ASV Siegendorf - SV Leobendorf (0-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ASV Siegendorf
Regionalliga East | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | FC Mauerwerk - ASV Siegendorf | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | ASV Siegendorf - Sportunion Mauer | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | TWL Elektra - ASV Siegendorf | - | |
ÖFB Cup | |||
2024-07-27 | ASV Siegendorf - Floridsdorfer AC | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-26 | ASV Siegendorf - Floridsdorfer AC | - | |
2024-01-19 | SK Rapid - ASV Siegendorf | 1 - 0 | |
2023-07-14 | ASV Siegendorf - SV Stripfing | 2 - 3 | |
2023-07-14 | ASV Siegendorf - SV Stripfing | geannuleerd | |
2023-06-30 | ASV Siegendorf - SV Lafnitz | 0 - 1 | |
Regionalliga East | |||
Ronde 30 | |||
2023-05-26 | TWL Elektra - ASV Siegendorf | 0 - 1 |
ASV Siegendorf - SV Leobendorf
Oostenrijk Amateur, Regionalliga East, match ASV Siegendorf - SV Leobendorf, starttijd 2023-05-21 14:00:00 internationale tijd.
ASV Siegendorf en SV Leobendorf neemt deel aan het kampioenschap Regionalliga East, Oostenrijk Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SV Leobendorf
Regionalliga East | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | Wiener Sport-Club - SV Leobendorf | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | SV Leobendorf - SV Gloggnitz | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | SC Wiener Viktoria - SV Leobendorf | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | SV Leobendorf - Traiskirchen FCM | - | |
ÖFB Cup | |||
2024-07-27 | SV Leobendorf - SKN St Pölten | - | |
Regionalliga East | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-31 | Kremser SC - SV Leobendorf | Uitgesteld | |
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | SV Leobendorf - SV Oberwart | 0 - 5 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-17 | Favoritner AC - SV Leobendorf | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-09 | SV Leobendorf - SC Neusiedl am See 1919 | 1 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | FC Mauerwerk - SV Leobendorf | 2 - 1 |
Klassement
Regionalliga East 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Stripfing | 30 | 23 | 3 | 4 | 86:20 | 72 |
2
|
TWL Elektra | 29 | 18 | 5 | 6 | 54:28 | 59 |
3
|
Wiener Sport-Club | 30 | 13 | 10 | 7 | 43:30 | 49 |
4
|
SR WGFM Donaufeld | 29 | 15 | 4 | 10 | 52:40 | 49 |
5
|
Traiskirchen FCM | 30 | 14 | 5 | 11 | 44:37 | 47 |
6
|
FC Marchfeld Donauauen | 30 | 14 | 5 | 11 | 56:52 | 47 |
7
|
Kremser SC | 30 | 13 | 5 | 12 | 47:51 | 44 |
8
|
SV Leobendorf | 30 | 11 | 9 | 10 | 38:39 | 42 |
9
|
FC Mauerwerk | 30 | 12 | 5 | 13 | 52:63 | 41 |
10
|
SC Wiener Viktoria | 30 | 10 | 9 | 11 | 47:51 | 39 |
11
|
ASV Drassburg | 30 | 11 | 6 | 13 | 40:49 | 39 |
12
|
SC Neusiedl am See 1919 | 30 | 10 | 8 | 12 | 49:45 | 38 |
13
|
ASV Siegendorf | 30 | 11 | 3 | 16 | 35:43 | 36 |
14
|
Scheiblingkirchen-Warth USV | 30 | 8 | 10 | 12 | 44:48 | 34 |
15
|
1. Wiener Neustadter SC | 30 | 6 | 4 | 20 | 37:67 | 22 |
16
|
Bruck/Leitha | 30 | 3 | 3 | 24 | 19:80 | 12 |