05-13 | FC ViOn Zlaté Moravce U19 - FK Poprad U19 | 2 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2023-05-06 | FK Poprad U19 - FK Pohronie U19 | 1 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2023-04-29 | FK Poprad U19 - Sport Podbrezova | 0 - 3 |
FK Poprad U19 - FK Pohronie U19
Slowakije, U19, match FK Poprad U19 - FK Pohronie U19, starttijd 2023-05-06 09:00:00 internationale tijd.
FK Poprad U19 en FK Pohronie U19 neemt deel aan het kampioenschap U19, Slowakije.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Pohronie U19
U19 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Sport Podbrezova - FK Pohronie U19 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-11 | FK Pohronie U19 - MFK Dukla Banská Bystrica U19 | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | FC Petržalka U19 - FK Pohronie U19 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | FK Pohronie U19 - Dunajska Streda U19 | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | Ruzomberok - FK Pohronie U19 | - | |
Ronde 26 | |||
2024-06-01 | Trencin - FK Pohronie U19 | 2 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-25 | FK Pohronie U19 - MSK Zilina | 4 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-18 | MFK Dukla Banská Bystrica U19 - FK Pohronie U19 | 0 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-11 | FK Pohronie U19 - 1. FC Tatran Prešov U19 | 3 - 2 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-04 | FK Pohronie U19 - Zemplin Michalovce | 2 - 1 |
Klassement
U19 1. Liga 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSK Zilina | 26 | 15 | 8 | 3 | 73:24 | 53 |
2
|
Trencin | 26 | 14 | 7 | 5 | 61:31 | 49 |
3
|
Slovan Bratislava | 26 | 13 | 7 | 6 | 48:32 | 46 |
4
|
FC Petržalka U19 | 25 | 14 | 3 | 8 | 36:31 | 45 |
5
|
Ruzomberok | 26 | 13 | 4 | 9 | 52:30 | 43 |
6
|
Spartak Trnava | 26 | 12 | 6 | 8 | 37:26 | 42 |
7
|
Sport Podbrezova | 26 | 10 | 7 | 9 | 50:52 | 37 |
8
|
FC ViOn Zlaté Moravce U19 | 26 | 10 | 5 | 12 | 34:41 | 35 |
9
|
FC Kosice | 26 | 9 | 5 | 12 | 42:46 | 32 |
10
|
Zemplin Michalovce | 26 | 10 | 1 | 15 | 34:44 | 31 |
11
|
Dunajska Streda U19 | 26 | 7 | 10 | 9 | 42:53 | 31 |
12
|
FK Poprad U19 | 27 | 7 | 6 | 14 | 20:50 | 27 |
13
|
FK Pohronie U19 | 25 | 7 | 2 | 16 | 27:57 | 23 |
14
|
MFK Dukla Banská Bystrica U19 | 27 | 3 | 7 | 17 | 26:60 | 16 |