Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
59.3
Algemene spelersbeoordeling
80.2 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pablo Heredia | G | 33 | 0,1M+ | |
4 | Yerko González | D | 22 | 0,1M+ | |
13 | Nicolas Garrido | D | 21 | ||
16 | Christian Cepeda | D | 31 | 0,2M+ | |
18 | Camilo Saldaña | D | 24 | 0,2M+ | |
21 | Gonzalo Espinoza | M | 33 | 0,4M+ | 60.3 |
6 | Hugo Herrera | M | 25 | 0,1M+ | |
28 | Diego Plaza | M | 22 | ||
11 | Mario Briceño | M | 27 | 0,2M+ | |
19 | Josepablo Monreal | F | 27 | 0,5M+ | |
22 | Gonzalo Jara | M | 24 | 0,1M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
31 | Martin Moreno | G | |||
2 | Italo Muller | D | |||
14 | Ignacio Meza | D | 25 | ||
3 | Gerardo Cortes Hermosilla | M | 33 | 0,1M+ | |
24 | Nahuel Lujan | M | 28 | 0,8M+ | |
7 | Matias Sandoval | F | 25 | ||
9 | Franco Sosa | F | 24 | 0,0M+ |
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
50.5
Algemene spelersbeoordeling
81.1 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hugo Araya | G | 22 | ||
21 | Rivaldo Hernández | D | |||
4 | Bastián San Juan | D | 29 | 0,5M+ | 48.5 |
5 | Rodolfo González | D | 34 | 0,3M+ | 51.9 |
3 | Yerko Aguila | D | 27 | 0,1M+ | |
20 | Villagran | M | 26 | 0,1M+ | 51.3 |
24 | Luis García | D | 27 | 0,3M+ | 52.5 |
23 | Matias Ballini | M | 34 | 0,3M+ | |
29 | Gustavo Gotti | F | 30 | 0,2M+ | |
9 | David Escalante | F | 30 | ||
7 | Cristián Insaurralde | F | 32 | 0,5M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
13 | Vicente Bernedo | G | 20 | ||
6 | Nicolás Palma | D | |||
10 | Ignacio Jara | M | 26 | 0,0M+ | |
34 | Javier Meléndez | M | 19 | ||
11 | Nicolás Gauna | M | 31 | 0,3M+ | |
17 | Kevin Harbottle | M | 33 | 0,3M+ | |
15 | Martin Villarroel | M | 22 | 48.1 |
Evenementen: Union San Felipe
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | CD Melipilla - Union San Felipe | - | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-04 | Union San Felipe - San Marcos de Arica | 0 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-25 | Deportes Magallanes - Union San Felipe | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | Deportes La Serena - Union San Felipe | 3 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-10 | Union San Felipe - Santiago Morning | 2 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-04 | Universidad de Concepcion - Union San Felipe | 2 - 1 |
Union San Felipe - CD Cobreloa Calama
Chili, Primera B, match Union San Felipe - CD Cobreloa Calama, starttijd 2023-05-17 00:30:00 internationale tijd.
Union San Felipe en CD Cobreloa Calama neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CD Cobreloa Calama
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | Club Barcelona de Copiapo - CD Cobreloa Calama | - | |
Primera Division | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-01 | CD Cobreloa Calama - CD O'Higgins | 0 - 4 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-25 | CD Universidad Catolica - CD Cobreloa Calama | 4 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | CD Cobreloa Calama - Deportes Iquique | 2 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | Deportes Copiapo - CD Cobreloa Calama | 4 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-05 | CD Cobreloa Calama - CD Everton Vina del Mar | 1 - 2 |
Klassement
Primera B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Cobreloa Calama | 30 | 16 | 6 | 8 | 41:30 | 54 |
2
|
Deportes Iquique | 30 | 14 | 10 | 6 | 54:39 | 52 |
3
|
Santiago Wanderers | 30 | 14 | 9 | 7 | 37:28 | 51 |
4
|
Club de Deportes Temuco SADP | 30 | 14 | 8 | 8 | 39:36 | 50 |
5
|
CD Antofagasta | 30 | 14 | 4 | 12 | 50:38 | 46 |
6
|
San Luis de Quillota | 30 | 12 | 8 | 10 | 43:31 | 44 |
7
|
Deportes La Serena | 30 | 13 | 5 | 12 | 38:39 | 44 |
8
|
Union San Felipe | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:34 | 41 |
9
|
AC Barnechea | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:41 | 41 |
10
|
San Marcos de Arica | 30 | 11 | 7 | 12 | 51:52 | 40 |
11
|
CSD Rangers | 30 | 10 | 6 | 14 | 35:47 | 36 |
12
|
Santiago Morning | 30 | 9 | 7 | 14 | 32:38 | 34 |
13
|
Universidad de Concepcion | 30 | 9 | 7 | 14 | 36:49 | 34 |
14
|
CD Santa Cruz | 30 | 9 | 9 | 13 | 27:36 | 33 |
15
|
Deportes Recoleta | 30 | 7 | 9 | 14 | 34:43 | 30 |
16
|
Deportes Puerto Montt | 30 | 7 | 9 | 14 | 25:41 | 30 |