Sporting Club Baie-Mahault - Juventus Sainte-Anne (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Sporting Club Baie-Mahault
Coupe de Guadeloupe | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Gosier - Sporting Club Baie-Mahault | 3 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-05 | Sporting Club Baie-Mahault - Etoile monre-A-L eau | 1 - 0 | |
Guadeloupe Régionale 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | Etoile monre-A-L eau - Sporting Club Baie-Mahault | 2 - 1 | |
Coupe de Guadeloupe | |||
Ronde 27 | |||
2024-05-16 | CS Le Moule - Sporting Club Baie-Mahault | 0 - 1 | |
Guadeloupe Régionale 1 | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-11 | Sporting Club Baie-Mahault - Siroco Les Abymes | 0 - 1 |
Sporting Club Baie-Mahault - Juventus Sainte-Anne
France Amateur, Guadeloupe Régionale 1, match Sporting Club Baie-Mahault - Juventus Sainte-Anne, starttijd 2023-05-14 20:00:00 internationale tijd.
Sporting Club Baie-Mahault en Juventus Sainte-Anne neemt deel aan het kampioenschap Guadeloupe Régionale 1, France Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Juventus Sainte-Anne
Guadeloupe Régionale 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | AS Gosier - Juventus Sainte-Anne | 5 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-11 | Juventus Sainte-Anne - Phare du Canal | 1 - 5 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-05 | Juventus Sainte-Anne - US Cambrefort | 2 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-28 | US Baie-Mahault - Juventus Sainte-Anne | 6 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-20 | Juventus Sainte-Anne - Dynamo Le Moule | 2 - 2 |
Klassement
Guadeloupe Régionale 1 - Group A 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Le Moule | 16 | 12 | 2 | 2 | 40:11 | 38 |
2
|
La Gauloise | 16 | 12 | 2 | 2 | 37:8 | 38 |
3
|
Jeunesse Évolution | 16 | 8 | 3 | 5 | 20:17 | 27 |
4
|
AS Gosier | 16 | 8 | 2 | 6 | 26:27 | 26 |
5
|
Sporting Club Baie-Mahault | 16 | 7 | 2 | 7 | 19:26 | 23 |
6
|
Cerfa FC | 16 | 5 | 2 | 9 | 20:26 | 17 |
7
|
Red Star Pointe-à-Pitre | 16 | 4 | 2 | 10 | 14:27 | 14 |
8
|
J.S. Vieux Habitants | 16 | 3 | 4 | 9 | 17:26 | 13 |
9
|
CS Capesterrien | 16 | 2 | 3 | 11 | 10:35 | 9 |
Guadeloupe Régionale 1 - Group B 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Solidarité Scolaire | 16 | 10 | 5 | 1 | 39:18 | 35 |
2
|
Etoile monre-A-L eau | 16 | 9 | 4 | 3 | 29:17 | 31 |
3
|
Phare du Canal | 16 | 7 | 6 | 3 | 26:16 | 27 |
4
|
US Baie-Mahault | 16 | 8 | 3 | 5 | 24:19 | 27 |
5
|
Siroco Les Abymes | 16 | 6 | 3 | 7 | 24:26 | 21 |
6
|
Dynamo Le Moule | 16 | 5 | 2 | 9 | 25:31 | 17 |
7
|
Juventus Sainte-Anne | 16 | 4 | 4 | 8 | 26:34 | 16 |
8
|
AO Gourbeyre | 16 | 5 | 1 | 10 | 18:35 | 16 |
9
|
Stade Lamentinois | 16 | 3 | 2 | 11 | 17:32 | 11 |
Guadeloupe Régionale 1 - Playout 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo Le Moule | 10 | 7 | 1 | 2 | 29:9 | 22 |
2
|
AO Gourbeyre | 10 | 5 | 4 | 1 | 16:9 | 19 |
3
|
Sporting Club Baie-Mahault | 10 | 5 | 3 | 2 | 19:11 | 18 |
4
|
J.S. Vieux Habitants | 10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 18 |
5
|
Juventus Sainte-Anne | 10 | 5 | 1 | 4 | 19:11 | 16 |
6
|
Siroco Les Abymes | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:6 | 15 |
7
|
Stade Lamentinois | 10 | 3 | 2 | 5 | 13:12 | 11 |
8
|
Cerfa FC | 10 | 3 | 2 | 5 | 7:12 | 11 |
9
|
Red Star Pointe-à-Pitre | 9 | 0 | 2 | 7 | 4:20 | 2 |
10
|
CS Capesterrien | 9 | 0 | 1 | 8 | 3:36 | 1 |
Guadeloupe Régionale 1 - Playoff 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Le Moule | 8 | 7 | 1 | 0 | 21:5 | 22 |
2
|
Solidarité Scolaire | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:10 | 14 |
3
|
La Gauloise | 8 | 4 | 1 | 3 | 15:10 | 13 |
4
|
Jeunesse Évolution | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:9 | 11 |
5
|
Etoile monre-A-L eau | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:14 | 10 |
6
|
Phare du Canal | 8 | 3 | 0 | 5 | 10:19 | 9 |
7
|
AS Gosier | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 | 7 |
8
|
US Baie-Mahault | 8 | 1 | 2 | 5 | 7:16 | 5 |